Rurociągi i rury

 
Strona   1
Pokazuje produkty 110 w sumie 10
Podnośnik mobilny

Podnośnik mobilny

Oferujemy mobilne, nierdzewne urządzenie do podnoszenia ciężaru, obrotowe o 360°, z możliwością regulacji ramiona od 0,4 do 1,5 m i wysokością od 3 do 1,4 m. Podnośnik mobilny służy do podnoszenia ciężaru o masie od 150 do 600 kg. Podnoszenie poprzez nawijarkę linową z hamulcem.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.mabara.cz  
Prezentacja firmy: MaBara, s.r.o.
Wysłać wiadomość Podnośnik mobilny
Plastikowe profile budowlane

Plastikowe profile budowlane

Produkujemy plastikowe profile do docieplania ( listwy do izolacji cieplnej i systemów łączących ), profile tynkowe ( ochrona rogów i kantów ), profile okładzinowe ( zakańczające i wyrównawcze listwy ) oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych (zakończenia desek gipsowo-kartonowych, połączeń itd. ).
Pokaż na mapie   Strona www.: www.mat-plasty.pl  
Prezentacja firmy: MATEICIUC a.s.
Wysłać wiadomość Plastikowe profile budowlane
Spawane rury stalowe

Spawane rury stalowe

Spawane rury stalowe dostarczamy w wszystkich powszechnych jakościach i średnicach 324 - 2500 mm. Spawane rury stalowe wykorzystywane są w celach konstrukcyjnych i rurociągowych. Spawane rury stalowe odpowiednie są również do gazyfikacji.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BMB OCEL s.r.o.
Wysłać wiadomość Spawane rury stalowe
Precyzyjne cięcie rur

Precyzyjne cięcie rur

Oferujemy precyzyjne cięcie materiałów hutniczych z poigłowaniem końców i użyciem myjni. Posiadamy 2 zautomatyzowane przecinarki tarczowe marki ADIGE, odpowiednie do precyzyjnego cięcia rur z wykorzystaniem szczytowych pił tarczowych z powłokami (TIN, TICN, PVD).
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: FAVEX, s.r.o.
Wysłać wiadomość Precyzyjne cięcie rur
Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze

Zapewniamy dostawy wysokiej jakości ciśnieniomierzy, manometrów do pomiaru ciśnienia gazów i cieczy, do zastosowania we wszystkich procesach przemysłowych. Wysokiej jakości ciśnieniomierze należy stosować wszędzie tam gdzie jest kładziony duży nacisk na precyzję i długą stabilność. Pierwotna jakość jest zapewniona poprzez kalibrowanie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Ciśnieniomierze
Termometry

Termometry

Zapewniamy dostawę wysokiej jakości termometrów do zastosowania powszechnego i przemysłowego, termometry gazowe, bimetalowe, kapilarne. Działają w każdych warunkach bez potrzeby zasilania, wszędzie tam gdzie jest kładziony duży nacisk na dokładny pomiar temperatury. Możliwość dostawy oraz kalibracji.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Termometry
Odbieralniki pomiarowe do termometrów

Odbieralniki pomiarowe do termometrów

Odbieralniki pomiarowe ze stali do zastosowania w przyrządach do pomiarów. Jednoczęściowe odbieralniki spawane i wiercone. Zastosowanie w przemyśle spożywczym, chemicznym, energetycznym i farmaceutycznym. Równocześnie zapewniamy obliczenia wytrzymałości, testy i certyfikaty materiału 3.1 i 3.2.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Odbieralniki pomiarowe do termometrów
Naczynia ciśnieniowe

Naczynia ciśnieniowe

Naczynia ciśnieniowe przeznaczone do przemysłu energetycznego, chemicznego oraz petrochemicznego. Produkujemy naczynia ciśnieniowe, wymienniki ciepła oraz rur do średnicy 4 m, długości 20 m oraz łącznej masie 40 ton/szt. Wykonujemy zginanie rur. Produkujemy odkuwki matrycowe oraz swobodnie kute.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MBNS - International, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Naczynia ciśnieniowe
Zgięcia rurowe

Zgięcia rurowe

Produkujemy zgięcia rurowe oraz elementy rurowe przeznaczone do przemysłu energetycznego oraz innego. Oferujemy zgięcia rurowe do średnicy 1.020 i grubości 100 mm. Wykonujemy kompletne dostawki systemów rurowych zawierające projekt, dostawę, montaż oraz wprowadzenie w ruch.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MODŘANY Power, a.s.
Wysłać wiadomość Zgięcia rurowe
Armatura przemysłowa

Armatura przemysłowa

Nasza spółka zajmuje się dostawą armatury przemysłowej, gazoszczelnej, przeciwpożarowych przepustów dla kabli i rurociągów, rurociągów, rur, kołnierzów, towaru hutniczego, pomp i innych wyrobów w korzystnych cenach. Dodatkowy asortyment zapewnimy według wymagań klienta.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: UNI-IMPORT Praha spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Armatura przemysłowa
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.