Wentylator

 
Strona   1
Pokazuje produkty 14 w sumie 4
Wentylatory osiowe

Wentylatory osiowe

Wentylatory osiowe znajdą swoje wykorzystanie w rolnictwie, przemyśle oraz budownictwie podczas wentylacji obiektów rolniczych, hali produkcyjnych i magazynowych czy innych przestrzeni. Niektóre wentylatory osiowe można również wykorzystać do przewietrzania substancji sypkich.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.ventilatory-kadlec.cz  
Prezentacja firmy: Ventilátory Kadlec
Wysłać wiadomość Wentylatory osiowe
Wentylatory domowe

Wentylatory domowe

Wentylatory domowe dogodne są do odwietrzania pomieszczeń takich jak np. kuchnia, toaleta, łazienka, piwnica i góra. Skrzynia wentylatora domowego wyprodukowana jest z plastiku pierwotnego ABS. Odmiany są Standard, zegar, czujnik wilgotności i wyłącznik sznurkowy.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HACO, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Wentylatory domowe
Wentylatory niskoprężne

Wentylatory niskoprężne

Produkujemy niskoprężne wentylatory typów VRN, VRE, VNS, VNG, VNGH, VNGKP i VNI. Specjalizujemy się na produkcję wentylatorów przeznaczonych do temeratur do 120°C, 250°C a 500°C, które wykorzystywane są w piecach oraz suszarniach. Niskoprężne wentylatory produkowane są również w opracowaniu do środowisk niewybuchowych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: VENTILÁTORY, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wentylatory niskoprężne
Wentylatory do pieców

Wentylatory do pieców

Produkujemy wentylatory do pieców typu VRN, VRE, VNG, VNGH, VNC, VNCH, VRS, VNS i VSS. Te wentylatory do pieców są przeznaczone do dostarczania powietrza, gazów i par bez mechanicznych nieczystości lub lepkich cząstek, które by osadzały się na wirniku wentylatora.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: VENTILÁTORY, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wentylatory do pieców
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.