Wyposażenie domowe i akcesoria

Tutaj 35 znajdują się sekcje w których jest 129 podsekcji
 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje produkty 3150 w sumie 263
Kotły do gazyfikacji

Kotły do gazyfikacji

Produkujemy kotły do gazyfikacji na drewno, kombinowane kotły do gazyfikacji na węgiel i drewno, kotły do gazyfikacji na węgiel czarny, kotły na pelety, kombi kotły na drewno, gaz ziemny, ETO i pelety.
Prezentacja firmy: Jaroslav Cankař a syn ATMOS
Wysłać wiadomość Kotły do gazyfikacji
Kotły na paliwo stałe

Kotły na paliwo stałe

Firma Atmos jest obecnie jednym z największych producentów europejskich, którzy produkują kotły na paliwo stałe. Kotły na paliwo stałe Atmos dzięki swojej dobrej działalności, jakości oraz bardzo dogodnej cenie wywoławy wielkie zainteresowanie wśród użytkowników drewna opałowego oraz instalaterów.
Prezentacja firmy: Jaroslav Cankař a syn ATMOS
Wysłać wiadomość Kotły na paliwo stałe
Mechanizacja budowlana

Mechanizacja budowlana

W kategorii mechanizacji budowlanej znajdziemy jakościowe narzędzia markowe, technikę budowlaną i spawalniczą, pompy, elektro-centrale i mnóstwo innych skutecznych pomocników w sferze mechanizacji budowlanej.
Prezentacja firmy: TOP CENTRUM
Wysłać wiadomość Mechanizacja budowlana
Walizki do narzędzi

Walizki do narzędzi

Oferujemy multifunkcyjne walizki i torby do narzędzi spółki PARAT. Walizki czy torby pomożemy Państwu wypełnić narzędziami ręcznymi. System wewnętrzny gwarantuje przejrzystość i porządek. Walizki i torby do narzędzi posiadają wielką wytrzymałość oraz dobrą nośność. Są bardzo praktyczne oraz posiadają szeroki zakres wykorzystania.
Prezentacja firmy: TOP CENTRUM
Wysłać wiadomość Walizki do narzędzi
Przemysłowe systemy grzewcze

Przemysłowe systemy grzewcze

Projektujemy, produkujemy i instalujemy przemysłowe systemy grzewcze. Wykonujemy projekty i zapewniamy dostawy oryginalnych przemysłowych systemów grzewczych KANTHAL - Fibrothal, Tubothal, Superthal i innych, włącznie z instalacją. Udzielamy kompletne usługi włącznie z serwisem.
Prezentacja firmy: ELSKLO, spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Przemysłowe systemy grzewcze
Piec elektryczny do obróbki cieplnej

Piec elektryczny do obróbki cieplnej

Piec elektryczny do obróbki cieplnej metali, m.in. wyżarzania, hartowania, odpuszczania i innych. Piece do obróbki cieplnej oferujemy w wersjach: komorowej, komorowej wózkowej, szybowej, kołpakowej, i w innych specjalistycznych wykonaniach.
Prezentacja firmy: ELSKLO, spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Piec elektryczny do obróbki cieplnej
Elementy grzejne do przemysłowych pieców oporowych

Elementy grzejne do przemysłowych pieców oporowych

Projektujemy i produkujemy wymienne elementy grzejne do przemysłowych pieców oporowych wszystkich producentów. Elementy grzejne przemysłowych pieców oporowych są produkowane oryginalną technologią z materiałów KANTHAL. Spirale grzejne można dostarczyć włącznie z nośnymi elementami ceramicznymi.
Prezentacja firmy: ELSKLO, spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Elementy grzejne do przemysłowych pieców oporowych
Serwis piecy przemysłowych

Serwis piecy przemysłowych

Wykonujemy serwis piecy przemysłowych, naprawy, rekonstrukcje i przebudowy. Naprawy systemów grzewczych, obudówek i izolacji, mierzenia temperatury, wyposażenie elektro piecy. Serwis piecy przemysłowych – instalacje i serwis oryginalnych systemów grzewczych Kanthal.
Prezentacja firmy: ELSKLO, spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Serwis piecy przemysłowych
Piece odlewnicze

Piece odlewnicze

Produkujemy tyglowe piece odlewnicze do topienia stopów metali nieżelaznych przy maksymalnej temperaturze 1400°C. Piece odlewnicze charakteryzują się wysoką jakością konstrukcji, procesu produkcji oraz materiałów zastosowanych do produkcji. Piece odlewnicze w wersji statycznej i z możliwością nachylenia.
Prezentacja firmy: ELSKLO, spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Piece odlewnicze
Ogrzewacze wody ze stali nierdzewnej

Ogrzewacze wody ze stali nierdzewnej

Ogrzewacze wody ze stali nierdzewnej służą do ogrzewania wody. Ten typ ogrzewaczy jest produkowany z wysokiej jakości stali nierdzewnej DIN - 1. 4541, CSN – 17.248. Ogrzewacze wody ze stali nierdzewnej górują nad innymi krótkim czasem ogrzewania, wysoką wydajnością i długim okresem użytkowania.
Prezentacja firmy: Rolf
Wysłać wiadomość Ogrzewacze wody ze stali nierdzewnej
Regały półkowe

