Przetwórstwo drewna

 
Strona   1 2 Następna
Pokazuje produkty 110 w sumie 11
Drewniane skrzynie transportowe

Drewniane skrzynie transportowe

Produkujemy drewniane skrzynie transportowe przeznaczone do transportu krajowego i międzynarodowego. Wszystkie skrzynie transportowe są w pełni zgodne z międzynarodową dyrektywą FAO Nr 15 dotyczącą eksportu drewnianych opakowań do zagranicy. Nasze skrzynie są również oznakowane zgodnie z podaną dyrektywą.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.moiry.cz  
Prezentacja firmy: MOIRY, s.r.o.
Wysłać wiadomość Drewniane skrzynie transportowe
Elementy łączone ze forniru

Elementy łączone ze forniru

Elementy łączone z forniru produkujemy całe czy ramowe do drzwi, panelowe, meblowe itd. Elementy łączone z forniru w opracowaniu szyte włóknem, klejone na tępo, wycinanie laserem, ręczne połączane podłużne i poprzeczne do 340 cm. Opracowujemy fornir o grubości 0,6 aż 2 mm. Fornirowanie w tłoczni.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
Wysłać wiadomość Elementy łączone ze forniru
Tarcica

Tarcica

Oferujemy wysokiej jakości tarcicę stolarską i egzotyczną. Na naszym magazynie znajdą Państwo świerk, modrzew, jesion, klon, sosnę, buk, dąb, orzech, brzozę, olcha, wiąz, czereśnia i grab.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Weyland Holz spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Tarcica
Sprzedaż i zakup drewna

Sprzedaż i zakup drewna

Zakup i sprzedaż drewna od pozostałych właścicieli lasów. Sprzedaż drewna jest prowadzona w wszystkich klasach grubości oraz jakości drewna: świerk, sosna, modrzew, buk oraz długościach 2-14 m. Zakup drewna iglastego oraz liściastego w wszystkich długościach oraz klasach jakościowych orad rodzajach drzew.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MP LESY, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Sprzedaż i zakup drewna
Bębny ( szpule ) do kabli

Bębny ( szpule ) do kabli

Bębny ( szpule ) do kabli z drewna produkujemy od roku 1997 na rynek zarówno krajowy jak i na rynki zagraniczne ( Austria, Polska, Niemcy ). Bębny ( szpule ) do kabli są produkowane w średnicach od 600 do 2600mm i dostarczane do klienta w formie zmontowanej. Transport bębnów do kabli za pośrednictwem tirów lub koleją.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Stolárna Santo a.s.
Wysłać wiadomość Bębny ( szpule ) do kabli
CNC centra obróbcze

CNC centra obróbcze

Trendy technologiczne w obróbce drewna już przez kilka lat dążą do automatyzacji i robotyzacji. Spółka HOUFEK, s.a. odpowiada na taki trend rozwojem CNC centrów obróbczych w szeregach ORION, MERCURY, TITAN.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HOUFEK a.s.
Wysłać wiadomość CNC centra obróbcze
Szlifierki szerokotaśmowe

Szlifierki szerokotaśmowe

Podstawą produkcji są przerzynarki do specjalnej technologii upraw powierzchniowych. Najbardziej rozszerzonym przedstawicielem tej oto kategorii są szerokotaśmowe szlifierki w szeregach PONY, CINDY, BULDOG, MAXX.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HOUFEK a.s.
Wysłać wiadomość Szlifierki szerokotaśmowe
Spoiny szczelinowe

Spoiny szczelinowe

Spoina szczelinowa świerkowa i sosnowa wyłącznie z drewna skandynawskiego produkowana i dostarczana jest przez naszą firmę. Dane podstawowe: ciągła spoina szczelinowa o szerokości płytki 40 - 45 mm, minimální długość i szerokość ustala klient, wilgotność 10%, siła 15 – 60 mm ( po uzgodnieniu 10 – 12 mm ).
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Ing. Štefan Madaj
Wysłać wiadomość Spoiny szczelinowe
Stół warsztatowy

Stół warsztatowy

Stół warsztatowy – PROFI model A. Ten oto stół warsztatowy wyprodukowany jest z jakościowego materiału bukowego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w pierwszorzędnej jakości wykończenia.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: RAMIA TOOLS s.r.o.
Wysłać wiadomość Stół warsztatowy
Listwy obrazowe

Listwy obrazowe

Listwy obrazowe to listwy wykorzystywane do produkcji ramów obrazów. Materiał listw obrazowych to głównie sosna. Na życzenie klienta produkujemy profil listwy z przyniesionej próbki lub z własnego rysunku technicznego listwy.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: P + K Lišty s.r.o.
Wysłać wiadomość Listwy obrazowe
Strona   1 2 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.