Elementy maszynowe

 
Strona   1
Pokazuje produkty 110 w sumie 10
Narzędziownia

Narzędziownia

Narzędziownia VÚHŽ nastawiona jest na produkcję narzędzi, form, dokładnych części urządzeniowych i urządzeń jednofunkcyjnych. W ramach rozwoju nasza narzędziownia zajmuje się wytwarzaniem i testowaniem nowej technologii w zakresie konwencyjnej i niekonwencyjnej obróbki wiórowej.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.vuhz.cz  
Prezentacja firmy: VÚHŽ a.s.
Wysłać wiadomość Narzędziownia
Wały kształtujące do kształtujących linii

Wały kształtujące do kształtujących linii

Spółka VJB Partner jest producentem wałów kształtujących do kształtujących lini. Oferuje kompleksowe usługi dotyczące wałów kształtujących od zaprojektowania i produkcji kół standardowych z rowkiem do wkładki aż po koła ze specjalnym opracowaniem (radełkowanie, ukośne cięcie) wraz z hartowaniem w własnej hartowni.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.vjbpartner.cz  
Prezentacja firmy: VJB PARTNER, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Wały kształtujące do kształtujących linii
Produkcja maszynowa

Produkcja maszynowa

Produkcja maszynowa to jedna z głównych gałęzi naszych działalności. Produkcja maszynowa naszym kontrahentówm dostarczamy na zlecenie poszczególne elementy, precyzyjne części maszynowe (elementy maszynnowe, elementy spawane), całości montażowe oraz kompletne maszyny według dostarczonej dokumentacji.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.amcme.cz  
Prezentacja firmy: AM - C.M.E. s.r.o.
Wysłać wiadomość Produkcja maszynowa
Elementy maszynowe

Elementy maszynowe

Dostarczamy elementy maszynowe przeznaczane do urządzeń napędowych. Oferujemy szeroki asortyment elementów maszynowych. Sprzedajemy elementy maszynowe mark Řetězy Vamberk, Rexnord, Waircom, Camozzi, Festo, Eurofit, Chiaravalli, Elkalub, Boteco, Mario Ferri, Murtfeldt i inne.
Pokaż na mapie   Strona www.: eng.retezyolomouc.cz  
Prezentacja firmy: ŘETĚZY Olomouc, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Elementy maszynowe
Spawane obudowy blaszane

Spawane obudowy blaszane

Spawane obudowy blaszane produkujemy do różnych maszyn produkcyjnych, automatów, przyrządów itd. Zastosowane materiały: stal nierdzewna (również szlifowana) lub bez następnej obróbki powierzchni, stal węglowa lub aluminium kolorowane proszkowo lub na mokro.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.bast.cz  
Prezentacja firmy: BAST s.r.o.
Wysłać wiadomość Spawane obudowy blaszane
Dokładne elementy maszynowe

Dokładne elementy maszynowe

Produkujemy precyzyjne elementy maszynowe oraz akcesoria montażowe. Chodzi o precyzyjne elementy maszynowe przeznaczone głównie do produkcji detalicznej oraz małoseryjnej, oraz produkcji całych grup i podgrup montażowych, według dokumentacji technicznej klienta.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ZV - Nástroje s.r.o.
Wysłać wiadomość Dokładne elementy maszynowe
Narzędzia tokarskie

Narzędzia tokarskie

Produkujemy i dostarczamy narzędzia tokarskie. Asortyment narzędzi tokarskich obejmuje wymienne płytki wieloostrzowe do toczenia (obróbka wykańczająca, zgrubna), noże tokarskie (ISO C, D, M, P, S) zewnętrzne i wewnętrzne, kasety wymienne.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Pramet Tools, s.r.o.
Wysłać wiadomość Narzędzia tokarskie
Narzędziownia

Narzędziownia

Nasza narzędziownia zajmuje się produkcją narzędzi i form w następujących dziedzinach: urządzenia do kaszerowania, technologii "umbug" (zginanie materiałów dekoracyjnych) i urządzenia do pienienia, urządzenia natryskowe, urządzenia wtryskujące i pieniące. Dalej produkujemy urządzenia do wycinania oraz kompleksowe urządzenia kombinowane.

Prezentacja firmy: BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
Wysłać wiadomość Narzędziownia
Tulejkowy drut spawalniczy

Tulejkowy drut spawalniczy

Tulejkowy drut spawalniczy BASICO-B-38 służący do napraw wielkich gabarytowo odlewów żeliwnych. Tulejkowy drut spawalniczy BASICO-B-38 jest przeznaczony do spawania stali CrMoV i stali żaroodpornych do 5500°C. Tulejkowy drut spawalniczy BASICO-B-38 to produkt wysokiej jakości.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BREVIL, export-import, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Tulejkowy drut spawalniczy
Druty spawalnicze

Druty spawalnicze

Druty spawalnicze są dostarczane w wersji z powłoką miedziową i bez powłoki miedziowej. Druty spawalnicze są przeznaczone do spawania zbiorników ciśnieniowych, konstrukcji stalowych i ocynkowanych. Druty spawalnicze posiadają certfikat europejski CE.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BREVIL, export-import, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Druty spawalnicze
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.