Wyposażenie maszynowe i techniczne

Tutaj 62 znajdują się sekcje w których jest 105 podsekcji
Broń (35)
Filtry (20)
Formy (9)
Liny (4)
Łożyska (16)
Uszczelki (15)
Zawory (14)
 
Strona   Powrót   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Następna
Pokazuje produkty 91110 w sumie 752
Urządzenia obrabiające (obrabiarki)

Urządzenia obrabiające (obrabiarki)

Wykonujemy naprawy generalne i modernizacje urządzeń obrabiających i tokarek z produkcji marki ŠKODA (linie W160, W200, W250), TOS Hulín (WD 130, karusel FP20, SKJ 12), ČKD Blansko (karusel SK20A), TOS Hostivař (BKO 350), i innych.
Prezentacja firmy: PRESSL spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Urządzenia obrabiające (obrabiarki)
Karuzelówka

Karuzelówka

Karuzelówka – tokarka pionowa, która odrobiła 20 i więcej lat jest unowocześniana za pomocą nowoczesnych elementów elektrycznych, mechanicznych oraz hydraulicznych. Podana karuzelówka w licznych względach osiąga porównywalnych danych w porównaniu z współczesnymi nowymi maszynami.
Prezentacja firmy: PRESSL spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Karuzelówka
Tokarka

Tokarka

Tokarka, która odrobiła 20 i więcej lat jest unowoczesńiana za pomocą nowoczesnych elementów elektrycznych, mechanicznych oraz hydraulicznych. Podana tokarka w licznych względach osiąga porównywalnych danych w porównaniu z współczesnymi nowymi maszynami.
Prezentacja firmy: PRESSL spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Tokarka
Wytaczarka pozioma

Wytaczarka pozioma

Wytaczarka pozioma, która odrobiła 20 i więcej lat, unowocześniona z wykorzystaniem nowoczesnych elementów elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych w licznych względach osiąga porównywalnych danych z nowymi maszynami współczesnej produkcji.
Prezentacja firmy: PRESSL spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Wytaczarka pozioma
Wagi handlowe

Wagi handlowe

Nasza spółka zajmuje się produkcją i rozwojem wag handlowych. Specjalizujemy się głównie na wagi handlowe, zwłaszcza wagi przemysłowe przeznaczone do zakładów mięsnych, piekarni czy cukierni. Poza produkcją wag oraz ich rozwojem działamy rówienież jako hurtownia.
Prezentacja firmy: LESAK s.r.o.
Wysłać wiadomość Wagi handlowe
Produkcja form

Produkcja form

Do kolejnej działalności spółki ModellStudio CZ zaliczamy produkowanie form i produkcję części laminatowych. Produkcja form wykonywana jest według wymagań klienta. Produkujemy akcesoria dla modelarzy takie jak zawiasy, dźwignie, śruby, armatury paliwowe, stożki i inne.
Prezentacja firmy: ModellStudio CZ, s.r.o.
Wysłać wiadomość Produkcja form
Elektryczne jednostki grzewcze

Elektryczne jednostki grzewcze

Elektryczne jednostki grzewcze produkujemy na zamówienie według konkretnych zapotrzebowań klienta. Nasze jednostki grzewcze zapewniają ogrzewanie w przestrzeni przebywania podróżujących lub w przestrzeni kierowcy tramwaju, trolejbusu, w wagonach lub przestrzeni maszynisty w lokomotywie.
Prezentacja firmy: Lokotechnika s.r.o.
Wysłać wiadomość Elektryczne jednostki grzewcze
Narzędzia przeznaczone do tłoczenia elementów blaszanych

Narzędzia przeznaczone do tłoczenia elementów blaszanych

Oferujemy narzędzia przeznaczone do tłoczenia elementów blaszanych, nasza firma nawiązuje do tradycji z roku 1980, jakościowe produkty maszynowe w Vizovicich. Chodzi o narzędzia przenaczone do tłoczenia elementów blaszanych wysokiej jakości mark Erfurt, Kaiser i Šmeral.
Prezentacja firmy: ROSTRA s.r.o.
Wysłać wiadomość Narzędzia przeznaczone do tłoczenia elementów blaszanych
Kalibracja wag

Kalibracja wag

W naszym centrum kalibracyjnym oferujemy Wam kalibrację dźwigowych i przyczepnych wag jakiejkolwiek marki. Wagę dla Was skalibrujemy według dyrektyw wewnętrznych, które przeznaczone są dla kalibracji wag dźwigowych, lub według konkretnego wymagania dotyczącego danego obciążenia.
Prezentacja firmy: Levné váhy cz
Wysłać wiadomość Kalibracja wag
Wagi podłogowe

Wagi podłogowe

Produkujemy i dostarczamy wagi podłogowe, które znajdą swe zastosowanie podczas odbioru i ekspedycji towaru, wykupu i sprzedaży surowców wtórnych, w magazynach, do naważania i podczas kolejnych czynności. Wszystkie wagi podłogowe z naszej oferty magazynujemy.
Prezentacja firmy: Levné váhy cz
Wysłać wiadomość Wagi podłogowe
Podłogowe wagi przemysłowe

