Wypożyczalnie sprzętu sportowego

Tutaj 1 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji
 
Strona   1
Pokazuje produkty 18 w sumie 8
Wypożyczalnia łódek

Wypożyczalnia łódek

Wypożyczalnia łódek VODAK sport, Sp. z o.o. – oferuje do wypożyczenia łódki nowe lub jak nowe, nadmuchiwane i z tworzyw sztucznych, kanoe, kajaki, kajaki morskie, pontomy Coloreda i Pulsary. Nasza wypożyczalnia łódek wykonuje darmowe testowanie łódek. Udzielamy doradztwo wodniackie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wypożyczalnia łódek
Wypożyczanie łodzi

Wypożyczanie łodzi

Wypożyczalnia łodzi PUTZER oferuje możliwość wypożyczenia łodzi, pontonów, kanoe, kajaków oraz kompleksowe usługi dla wodniaków na Vltavě, Ohři i Berounce. Wypożyczalnia łodzi PUTZER zapewni przewodnika oraz instruktora dla wodniaków. Transport, przewozy łodzi i sprzętu wodniackiego nad brzegi rzek Vltava, Ohře i Berounka.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Rafting a půjčovna lodí Putzer
Wysłać wiadomość Wypożyczanie łodzi
Wypożyczalnia nart i snowboardów

Wypożyczalnia nart i snowboardów

Wypożyczalnia nart i snowboardów znajduje się w każdym sklepie HAPPY SPORT, który znajdziecie w Pradze Letňanech, na Pankráci i w Dejvicích. Naszym klientom oferujemy możliwość wyboru z bardzo szerokiej oferty nart, snowboardów oraz kolejnych akcesoriów potrzebnych do wykonywania sportów zimowych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HAPPY SPORT
Wysłać wiadomość Wypożyczalnia nart i snowboardów
Sprzedaż łodzi

Sprzedaż łodzi

Nasza firma prowadzi sprzedaż nowych i używanych łodzi renomowanych producentów. Oferujemy możliwość sprowadzenia łodzi z zagranicy według wymagań klienta włącznie z załatwieniem wszelkich formalności. Sprzedaż łodzi z możliwością leasingowania oraz doradztwo specjalistyczne. Możliwość sprzedaży łodzi za pośrednictwem komisu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PowerBoat.cz
Wysłać wiadomość Sprzedaż łodzi
Serwis łodzi

Serwis łodzi

Nasza firma oferuje serwis łodzi w wysokiej jakości świadczonych usług. Prace serwisowe wykonują doświadczeni mechanicy z wieloletnimi doświadczeniami w tej branży. Usługi serwisowe wykonujemy na podstawie zlecenia klienta. Usługi serwisowe przeprowadzamy na jednostkach wszelkich wielkości i typów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PowerBoat.cz
Wysłać wiadomość Serwis łodzi
Wypożyczalnia nart i desek snowboardowych

Wypożyczalnia nart i desek snowboardowych

Wypożyczalnia nart i desek snowboardowych w Lipnie nad Vltavou każdorocznie oferuje nowe modele nart światowych producentów wyposażone w najnowocześniejsze technologie w sezonie. Dzięki tym nartom przeżyją Państwo niezapomniane wrażenia, które oferuje narciarstwo zjazdowe. Zaznają Państwo wiele wrażeń, jak nigdy dotychczas.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: SPORT 2000 WAVE SPORT
Wysłać wiadomość Wypożyczalnia nart i desek snowboardowych
Sprzedaż nart i desek snowboardowych

Sprzedaż nart i desek snowboardowych

Sprzedaż nart i desek snowboardowych w Ceske Budejovice. Bogaty wybór różnych marek dla dzieci i dorosłych. Następnie oferujemy sprzęt narciarski i snowboardowy, odzież i akcesoria. Kurtki i spodnie, rękawice, czapki, skarpetki, gogle, kaski, futerały na narty i deski snowboardowe, woski do smarowania nart i inne.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: SPORT 2000 WAVE SPORT
Wysłać wiadomość Sprzedaż nart i desek snowboardowych
Wypożyczalnia Segway Praha

Wypożyczalnia Segway Praha

Bardzo cieszymy się, że odwiedziliście nasze strony. Wypożyczalnia segway Praha pokaże Państwu Pragę, którą na pewno jeszcze w ten sposób nie poznaliście. Nie dotkniecie się ziemi i pomimo to dotrzecie na najpiękniejsze miejsca historycznej Pragi, tam gdzie nie można podjechać samochodem.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: VproV s.r.o.
Wysłać wiadomość Wypożyczalnia Segway Praha
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.