Wypożyczalnie łodzi

 
Strona   1
Pokazuje produkty 16 w sumie 6
Wypożyczalnia łódek

Wypożyczalnia łódek

Wypożyczalnia łódek VODAK sport, Sp. z o.o. – oferuje do wypożyczenia łódki nowe lub jak nowe, nadmuchiwane i z tworzyw sztucznych, kanoe, kajaki, kajaki morskie, pontomy Coloreda i Pulsary. Nasza wypożyczalnia łódek wykonuje darmowe testowanie łódek. Udzielamy doradztwo wodniackie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wypożyczalnia łódek
Wypożyczanie łodzi

Wypożyczanie łodzi

Wypożyczalnia łodzi PUTZER oferuje możliwość wypożyczenia łodzi, pontonów, kanoe, kajaków oraz kompleksowe usługi dla wodniaków na Vltavě, Ohři i Berounce. Wypożyczalnia łodzi PUTZER zapewni przewodnika oraz instruktora dla wodniaków. Transport, przewozy łodzi i sprzętu wodniackiego nad brzegi rzek Vltava, Ohře i Berounka.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Rafting a půjčovna lodí Putzer
Wysłać wiadomość Wypożyczanie łodzi
Sprzedaż łodzi

Sprzedaż łodzi

Nasza firma prowadzi sprzedaż nowych i używanych łodzi renomowanych producentów. Oferujemy możliwość sprowadzenia łodzi z zagranicy według wymagań klienta włącznie z załatwieniem wszelkich formalności. Sprzedaż łodzi z możliwością leasingowania oraz doradztwo specjalistyczne. Możliwość sprzedaży łodzi za pośrednictwem komisu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PowerBoat.cz
Wysłać wiadomość Sprzedaż łodzi
Serwis łodzi

Serwis łodzi

Nasza firma oferuje serwis łodzi w wysokiej jakości świadczonych usług. Prace serwisowe wykonują doświadczeni mechanicy z wieloletnimi doświadczeniami w tej branży. Usługi serwisowe wykonujemy na podstawie zlecenia klienta. Usługi serwisowe przeprowadzamy na jednostkach wszelkich wielkości i typów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PowerBoat.cz
Wysłać wiadomość Serwis łodzi
Wypożyczalnia łódek Putzer

Wypożyczalnia łódek Putzer

Kompletna oferta usług przeznaczona dla wodniaków, imprez firmowych, turystyki indywidualnej. Vltava: wypożyczalnia łódek i pontonów, centrum wodniackie w Vyšším Brobě. Ohře: wypożyczalnia łódek i pontonów w Tršnici oraz Lokti, stocznia w Karlových Varech. Berounka: wypożyczalnia łódek.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Putzer - půjčovna lodí
Wysłać wiadomość Wypożyczalnia łódek Putzer
Wypożyczalnia pontonów do raftingu

Wypożyczalnia pontonów do raftingu

Wypożyczalnia pontonów do raftingu Český Krumlov – od Vyššího Brodu po Boršov. Wypożyczalnia pontonów Potápka poleci Państwu szlak według Państwa możliwości i podstawi Państwu ponton / kajak na miejsce Państwa wypłynięcia. Nasza wypożyczalnia pontonów do raftingu zapewni Państwu transport na miejsce wypłynięcia lub z celu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Půjčovna lodí a raftů - Potápka
Wysłać wiadomość Wypożyczalnia pontonów do raftingu
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.