Wyposażenie domowe i akcesoria

Tutaj 35 znajdują się sekcje w których jest 129 podsekcji
 
Strona   Powrót   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następna
Pokazuje produkty 7190 w sumie 263
Krzesła biurowe

Krzesła biurowe

Naszym celem jest polecenie klientowi odpowiednich krzeseł biurowych dla pożądanych czynności. W naszej ofercie znajdziecie Państwo głównie jakościowe krzesła biurowe z przodującymi mechanizmami, rozwiniętymi dla zdrowego siedzenia. Doradztwo, w jaki sposób zdrowo siedzieć podczas pracy.
Prezentacja firmy: PROGRESS INTERIOR s.r.o.
Wysłać wiadomość Krzesła biurowe
Meble biurowe

Meble biurowe

Meble biurowe – produkcja i sprzedaż. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów – meble biurowe – całościowe wyposażenie wnętrz przestrzeni komercyjnych. Projekty architektoniczne wnętrz dla mebli biurowych.
Prezentacja firmy: PROGRESS INTERIOR s.r.o.
Wysłać wiadomość Meble biurowe
Wagi handlowe

Wagi handlowe

Jesteśmy dystrybutorem techniki wagowej CAS, TORREY i SENSOCAR. Produkujemy przemysłowe wagi LESÁK – ZEMAN. Wagi dla laboratoriów, kuchni, magazynów, wagi handlowe, wagi dla supermarketerów i przemysłu tworzyw sztucznych, ważenie tirów i kolejne przemysłowe ważenie.
Prezentacja firmy: LESÁK - ZEMAN s.r.o.
Wysłać wiadomość Wagi handlowe
Łóżka z drewna

Łóżka z drewna

Za pośrednictwem naszej hurtowni i poprzez sprzedaż detaliczną zapewniamy dostawę łóżek z drewna zapewniających Państwa zdrowy i spokojny sen. Oferujmy łóżka z drewna w szerokim sortymencie i w różnych rozmiarach. Łóżka dwuosobowe, jednoosobowe oraz prycze.
Prezentacja firmy: Jiří Bambásek - PROFESO
Wysłać wiadomość Łóżka z drewna
Materace zdrowotne

Materace zdrowotne

Oferujemy materace zdrowotne w szerokiej palecie rodzajów do wyposażenia hoteli, pensjonatów i również dla Państwa domu. Materac zdrowotny produkcji firmy PROFESO zapewni Państwu spokojny sen. Materac jest wykonany z pianki gumowej. Jest charakterystyczny swą optymalną miękkością, odpowiednią elastycznością i stałością kształtu.
Prezentacja firmy: Jiří Bambásek - PROFESO
Wysłać wiadomość Materace zdrowotne
Magazynowe regały do archiwum

Magazynowe regały do archiwum

Magazynowe regały do archiwum – systemy regałowe. Półkowe magazynowe regały do archiwum, magazynów, warsztatów, registratur, bibliotek i inne. Magazynowe regały w opracowaniu stacjonarnym i ruchomym. Wielopiętrowe półkowe regały magazynowe.
Prezentacja firmy: STORE Business s.r.o.
Wysłać wiadomość Magazynowe regały do archiwum
Tanie ogrzewanie

Tanie ogrzewanie

Tanie ogrzewanie to nie tylko ogrzewanie tanimi materiałami opałowymi, lecz głównie zaoszczędzenie ciepła. Podaną oszczędność ciepła ( 15 – 50% ) zapewni Państwu korzystanie z naszych systemów pragramowej regulacji temperatury w pomieszczeniu. Tanie ogrzewanie to głównie niezużyte ciepło oraz wystarczający komfort.
Prezentacja firmy: TRASCO, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Tanie ogrzewanie
Regulacja temperatury

Regulacja temperatury

Badanie, rozwój i produkcja techniki mierzenia i regulacji z użyciem mikroprocesorów. Systemy programowe regulacji ciepła poszczególnych pomieszczeń ( IRC ) – oszczędność ciepła 15 – 50%. Zwrotność 1,5 – 5 lat. Regulacja temperatury. Mierzenie zużycia ciepła i wody z odczytem zdalnym.
Prezentacja firmy: TRASCO, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Regulacja temperatury
Krzesła do kin i teatrów

Krzesła do kin i teatrów

Projektujemy, produkujemy i montujemy krzesła do kin i teatrów, sali koncertowych i konferencyjnych, sali wykładowych i izb lekcyjnych, następnie krzesła do hali sportowych oraz wielofunkcyjnych czy stadionów. Krzesła do kin i teatrów dostarczamy z stałym lub opuszczanym siedzeniem.
Prezentacja firmy: HOKO-VH s.r.o.
Wysłać wiadomość Krzesła do kin i teatrów
Krzesła przeznaczone do dużych pomieszczeń

