Wyposażenie domowe i akcesoria

Tutaj 35 znajdują się sekcje w których jest 129 podsekcji
 
Strona   Powrót   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna
Pokazuje produkty 81100 w sumie 263
Kotły na drewno

Kotły na drewno

Produkujemy kotły na drewno OPOP. Są przeznaczone do ogrzewania mieszkania, domów jednorodzinnych i niedużych obiektów przemysłowych. Kotły na drewno posiadają nowoczesny design umożliwiający instalacje w pomieszczeniach mieszkalnych. Udzielamy pięcioletnią gwarancję na palenisko.
Prezentacja firmy: OPOP spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Kotły na drewno
Wanny akrylowe

Wanny akrylowe

Oferujemy wanny akrylowe wszystkich kształtów i wielkości. Prostokątne wanny akrylowe, rogowe, owalne, okrągłe, swobodnie stojące, masażowe i akrylowe wanny z hydromasażem. Obecnie oferujemy ponad 60 typów wanien akrylwych, brodzików prysznicowych oraz kabin prysznicowych.
Prezentacja firmy: POLYSAN s.r.o.
Wysłać wiadomość Wanny akrylowe
Wyciskarka Omega Juicer

Wyciskarka Omega Juicer

Wyciskarka Omega Juicer to nowoczesny produkt tej marki działający na zasadzie ślimakowego wyciskania dwu-etapowego. Wyciskarka Omega Juicer w odróżnieniu od innych posiada opatentowane siatki do grubego oraz delikatnego wyciskania. Wyciskarkę Omega Juicer możecie zakupić Państwo u nas.
Prezentacja firmy: Mipam bio s.r.o.
Wysłać wiadomość Wyciskarka Omega Juicer
Sejfy do broni

Sejfy do broni

Oferujemy sejfy do broni z szerokim wyborem zastosowania, łącznie znakowania wytrzymałości według należytych certyfikatów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sejfy do broni oraz skrzynie do broni: jednopłaszczowe, jednopłaszczowe z wewnętrzną skrzynką dwupłaszczową, dwupłaszczowe.
Prezentacja firmy: B E D I M E X s.r.o.
Wysłać wiadomość Sejfy do broni
Zegary elektryczne

Zegary elektryczne

Rozwój i produkcja zegarów elektrycznych w szerokim asortymencie. Zegary elektryczne różnych rodzai, Quartz i zegary elektroniczne sterowane sygnałem radiowym DCF lub GPS. Zegary elektryczne odpowiednie do wnętrz i eksterierów, wskazówkowe i cyfrowe, zegary jedno i wielostronne.
Prezentacja firmy: ELEKTROČAS s.r.o.
Wysłać wiadomość Zegary elektryczne
Drzwi wejściowe z masywu

Drzwi wejściowe z masywu

Produkujemy drzwi wejściowe z masywu, miarowe zleceniowe drzwi wejściowe z masywu według własnego wyboru. Oferujemy także możliwość wyboru wewnętrznych drzwi z masywu. Opracujemy ofertę cenową, wyprodukujemy, przywieziemy, nainstalujemy. Zapewnimy całościowy serwis, także pogwarancyjny. Gwarancja jakości.
Prezentacja firmy: NABAU, s.r.o.
Wysłać wiadomość Drzwi wejściowe z masywu
Meble z masywu

Meble z masywu

Produkujemy meble z masywu, miarowe zleceniowe meble z masywu. Produkcja zleceniowa mebli i wnętrz, szafy wbudowane, produkcja kuchni, sypialń, miarowych, zestawów meblowych z masywu. Propozycje i realizacje wnętrz restauracji i hoteli. Całościowy serwis.
Prezentacja firmy: NABAU, s.r.o.
Wysłać wiadomość Meble z masywu
Osuszacze powietrza

Osuszacze powietrza

Osuszanie wilgoci za pomocą kondensacyjnych osuszaczy obecnie uważane jest za najbardziej efektywną metodę osuszania. Osuszacze dobitnie przyśpieszają proces osuszania i oszczędzają 70 % kosztów energii. Ekotez rozwinął osuszacze dla różnych celów wykorzystania.
Prezentacja firmy: EKOTEZ, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Osuszacze powietrza
Odzież dziecięca

Odzież dziecięca

Produkujemy modne ubrania dla dzieci w szerokiej ofercie aż 130 modeli. Długoletnie doświadczenia oraz jakość materiałów czynią nasze produkty bardzo pożądanými i dobrze sprzedawanymi również w zagranicy. Oczywistością są testy jakościowe. Odzież dziecięca spełnia wszystkie normy higieniczne oraz bezpiecznościowe.
Prezentacja firmy: TULEC TREND
Wysłać wiadomość Odzież dziecięca
Meble ogrodowe z masywu

Meble ogrodowe z masywu

Meble ogrodowe z masywu produkujemy z sośniny. Wyjątkowe właściwości tego drzewa, np. odporność wobec zmianom klimatycznym, są idealne dla produktów do zastosowania w ogrodach. Meble ogrodowe z masywu stale udoskonalamy, by zadowolić naszych klientów.
Prezentacja firmy: Zahradní nábytek Liška
Wysłać wiadomość Meble ogrodowe z masywu
Metalowe meble ogrodowe

