Wyposażenie maszynowe i techniczne

Tutaj 62 znajdują się sekcje w których jest 105 podsekcji
Broń (35)
Filtry (20)
Formy (9)
Liny (4)
Łożyska (16)
Uszczelki (15)
Zawory (14)
 
Strona   Powrót   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następna
Pokazuje produkty 7190 w sumie 752
Przyczepy zbierające

Przyczepy zbierające

Przyczepy zbierające – jednym z produktów firmy są elementy do rolnictva – przyczepy zbierające do paszy oraz karmy. Przyczepy zbierające produkujemy według długotrwałych doświadczeń, tak jak pozostałe maszyny rolnicze.
Prezentacja firmy: BISO - Keibel s.r.o.
Wysłać wiadomość Przyczepy zbierające
Czyste pomieszczenia robocze

Czyste pomieszczenia robocze

Dostawca pomieszczeń roboczych, które zaliczane są do kategorii pomieszczeń czystych lub środowisk kontrolowanych. Do pomieszczeń roboczych zapewniamy usługi kompleksowe - konsultacyjny i przygotowawczy etap przedsięwzięcia inwestycyjnego, projektowanie, dostawę i realizację pomieszczeń, certyfikację i serwis.
Prezentacja firmy: CRAC spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Czyste pomieszczenia robocze
Haczyki samoprzylepne

Haczyki samoprzylepne

Nasza firma długookresowo rozwija i produkuje haczyki samoprzylepne. Haczyki samoprzylepne eksportujemy do licznych krajów Unii Europejskiej. Produkujemy plastikowe oraz metalowe (chrom, złoto, srebro, tytan) haczyki samoprzylepne w licznych odcieniach kolorystycznych według wymagań klienta.
Prezentacja firmy: D.I.P. s.r.o.
Wysłać wiadomość Haczyki samoprzylepne
Plastikowe profile budowlane

Plastikowe profile budowlane

Produkujemy plastikowe profile do docieplania ( listwy do izolacji cieplnej i systemów łączących ), profile tynkowe ( ochrona rogów i kantów ), profile okładzinowe ( zakańczające i wyrównawcze listwy ) oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych (zakończenia desek gipsowo-kartonowych, połączeń itd. ).
Prezentacja firmy: MATEICIUC a.s.
Wysłać wiadomość Plastikowe profile budowlane
Demagnesowanie

Demagnesowanie

Jesteśmy dystrybutorem oficjalnym Maurer Magnetics dla Europy Wschodniej. Do celów demagnesowania oferujemy tunelowe i stołowe urządzenia do demagnesowania. Do demagnesowania większych części urządzeń można u nas zakupić także ręczne urządzenie do demagnesowania, które jest lekkie i łatwe do opanowania.
Prezentacja firmy: WALMAG MAGNETICS s.r.o.
Wysłać wiadomość Demagnesowanie
Uchwyt magnetyczny

Uchwyt magnetyczny

Uchwyt magnetyczny do szlifowania – Neomicro, Permagrip ( trwały ), Unigrip, BJP ( elektro ), okrągły uchwyt magnetyczny trwały Neostar, uchwyt magnetyczny do skrawania – Neomill, Neopower ( trwały ), Turbomill ( elektrotrwały ).
Prezentacja firmy: WALMAG MAGNETICS s.r.o.
Wysłać wiadomość Uchwyt magnetyczny
Uszczelnienia przemysłowe

Uszczelnienia przemysłowe

Uszczelnienia przemysłowe kołnierzowe, uszczelnienia przemysłowe metalowe, uszczelnienia przemysłowe spiralnie zwijane, uszczelnienia przemysłowe grzebieniowe, płyty uszczelniające bezazbestowe, PTFE, sznury uszczelniające, taśmy.
Prezentacja firmy: P O K O R N Ý , spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Uszczelnienia przemysłowe
Przemysłowe filtry cieczowe

Przemysłowe filtry cieczowe

Przemysłowe filtry cieczowe - produkcja. Chodzi o typowe lub indywidualne rozwiązanie miarowe. Produkujemy rękawowe i świeczkowe przemysłowe filtry cieczowe lub filtry z wkładką składaną. Naczynia filtrów konstruowane są z pospolitych stali konstrukcyjnych lub ze stali odpornych przeciw korozji.
Prezentacja firmy: ALFICO s. r. o.
Wysłać wiadomość Przemysłowe filtry cieczowe
Produkcja odlewów

Produkcja odlewów

Produkcja odlewów od kilku gramów nawet do 20 kg, z różnych rodzajów stali według wymagań. Naszą specjalizacją jest produkcja dokładnych odlewów, które dostarczamy obrobione z możliwością kolejnego opracowania powierzchni. Najczęściej dostarczamy dla klientów w przemyśle samochodowym lub z innych gałęzi przemysłowych.
Prezentacja firmy: Kdynium a.s.
Wysłać wiadomość Produkcja odlewów
Odlewy precyzyjne

