Spawanie i lutowanie

 
Strona   1
Pokazuje produkty 110 w sumie 10
Maszynowy palnik do cięcia

Maszynowy palnik do cięcia

Maszynowy palnik do cięcia tlenem, niestopowych i niskostopowych stali do grubości 300 mm. Maszynowy palnik do cięcia z patentowanym systemem ochronnym COOLEX, który broni w powstaniu uderzenia wstecznego. Modyfikacja do wszystkich gazów palnych. Długi okres użytkowania.
Pokaż na mapie   Strona www.: poland.gcegroup.com  
Prezentacja firmy: GCE, s.r.o.
Wysłać wiadomość Maszynowy palnik do cięcia
HF spawanie

HF spawanie

Spawanie o dużej częstotliwości stosowane jest przede wszystkim do scalania materiałów z PCV. Korzystamy z niego np. podczas produkowania membrany biogazowej lub zasobników na gaz.
Pokaż na mapie   Strona www.: autoplachty.tirex.cz  
Prezentacja firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Wysłać wiadomość HF spawanie
Stal spawana

Stal spawana

Podstawowym wyrobem produkcyjnym naszej firmy jest spawanie stali, produkujemy zleceniowe przemysłowe elementy spawane nawet z stali nierdzewnej. Spawanie stali z wykorzystaniem w przemyśle spożywczym oraz tekstylnym. Spawanie stali z wykorzystaniem w oczyszczalniach wód ściekowych oraz ekologii.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BISO - Keibel s.r.o.
Wysłać wiadomość Stal spawana
Wiązania

Wiązania

Wiązania spawane. Do fiksowania armatury betonowej, do wiązania worków, różne paczkowanie. Wyprodukowane z drutu pokrytego miedzią FeCu z średnicą 1.1 mm. Rozmiary: 100 - 180 mm. Paczkowane po 1000 sztukach. 20 paczek w worku PE. Dostarczamy także urządzenie do wiązania – spiralowy wiązacz wiązań.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: DOPS s.r.o.
Wysłać wiadomość Wiązania
Spawanie

Spawanie

Spawanie punktowe, napawanie nakrętek (również z możliwością elektronicznego zapisu danych technologicznych całego procesu), precyzyjne napawanie sworzni, spawanie MIG-MAG, nastrzelanie sworzeniów oraz elementów siłą elektryczną oraz mechaniczną (technologia PEM Serter).
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Geomine a.s.
Wysłać wiadomość Spawanie
Spawanie

Spawanie

Spawanie oraz produkty do spawania to główny przedmiot działalności naszej firmy. Nastawiamy się na spawanie oporowe, gdzie oferujemy asortyment od małych ręcznych obcęgów do spawania aż po projekcyjne prasy oporowe do mocy 630 kVA.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WELDING PROGRESS
Wysłać wiadomość Spawanie
Tulejkowy drut spawalniczy

Tulejkowy drut spawalniczy

Tulejkowy drut spawalniczy BASICO-B-38 służący do napraw wielkich gabarytowo odlewów żeliwnych. Tulejkowy drut spawalniczy BASICO-B-38 jest przeznaczony do spawania stali CrMoV i stali żaroodpornych do 5500°C. Tulejkowy drut spawalniczy BASICO-B-38 to produkt wysokiej jakości.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BREVIL, export-import, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Tulejkowy drut spawalniczy
Druty spawalnicze

Druty spawalnicze

Druty spawalnicze są dostarczane w wersji z powłoką miedziową i bez powłoki miedziowej. Druty spawalnicze są przeznaczone do spawania zbiorników ciśnieniowych, konstrukcji stalowych i ocynkowanych. Druty spawalnicze posiadają certfikat europejski CE.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BREVIL, export-import, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Druty spawalnicze
Elementy spawane

Elementy spawane

Elementy spawane z stali od 500 kg do 50 t. Gałęzie gospodarki: przemysł maszynowy, maszyny kopalne, budownicze, maszyny rolnicze oraz leśne, tłocznie, części walcowni i cementowni, przemysł okrętowy, maszyny do obróbki. Elementy spawane – ramy, platformy, konstrukcje spawane, naczynia, elementy maszynowe.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MONTAN Group a.s.
Wysłać wiadomość Elementy spawane
Palniki spawające

Palniki spawające

Palniki spawające posiadają postępowe techniczne rozwiązanie jakości, które jest potrzebne do bezproblemowej pracy podczas najróżniejszych robót spawalniczych. Wszystkie palniki spawające zostały skonstruowane do najmniejszych szczegółów i zapewniają jakościową i dla spawaczy przyjeną pracę.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Alexander Binzel - svářecí technika spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Palniki spawające
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.