Metalowe meble ogrodowe

Metalowe meble ogrodowe są bardzo ulubione dzięki bardzo łatwemu utrzymywaniu. W razie potrzeby wystarczy je omyć tylko wężem ogrodowym. Metalowe części, wyprodukowane najczęściej z aluminium, pokryte są specjalnie wypalaną plastikową farbą proszkową, która jest odporna przeciwko promieniowaniu ultrafioletowemu.
Prezentacja firmy: Zahradní nábytek Liška
Wysłać wiadomość Metalowe meble ogrodowe
Wentylatory domowe

Wentylatory domowe

Wentylatory domowe dogodne są do odwietrzania pomieszczeń takich jak np. kuchnia, toaleta, łazienka, piwnica i góra. Skrzynia wentylatora domowego wyprodukowana jest z plastiku pierwotnego ABS. Odmiany są Standard, zegar, czujnik wilgotności i wyłącznik sznurkowy.
Prezentacja firmy: HACO, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Wentylatory domowe
Szafy na wymiar Woodface

Szafy na wymiar Woodface

Zajmujemy się produkcją szaf i szatni na wymiar. Oferujemy najnowocześniejsze, stosowane w świecie systemy otwierania drzwi. Ścianki działowe, drzwi przesuwane, szerokie możliwości wyboru materiału, konstrukcji i dodatków we wszystkich kategoriach cenowych. Szafy na wymiar – projekt, przeprowadzenie pomiaru, kalkulacja i transport darmowo!
Prezentacja firmy: WOODFACE spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Szafy na wymiar Woodface
Szafy do ubrań Woodface

Szafy do ubrań Woodface

Szeroka oferta szaf do ubrań i szatni na wymiar. Szafy do ubrań produkujemy na zlecenie według najnowocześniejszych trendów i design. Produkujemy również drzwi przesuwane według wymagań klienta. Oferta cenowa darmowa. Oryginalny produkt o nazwie Woodface. Darmowa linia telefoniczna 800 179 260.
Prezentacja firmy: WOODFACE spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Szafy do ubrań Woodface
Szafy do zabudowy Woodface

Szafy do zabudowy Woodface

Szafy do zabudowy i szatnie produkujemy według najnowocześniejszych trendów w branży. Szeroka paleta materiałów stosowanych do produkcji – galeria fotografii na naszej stronie internetowej. Szafy do zabudowy – oferta cenowa darmowa. Zakup szaf na raty. Oryginalny produkt o nazwie Woodface. Darmowa linia telefoniczna 800 179 260.
Prezentacja firmy: WOODFACE spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Szafy do zabudowy Woodface
Tensometry półprzewodnikowe

Tensometry półprzewodnikowe

Tensometry półprzewodnikowe znajdą swe zastosowanie w czujnikach wielkości mechanicznych, w wymagających stanowiskach kontrolnych, oraz podczas sterowania i zabezpieczenia urządzeń. Tensometry produkujemy na zamówienie według wymaganych danych. Biegle na magazynie rodzaj P o długości 1,5 mm, 3 i 6 mm (C1 = 120 = 150).
Prezentacja firmy: VTS Zlín s.r.o.
Wysłać wiadomość Tensometry półprzewodnikowe
Klimatyzacja mieszkania

Klimatyzacja mieszkania

System klimatyzacji dla mieszkania i domu. Projektowanie, poradnictwo, produkcja, montaż i sprzedaż klimatyzacji dla mieszkania i domu. System klimatyzacji mieszkań, przenośne centrale klimatyzacyjne, okienne, wewnętrzne i zewnętrzne systemy.
Prezentacja firmy: DAIMOND - chlazení, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Klimatyzacja mieszkania
Chłodzenie na skale przemysłową

Chłodzenie na skale przemysłową

Chłodzenie budynków na skale przemysłową, obiektów gospodarskich, chłodzenie i wentylacja na skale przemysłową oraz osuszanie obiektów i hal. Wykorzystanie chłodzenia na skalę przemysłową – chłodnie i zamrażarki, witryny chłodnicze. Wszelkie warianty chłodzenia na skale przemysłową, możliwość wyboru mocy oraz rodzaju centrali wewnętrznej.
Prezentacja firmy: DAIMOND - chlazení, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Chłodzenie na skale przemysłową
Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja domów jednorodzinnych, klimatyzacja biur, klimatyzacja hal przemysłowych. Wentylacja i klimatyzacja z niskimi kosztami, klimatyzacja z zapewnionym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Sprzedaż i montaż klimatyzacji stacjonarnej i przenośnej.
Prezentacja firmy: DAIMOND - chlazení, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Klimatyzacja
Wentylacja

Wentylacja

Wentylacja, wietrzenie i osuszanie obiektów i hal, osuszanie za pomocą wentylacji i wietrzenie domów i basenów. Wentylacja przeznaczona dla wykorzystania w przemyśle i budowlach gospodarskich. Użycie wentylacji jest możliwe nawet w przypadku obiektów z więcej niż piętnastoma pomieszczeniami.
Prezentacja firmy: DAIMOND - chlazení, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Wentylacja
Strona   Powrót   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.