Krzesła przeznaczone do dużych pomieszczeń

Projektujemy, produkujemy i zapewniamy montaż krzeseł do dużych pomieszczeń takich jak sale teatralne, hale koncertowe i konferencyjne, sale wykładowe i sale lekcyjne, hale sportowe i wielofunkcyjne oraz stadiony. Krzesła przeznaczone do dużych pomieszczeń dostarczamy w wersji z siedzieniem montowanym na stało lub wychylnym.
Prezentacja firmy: HOKO-VH s.r.o.
Wysłać wiadomość Krzesła przeznaczone do dużych pomieszczeń
Ławki żeliwne

Ławki żeliwne

Produkujemy ławki żeliwne i stalowe. Oferujemy różne rodzaje ławek - samodzielne ławki żeliwne, półkołowe czy kołowe. Możliwość przymocowania stałego, szeroka oferta dodatków.
Prezentacja firmy: miVAL
Wysłać wiadomość Ławki żeliwne
Automaty do napojów

Automaty do napojów

Automaty do napojów LUCE H6 średni typ automatu do napojów gorących, nowoczesny design, podświetlony główny panel, szczególna moc, menu napojów do 12 wyborów o pojemności 500 kubków. Automaty do napojów LUCE H6 przeznaczone są głównie do przestrzeni publicznych
Prezentacja firmy: DELIKOMAT s.r.o.
Wysłać wiadomość Automaty do napojów
Ramy obrazowe

Ramy obrazowe

Do tradycyjnych produktów należą również klasyczne ramy obrazowe, bejtramy, przemysłowe listwy kryjące oraz brykiety. Ramy obrazowe produkowane technologią klasyczną. Ramy obrazowe są rozdzielone na blondelowe, gładkie, ozdobne, podłużne, w różnych rozmiarach i kolorach.
Prezentacja firmy: LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.
Wysłać wiadomość Ramy obrazowe
Sprężyny do produkcji materacy i mebli tapicerowanych

Sprężyny do produkcji materacy i mebli tapicerowanych

Sprężyny do produkcji materacy i mebli tapicerowanych oferujemy jako formatki sprężynowe materacy ( typu Bonnel, Minibonnell ) i poduszek zestawów do siedzenia, lub formatek falistych, które używane są jako elementy sprężyste do foteli, łóżek i krzeseł. Nowo oferujemy również formatki kieszonkowe.
Prezentacja firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Sprężyny do produkcji materacy i mebli tapicerowanych
Klimatyzacja ścienna

Klimatyzacja ścienna

Ścienna klimatyzacja jest odpowiednią do wyposażenia Państwa domu czy mieszkania. Jest nie tylko częścią Państwa wnętrza, domostwa, lecz również Państwa życia. Klimatyzacja ścienna mark Panasonic, Fujitsu, Toshiba, Sinclair przedstawia nowoczesną technologię oraz design.
Prezentacja firmy: TRAMONTA KLIMA s. r. o.
Wysłać wiadomość Klimatyzacja ścienna
Bramy garażowe uchylne

Bramy garażowe uchylne

Bramy garażowe uchylne odpowiednie są do garaży domów jednorodzinnych lub do garaży szeregowych. Bramy garażowe uchylne posiadają skrzydło bramowe z blach stalowych ocynkowanych ogniowo w różnym opracowaniu i kolorze, które przy pomocy sprężyn uchyla się pod sufit garażu.
Prezentacja firmy: ALUROL spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Bramy garażowe uchylne
Wyposażenie sklepów

Wyposażenie sklepów

Jesteśmy specjalistami na wyposażenie sklepów od designu aż po konstrukcje. Elementy wyposażenia sklepów zawierają: regały, systemy kasowe, program drutowy. Nie zapominamy również na specjalne wyposażenie sklepów, jakimi są statywy prezentacyjne i spojrzenia afiszowe.
Prezentacja firmy: BSK Metal, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Wyposażenie sklepów
Meble łazienkowe

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe EDEN – poszukują Państwo styl, wykonanie, praktyczność? Mamy dla Państwa meble łazienkowe EDEN – małe szafki i luksusowe zestawy, przeróżne nietypowe rozwiązania. Kombinacja różnych odcieni lakierów i części z drewna.. Meble łazienkowe – fotogaleria.
Prezentacja firmy: EDEN CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Meble łazienkowe
Zamki bezpieczeństwa

Zamki bezpieczeństwa

Zamki bezpieczeństwa –kłódki najwyższej jakości – klasa bezpieczeństwa 3 i 4, kłódki z zatrzaskiem ( padbars ), zamykane sztaby oraz zamki bezpieczeństwa do zamykania kontenerów i innych przedmiotów.
Prezentacja firmy: TOKOZ a.s.
Wysłać wiadomość Zamki bezpieczeństwa
Kotły gazowe ścienne

Kotły gazowe ścienne

Kotły gazowe ścienne o klasycznej konstrukcji z skutecznością 92,5 %, oferują pewność bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji. Są wręcz idealnym rozwiązaniem do ogrzewania gazowego. Ścienne kotły gazowe produkujemy o mocy grzewczej 20, 25 lub 35 kW.
Prezentacja firmy: MORA - TOP s.r.o.
Wysłać wiadomość Kotły gazowe ścienne
Strona   Powrót   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.