Materiał na budowę

Tutaj 6 znajdują się sekcje w których jest 3 podsekcji
 
Strona   1 2 Następna
Pokazuje produkty 110 w sumie 17
Plastikowe profile budowlane

Plastikowe profile budowlane

Produkujemy plastikowe profile do docieplania ( listwy do izolacji cieplnej i systemów łączących ), profile tynkowe ( ochrona rogów i kantów ), profile okładzinowe ( zakańczające i wyrównawcze listwy ) oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych (zakończenia desek gipsowo-kartonowych, połączeń itd. ).
Pokaż na mapie   Strona www.: www.mat-plasty.pl  
Prezentacja firmy: MATEICIUC a.s.
Wysłać wiadomość Plastikowe profile budowlane
Ekologiczny materiał budowniczy

Ekologiczny materiał budowniczy

Ekologiczny materiał budowniczy bazujący na tłoczonych włóknach słomianych. Wynikiem jest ekopanel – ekoliczny materiał budulcowy odpowiedni dla fachowców i rzemieślników. Ekopanele można również wykorzystać do budowy niskoenergetycznych domów z drewna.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.ekopanely.cz  
Prezentacja firmy: EKOPANELY CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Ekologiczny materiał budowniczy
Systemy żywic i usztywniaczy epoksydowych

Systemy żywic i usztywniaczy epoksydowych

System żywicy i usztywniacza epoksydowego LG 120 + HG 353 jest dla metody laminacji ręcznej, gdzie nie jest konieczne utwardzanie cieplne. LG 700 to żywica dla metody infuzji próżniowej, zastosowanie ma np. podczas produkcji łodzi wyścigowych. LG 285 to żywica z ciągliwością 600 mPa/s, stosowana np. podczas konstruowania samolotów ultralekkich.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.grm-systems.cz  
Prezentacja firmy: GRM Systems s.r.o.
Wysłać wiadomość Systemy żywic i usztywniaczy epoksydowych
Ogrodzenia leśne i autostradowe

Ogrodzenia leśne i autostradowe

Czeskie ogrodzenia. Leśne ogrodzenia, ogrodzenia farmerskie, ogrodzenia pastwisk, ogrodów. Ogrodzenia autostradowe i drogowe. Spawana siatka wyprodukowana z ocynkowanego drutu. Wysokość 960, 1200, 1500, 1600, 1860, 2000 mm. Różne rozłożenie drutów poziomych i pionowych
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: DOPS s.r.o.
Wysłać wiadomość Ogrodzenia leśne i autostradowe
Płyta ceglana

Płyta ceglana

Płyta ceglana "Portlandzka" jest elementem budowlanym, który dodaje przestrzeniom niepowtarzalną i wyjątkową atmosferę dawnych czasów. Płyta jest imitacją starych, wydeptanych, ceglanych i kamiennych płyt. Płyta ceglana nadaje się do wnętrz lub do przestrzeni zewnętrznych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WILD STONE
Wysłać wiadomość Płyta ceglana
Kamienne płytki okładzinowe

Kamienne płytki okładzinowe

Kamienne płytki okładzinowe skutecnie zastąpią kamień łupany. Powierzchnia robocza jest wiec gładka i zwarta, co bardzo ułatwia manipulację oraz aplikację. Kamienne płytki okładzinowe znajdą zastosowanie w wnętrzach jak również na zewnątrz do obłożenia ścian wewnętrznych, elewacji, płotów, kominów, łazienek itd.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WILD STONE
Wysłać wiadomość Kamienne płytki okładzinowe
Poliesterowe deskowanie tracone

Poliesterowe deskowanie tracone

MEDMAX – poliesterowe deskowanie tracone do budowli domów niskoenergetycznych, pasywnych i basenów. Bloki z rozprężonego poliesteru lub z Neoporu. Poskładanie za pomocą systemu zamkowego oraz podlanie jądra betonowego stwarzają masywną ścianę.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.
Wysłać wiadomość Poliesterowe deskowanie tracone
Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe są stosowane głownie w obiektach przemysłowych jednak można je również zastosować do ogradzania prywatnych działek. Ogrodzenia przemysłowe są dostarczane w wersji ocynkowanej lub z powierzchnią pociagniętą plastikiem. Bardzo długi okres użytkowania.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PILECKÝ s.r.o.
Wysłać wiadomość Ogrodzenia przemysłowe
Gabiony ( kosze kamienne )

Gabiony ( kosze kamienne )

Gabiony a Jumbogabiony. Gabiony są konstrukcjami z siatki, tworzące zewnętrzną osłonę elementów kamienno-siatkowych w kształcie prostopadłościanu. Gabiony są wykonane ze zwartego panelu. Jumbogabiony są odmianą gabionów z podwójną szerokością i z górna zamykaną pokrywą.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WIREX, s.r.o.
Wysłać wiadomość Gabiony ( kosze kamienne )
Maty z trzciny

Maty z trzciny

Zapewniamy dostawy i przeprowadzamy instalację mat trzcinowych służących jako podkład pod tynk gliniany. Rozwój i produkcja materiałów budowlanych na bazie naturalnej. Maty trzcinowe służace jako izolacja cieplna, jako podkład pod tynk gliniany oraz maty trzcinowe dla zadaszenia objektów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HLINĚNÝ DŮM s.r.o.
Wysłać wiadomość Maty z trzciny
Strona   1 2 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.