Podłogowe wagi przemysłowe

Podłogowe wagi przemysłowe Solid oferują wysoki standart ważenia po bardzo korzystnej cenie. Podłogowe wagi przemysłowe znajdą wykorzystanie w stosunkach handlowych, jak również w postaci technologicznej. Masywna konstrukcja stalowa posiada lakier komaksytowy.
Prezentacja firmy: Levné váhy cz
Wysłać wiadomość Podłogowe wagi przemysłowe
Przenośniki łańcuchowe

Przenośniki łańcuchowe

Produkujemy przenośniki łańcuchowe przeznaczone głównie do młynów, zakładów asanacyjnych oraz przedsiębiorstw rolnych. Możliwość wyprodukowania łamanego zakończenia przenośnika łańcuchowego, gdzie poziomy przenośnik łańcuchowych kontynuowany jest łamanym. Jesteśmy zdolni wyprodukować również nietypowe przenośniki łańcuchowe.
Prezentacja firmy: DELTA X CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Przenośniki łańcuchowe
Stalowe odlewy

Stalowe odlewy

Stalowe odlewy do piasku produkujemy o wagach 5 aż 3500 kg w dostawkach jednostkowych lub detalicznych. Stalowe odlewy do piasku wykonujemy za pośrednictwem urządzenia modelowego dostarczonego przez klienta lub urządzenia modelowego wyprodukowanego w naszej firmie.
Prezentacja firmy: KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Stalowe odlewy
Piece i suszarki elektryczne

Piece i suszarki elektryczne

Przemysłowe lub hobby piece i suszarki elektryczne jakości hi-tech. Nasze piece i suszarki elektryczne przeznaczone są do opracowania cieplnego i suszenia różnych produktów w różnych gałęziach przemysłowych. Typowe serie lub rozwiązania specyficzne według wymagań i życzeń klienta. Bardzo korzystne ceny hurtowe.
Prezentacja firmy: ACHENBACH - CZ,s.r.o.
Wysłać wiadomość Piece i suszarki elektryczne
Elektrobębny

Elektrobębny

Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dostawcą dla elektrobębny do przenośników taśmowych. Zapewniamy dostawy, serwis i części zamienne dla wszystkich rodzajów elektrobębnów od średnicy 100 mm aż do średnicy 800 mm włącznie z silnikami nietypowymi.
Prezentacja firmy: ACHENBACH - CZ,s.r.o.
Wysłać wiadomość Elektrobębny
Osłony przenośników

Osłony przenośników

Dostarczamy łukowe osłony przenośników ACHENBACH, bębny elektryczne do przenośników VAN DER GRAAF i wycieraczki FTK. Składające garaże stalowe, daszki, hale i domki ogrodowe. Blaszane pokrycia dachów BT, faliste i trapezowe blachy oraz kolejny asortyment.
Prezentacja firmy: ACHENBACH - CZ,s.r.o.
Wysłać wiadomość Osłony przenośników
Przecinarki taśmowe

Przecinarki taśmowe

Przecinarki taśmowe do metalu, przecinarki taśmowe do drewna, przecinarki taśmowe, przenośniki wałkowe, szlifierki, zginarki, gratowarki, szlifierki pił taśmowych, sprzęt do rozwierania zębów piły, ostrzarki, piły taśmowe.
Prezentacja firmy: PILOUS-pásové pily, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Przecinarki taśmowe
Paletyzacja

Paletyzacja

Paletyzacja przeznaczona do szerokiej gamy materiałów opakowaniowych oraz produktów takich jak worki, KEG beczki, skrzynie transportowe, butelki, puszki czy różne opakowania grupowe. Maszyny mogą działać w rygorze paletyzacji, depaletyzacji lub kombinowanym.
Prezentacja firmy: TERAMEX - TRADING, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Paletyzacja
Robotyzacja

Robotyzacja

Robotyzacja to nowoczesny elementy biegu atomatycznego. Naszą czołową działalnością jest robotyzacja paletyzacyjna oraz depaletyzacyjna. Obecny trend jest korzystnie nachylony do robotyzacji. Głównymi jej zaletami to obniżenie kosztów oraz uproszczenie produkcji finalnej.
Prezentacja firmy: TERAMEX - TRADING, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Robotyzacja
Zawóry bezpieczeństwa

Zawóry bezpieczeństwa

Sprzedajemy zawóry bezpieczeństwa, z których korzysta się podczas ochrony urządzeń w systemach. Z naszej oferty można sobie dobrać z mnóstwa różnych odmian zaworów bezpieczeństwa, które różnią się według sposobu podłączenia, dobranego materiału i kolejnych obieralnych kryteriów.
Prezentacja firmy: P.A. servis spol. s r.o
Wysłać wiadomość Zawóry bezpieczeństwa
Strona   Powrót   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.