Regały półkowe

Regały półkowe stałe Eurolock ( standartowe kolory półek RAL 7038, ramy RAL 7016 ). Wielopiętrowe regały półkowe umożliwiają bardzo dobre wykorzystanie przestrzeni górnej przy stosunkowo niskich kosztach. Podłogę można wybrać z wielu typów paneli podłogowych.
Prezentacja firmy: IMTRADEX, a.s.
Wysłać wiadomość Regały półkowe
Ręczna produkcja ceramiczna

Ręczna produkcja ceramiczna

Ręczna produkcja ceramiczna spółki PKZ Keramika Poštorná, pokrywa popyt na rynku krajowym i europejskim. Główną zaletą naszej produkcji jest sprawność, precyzyjność i oczywiście długoletnia tradycja, która sięga aż do 60. lat 19. wieku.
Prezentacja firmy: PKZ Keramika Poštorná a.s.
Wysłać wiadomość Ręczna produkcja ceramiczna
Tapicerowane zestawy siedzeniowe

Tapicerowane zestawy siedzeniowe

Vespera® to znak handlowy Dyhy Večeřa a spol. pod którym na rynek dostarczane są tapicerowane zestawy siedzeniowe wyższej klasy. Produkujemy i sprzedajemy luksusowe skórzane i z materii zestawy siedzeniowe, krzesła jak również meble samodzielne.
Prezentacja firmy: Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
Wysłać wiadomość Tapicerowane zestawy siedzeniowe
Rotacyjny wymiennik ciepła

Rotacyjny wymiennik ciepła

Rotacyjne wymienniki ciepła należą dzięki swej konstrukcji i zasadzie działania między urządzenia o największej skuteczności. Są wykorzystywane najczęściej jako element zestawu przeznaczony do central dla doprowadzania i odprowadzania powietrza, można go wykorzystywać również samodzielnie.
Prezentacja firmy: KASTT, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Rotacyjny wymiennik ciepła
Akumulatory

Akumulatory

Akumulatory – szeroki asortyment. Akumulatory ołowiane, NiCd, NiMH, Li-ion, Li-pol oraz zestawy akumulatorowe pochodzące z własnej linii produkcyjnej. Akumulatory do zastosowania przemysłowgo oraz pospolitego. Akumulatory guzikowe, cylindryczne oraz prysmatyczne
Prezentacja firmy: FULGUR BATTMAN, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Akumulatory
Baterie

Baterie

Kompletny asortyment baterii. Baterie alkaliczne, klasyczne, lithiowe, foto, wideo, słuchawkowe, specjalne. Baterie do każdego zastosowania. Baterie do zastosowania codziennego i długookresowego. Baterie do wszystkiego. W naszym asortymencie, znajdziecie Państwo każdą baterię.
Prezentacja firmy: FULGUR BATTMAN, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Baterie
Kabiny masażowe

Kabiny masażowe

Spółka ARTTEC dostarcza kabiny masażowe o różnych wielkościach i kształtach. Kabiny masażowe można także wyposażyć generatorem parowym i urządzić sobie w łazience prywatną saunę parową.
Prezentacja firmy: ARTTEC s.r.o
Wysłać wiadomość Kabiny masażowe
Tekstylia hotelowe

Tekstylia hotelowe

Produkujemy tekstylia hotelowe z oznakowaniem PROFESSIONAL, zapewniający komfortowość wszystkich wizytorów hotelów oraz pensjonatów. W naszym asortymencie tekstylii hotelowych oferujemy bieliznę pościelową (pościel), bieliznę stołową (obrusy), frotte ręczniki, ręczniki kąpielowe, dywaniki i szlafroki.
Prezentacja firmy: PAPILLONS a.s.
Wysłać wiadomość Tekstylia hotelowe
Designowe kaloryfery łazienkowe

Designowe kaloryfery łazienkowe

ISAN MELODY to łazienkowe oraz designowe kaloryfery wyprodukowane z stali nierdzewnej. Oferujemy szeroką gamę kształtów, wielkości oraz kolorów, łącznie z opracowaniem chrom, elektro oraz stal nierdzewna. Designowe łazienkowe kaloryfery dostarczamy na zlecenie z dopasowaniem do konkretnej predyspozycji.
Prezentacja firmy: ISAN Radiátory s.r.o.
Wysłać wiadomość Designowe kaloryfery łazienkowe
Stacje uzdatniania wody

Stacje uzdatniania wody

Stacje uzdatniania wody do uzyskiwania wody do picia i do celów przemysłowych. Stację uzdatniania wody zaprojektujemy na podstawie aktualnej analizy jakości, przepływu i wymaganej klasy jakości wody. Stacje uzdatniania wody – systemy do zmiękczania, filtracja, systemy dezynfikujące, odwrócona osmoza, pompy dozujące.
Prezentacja firmy: AQUA SYSTEM s.r.o.
Wysłać wiadomość Stacje uzdatniania wody
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.