Przetwórstwo drewna

 
Strona   1 2 Następna
Pokazuje produkty 110 w sumie 12
Drewniane skrzynie transportowe

Drewniane skrzynie transportowe

Produkujemy drewniane skrzynie transportowe przeznaczone do transportu krajowego i międzynarodowego. Wszystkie skrzynie transportowe są w pełni zgodne z międzynarodową dyrektywą FAO Nr 15 dotyczącą eksportu drewnianych opakowań do zagranicy. Nasze skrzynie są również oznakowane zgodnie z podaną dyrektywą.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.moiry.cz  
Prezentacja firmy: MOIRY, s.r.o.
Wysłać wiadomość Drewniane skrzynie transportowe
Rębaki do współpracy z ciągnikiem

Rębaki do współpracy z ciągnikiem

Nasze rębaki rozdrobnią drewno na duże kawałki. Mają optymalny system z trzema nożami na każdym wale. Szczelina między nożami wynosi tylko 0,1 mm i dlatego ten rębak potnie również cienkie gałęzie. Maksymalna średnica gałęzi wkładanych do cięcia wynosi 80 mm w przypadku typu "70" albo 120 mm dla typu "110".
Pokaż na mapie   Strona www.: www.branch-logger.com  
Prezentacja firmy: URBAN KOVO s.r.o.
Wysłać wiadomość Rębaki do współpracy z ciągnikiem
Elementy łączone ze forniru

Elementy łączone ze forniru

Elementy łączone z forniru produkujemy całe czy ramowe do drzwi, panelowe, meblowe itd. Elementy łączone z forniru w opracowaniu szyte włóknem, klejone na tępo, wycinanie laserem, ręczne połączane podłużne i poprzeczne do 340 cm. Opracowujemy fornir o grubości 0,6 aż 2 mm. Fornirowanie w tłoczni.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
Wysłać wiadomość Elementy łączone ze forniru
Tarcica

Tarcica

Oferujemy wysokiej jakości tarcicę stolarską i egzotyczną. Na naszym magazynie znajdą Państwo świerk, modrzew, jesion, klon, sosnę, buk, dąb, orzech, brzozę, olcha, wiąz, czereśnia i grab.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Weyland Holz spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Tarcica
Sprzedaż i zakup drewna

Sprzedaż i zakup drewna

Zakup i sprzedaż drewna od pozostałych właścicieli lasów. Sprzedaż drewna jest prowadzona w wszystkich klasach grubości oraz jakości drewna: świerk, sosna, modrzew, buk oraz długościach 2-14 m. Zakup drewna iglastego oraz liściastego w wszystkich długościach oraz klasach jakościowych orad rodzajach drzew.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MP LESY, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Sprzedaż i zakup drewna
Bębny ( szpule ) do kabli

Bębny ( szpule ) do kabli

Bębny ( szpule ) do kabli z drewna produkujemy od roku 1997 na rynek zarówno krajowy jak i na rynki zagraniczne ( Austria, Polska, Niemcy ). Bębny ( szpule ) do kabli są produkowane w średnicach od 600 do 2600mm i dostarczane do klienta w formie zmontowanej. Transport bębnów do kabli za pośrednictwem tirów lub koleją.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Stolárna Santo a.s.
Wysłać wiadomość Bębny ( szpule ) do kabli
CNC centra obróbcze

CNC centra obróbcze

Trendy technologiczne w obróbce drewna już przez kilka lat dążą do automatyzacji i robotyzacji. Spółka HOUFEK, s.a. odpowiada na taki trend rozwojem CNC centrów obróbczych w szeregach ORION, MERCURY, TITAN.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HOUFEK a.s.
Wysłać wiadomość CNC centra obróbcze
Szlifierki szerokotaśmowe

Szlifierki szerokotaśmowe

Podstawą produkcji są przerzynarki do specjalnej technologii upraw powierzchniowych. Najbardziej rozszerzonym przedstawicielem tej oto kategorii są szerokotaśmowe szlifierki w szeregach PONY, CINDY, BULDOG, MAXX.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HOUFEK a.s.
Wysłać wiadomość Szlifierki szerokotaśmowe
Spoiny szczelinowe

Spoiny szczelinowe

Spoina szczelinowa świerkowa i sosnowa wyłącznie z drewna skandynawskiego produkowana i dostarczana jest przez naszą firmę. Dane podstawowe: ciągła spoina szczelinowa o szerokości płytki 40 - 45 mm, minimální długość i szerokość ustala klient, wilgotność 10%, siła 15 – 60 mm ( po uzgodnieniu 10 – 12 mm ).
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Ing. Štefan Madaj
Wysłać wiadomość Spoiny szczelinowe
Stół warsztatowy

Stół warsztatowy

Stół warsztatowy – PROFI model A. Ten oto stół warsztatowy wyprodukowany jest z jakościowego materiału bukowego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w pierwszorzędnej jakości wykończenia.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: RAMIA TOOLS s.r.o.
Wysłać wiadomość Stół warsztatowy
Strona   1 2 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.