Odlewy precyzyjne

Produkujemy odlewy precyzyjne ze stali, materiału nierdzewnego i aluminia, od masy 2kg do 20kg. Odlewy precyzyjne dostarczamy włącznie z obróbką przeprowadzaną na urządzeniach CNC, obróbkę i wygląd powierzchniowy przeprowadzamy w naszej spółce. Oferujemy także produkcję pierwowzorów z zastosowaniem nowoczesnych technologii 3D.
Prezentacja firmy: Kdynium a.s.
Wysłać wiadomość Odlewy precyzyjne
Wibratory przemysłowe

Wibratory przemysłowe

Produkujemy wibratory przemysłowe do ułatwienia przesuwania się materiałów sypkich. Wibratory przemysłowe znajdują swe zastosowanie w rozmaitych gałęziach przemysłowych, zwłaszcza tam, gdzie pracuje się z jakimkolwiek materiałem sypkim. Wibratory przemysłowe powodują wibracje, drganie i chwianie wszędzie tam, gdzie jest to wymagane technologią.
Prezentacja firmy: Webac Vibro s.r.o.
Wysłać wiadomość Wibratory przemysłowe
Wibratory przyczepne

Wibratory przyczepne

Wibratory przyczepne VV są co do konstrukcji, techniki oraz jakości porównywalne z światowymi producentami silników wibracyjnych. Wibratory przyczepne to niezrównoważone wzbudnice elektromechaniczne, w któryh są niezrównoważone tarcze umieszczone na końcach wału silnika.
Prezentacja firmy: Webac Vibro s.r.o.
Wysłać wiadomość Wibratory przyczepne
Silniki wibracyjne

Silniki wibracyjne

Silniki wibracyjne Webac Vibro dzięki wbudowanym silnikom elektrycznym spełniają pod względem elektrycznym wszystkie wymagania techniczne czasów współczenych. Na zażądanie prześlemy Państwu Deklarację zgodności dotyczącą silników wibracyjnych, na której wyznaczone jest również oświadczenie o kompatybilności elektromagnetycznej.
Prezentacja firmy: Webac Vibro s.r.o.
Wysłać wiadomość Silniki wibracyjne
Odkurzacz profesjonalny Merida

Odkurzacz profesjonalny Merida

Odkurzacze do odkurzania na sucho od spółki Merida emitują dźwięk na poziomie do 60 db. Są to odkurzacze profesjonalne przeznaczone do odkurzania kurzu i małych cząstek. Ich zastosowanie jest bardzo łatwe i dostarczane są z kompletem akcesoriów.
Prezentacja firmy: Merida Hradec Králové, s.r.o.
Wysłać wiadomość Odkurzacz profesjonalny Merida
Linie montażowe

Linie montażowe

Klientom z Republiki Czeskiej i z zagranicy dostarczamy linie montażowe do naprawy materiałów drobnicowych. Linie montażowe złożone są z wałkowych, taśmowych, komorowych, łańcuchowych przenośników i specjalnych montażowych stanowisk pracy.
Prezentacja firmy: T M T spol. s r. o. Chrudim
Wysłać wiadomość Linie montażowe
Linie przenośnikowe

Linie przenośnikowe

Linie przenośnikowe – konstrukcje, produkcja oraz serwis linii przenośnikowych, linii rolkowych, linii montażowych oraz przenośnikowych, łącznie z systemami sterowania oraz oporowymi konstrukcjami stalowymi.
Prezentacja firmy: T M T spol. s r. o. Chrudim
Wysłać wiadomość Linie przenośnikowe
Przenośniki

Przenośniki

Przenośniki – konstrukcje, produkcja oraz serwis przenośników rolkowych, taśmowych, członowych, łańcuchowych, ślimakowych, elewatorów czerpakowych, linii rolkowych, systemów sterowania oraz oporowych konstrukcji stalowych.
Prezentacja firmy: T M T spol. s r. o. Chrudim
Wysłać wiadomość Przenośniki
Prostownice drutu

Prostownice drutu

Produkujemy prostownice drutu w dwu płaszczyznach. Największa dokładność produkcji dla największej prostującej precyzyjności. Duże mnóstwo rodzajów i wielkości dla drutów od średnicy 0,1 mm do 15,0 mm. Pojedyncze moduły mogą mieć 5, 7, 9, 11, 13 rolek podających.
Prezentacja firmy: P/A Bohemia s.r.o.
Wysłać wiadomość Prostownice drutu
Urządzenie do opracowania drutu

Urządzenie do opracowania drutu

Urządzenie dla linii do opracowania drutu. Zawiera odwijaki, prostownice, podawarki, nożyce dzielące. Odwijaki do drutów nawet do średnicy 9,5 mm. Podawarki pneumatyczne lub serwo-podawarki z jedną lub kilkoma stacjami rolek podających.
Prezentacja firmy: P/A Bohemia s.r.o.
Wysłać wiadomość Urządzenie do opracowania drutu
Podajniki do pras

Podajniki do pras

Podajniki do pras - wałkowe z serwo silnikiem lub pneumatyczne. Szeroka oferta podajników do pras dla jakiejkolwiek gałęzi wykorzystania. Wariabilne, do podawania różnych materiałów od folii po grube blachy, dla materiałów plaskich, drutu i skomplikowanych profili.
Prezentacja firmy: P/A Bohemia s.r.o.
Wysłać wiadomość Podajniki do pras
Strona   Powrót   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.