Zwierzęta domowe

 
Strona   1
Pokazuje produkty 14 w sumie 4
Uprząż dla psów

Uprząż dla psów

Nasze produkty przeznaczone są do celów sportowych lub do spędzania wolnego czasu z psami. Bardzo dobrze czują się w nich psy rozmaitej wielkości i rasy. W trakcie uprawiania sportu uprząż nie odziera, szerokie popręgi umożliwiają lepsze rozłożenie siły pociągowej.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.zerodc.cz  
Prezentacja firmy: Zero DC s.r.o.
Wysłać wiadomość Uprząż dla psów
Kosmetyki dla psów i kotów

Kosmetyki dla psów i kotów

Kosmetyki dla psów i kotów BEA natur są produkowane z surowców kosmetycznych zawierających składniki roślinne oraz wyciągi ziołowe. Kosmetyki dla psów i kotów są delikatne, niedrażniące, pozytywnie wpływają na sierść i skórę. Szampon dla psów jest odpowiedni również dla wrażliwych osobników.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BEA natur, s.r.o.
Wysłać wiadomość Kosmetyki dla psów i kotów
Szampon dla psów

Szampon dla psów

Szampon dla psów BEA natur jest produkowany z surowców kosmetycznych z zawartością składników roślinnych oraz wyciągów ziołowych. Szampon dla psów jest delikatny, niedrażniący, pozytywnie wpływa na sierść oraz skórę. Szampon dla psów jest odpowiedni również dla wrażliwych osobników.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BEA natur, s.r.o.
Wysłać wiadomość Szampon dla psów
Szszenięta Tosa Inu

Szszenięta Tosa Inu

Jakościowe szczenięta Tosa Inu z bezpokrewnego rodu z założeniami do hodowli i wystaw. Dobre dla odświerzenia hodowli jak również jakościowy pies do wystaw. Doskonałe wyniki kontrol dysplazji kłębów łokciowych oraz biodrowych rodziców z założeniem jakościowej hodowli.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Petr Melka - Chovatelská stanice Tosa Inu
Wysłać wiadomość Szszenięta Tosa Inu
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.