Recykling

Tutaj 1 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji
 
Strona   1 2 Następna
Pokazuje produkty 110 w sumie 13
Rozdrabniarki odpadów

Rozdrabniarki odpadów

Rozdrabniarki odpadów znajdą wykorzystanie nie tylko do gniecenia odpadów przemysłowych, lecz również domowych, na przykład: gniecenie plastików, opon, drewna, papieru czy gumy. Rozdrabniarki odpadów ułatwiają następującą obróbkę odpadów czy ich likwidację.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.unikasset.cz  
Prezentacja firmy: UNIKASSET, spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Rozdrabniarki odpadów
Kontenery podziemne

Kontenery podziemne

Kontenery podziemne przeznaczone do zbioru odpadów brakowanych oraz komunalnych umieszczone częściowo lub całkowicie pod terenem. Część podziemna konteneru ułożona jest w kołowym szybie lub kwadratowe z laminatu szklanego. Kontenery podziemne dostarczamy w szerokiej gamie opracowania materiałowego oraz kolorystycznego.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.reflex-zlin.cz  
Prezentacja firmy: REFLEX Zlín, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Kontenery podziemne
Taśma do wiązania

Taśma do wiązania

Taśma do wiązania służy do związania sprasowanego odpadu do beli. Dostarczana taśma jest miękka i wystarczy ją związać tylko na węzeł, nie potrzeba klamer ani obcęgów. Wysoka trwałość i elastyczność zapewnia trwałe związanie na długi okres czasu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Taśma do wiązania
Prasy kontenerowe

Prasy kontenerowe

Prasy kontenerowe znajdują zastosowanie do „prasowania” odpadów komunalnych tak i wszelkich rodzajów wyrobów do pakowania. Prasy kontenerowe są najlepszym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie jest wielka ilość odpadów. Prasy kontenerowe zapewnią Państwu porządek w miejscu likwidowania odpadów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Prasy kontenerowe
Recykling odpadów

Recykling odpadów

Do naszych usług należy również recykling odpadów. Recykling odpadów – opracowywujemy materiały takie jak mieszany nasyp budulcowy, nasyp betonowy, czy pozostałe jak również kamienie z torów kolejowych, które można ponownie wykorzystać w budownictwie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ŽSD a.s.
Wysłać wiadomość Recykling odpadów
Urządzenie do recyklingu odpadów

Urządzenie do recyklingu odpadów

Sortownie surowców wtórnych. Sortownie do dosortowania oddzielonego odpadu. Sortownie do likwidacji starych obciążeń. Sortownie tworzyw sztucznych i folii, papieru, baterii i szkła przeznaczonych do następującego recyklingu. Taśmy i elementy do przenośników taśmowych i łańcuchowych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Bluetech s.r.o.
Wysłać wiadomość Urządzenie do recyklingu odpadów
Regeneracja/odzyskiwanie  rozpuszczalników, zmywaczy

Regeneracja/odzyskiwanie rozpuszczalników, zmywaczy

Regeneracja rozpuszczalników i zmywaczy zwłaszcza w branży produkcji elektrotechnicznej i maszynowej. Regeneracja rozpuszczalników i zmywaczy przebiega w sposób oszczędny dla środowiska naturalnego. Regeneracja rozpuszczalników i zmywaczy jest bardzo ważna ponieważ umożliwia obniżanie kosztów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: RES-UH s.r.o.
Wysłać wiadomość Regeneracja/odzyskiwanie  rozpuszczalników, zmywaczy
Linie do recyklingu

Linie do recyklingu

Produkujemy linie do recyklingu przeznaczone do opracowania różnych rodzai odpadków – opony, złomu elektrycznego, kabli, plastików, drewna oraz innych odpadów, łącznie z mieszanymi, sortownie odpadków i inne. Linie do recyklingu wykonują miażdżenie odpadków, jego sortowanie, separację metali itd.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ODES, s.r.o
Wysłać wiadomość Linie do recyklingu
Metalowy regał półkowy

Metalowy regał półkowy

Metalowy regał półkowy efektywnie rozwiązuje ręczne i zautomatyzowane sposoby magazynowania. Metalowy regał półkowy można kiedykolwiek rozszerzyć do formy magazynu wielopoziomowego. Systemy są poskładane z elementów, które są w przemyślany sposób połączone, wzajemnie się dopełniają i tworzą optymalny system magazynowy.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: SSI Schäfer s.r.o.
Wysłać wiadomość Metalowy regał półkowy
Metalowe regały paletowe

Metalowe regały paletowe

Stosowanie metalowych regałów paletowych w sposób maksymalnie efektywny rozwiązuje magazynowanie palet. Metalowy regał paletowy można kiedykolwiek rozszerzyć. Metalowy regał paletowy umożliwia mocowanie bez śrub, koncepcja rozwiązania podstaw słupków regałowych ze sprężystego i odpornego profilu stalowego.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: SSI Schäfer s.r.o.
Wysłać wiadomość Metalowe regały paletowe
Strona   1 2 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.