Drukarnie

Tutaj 6 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji
 
Strona   1
Pokazuje produkty 17 w sumie 7
Druk czarno biały

Druk czarno biały

Druk czarno biały jest korzystny z punktu widzenia ekonomicznego. jest także precyzyjny, odpowiedni do publikacji wymagających. Druk czarno biały przeprowadzamy jest na jakościowych offsetowych urządzeniach rotacyjnych VariQuick i Zirkon oraz na urządzeniach arkuszowych Heidelberg.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.finidr.pl  
Prezentacja firmy: FINIDR, s. r. o.
Wysłać wiadomość Druk czarno biały
Fleksodruk, taśmy klejące z nadrukiem

Fleksodruk, taśmy klejące z nadrukiem

Produkujemy taśmy klejące z nadrukiem, nadruk formą fleksodruku. Nadruk reklamy lub uniwersalnej notatki na taśmy klejące. Nadruk kodów kreskowych EAN na taśmy klejące. Trójkolorowy fleksodruk, nadruk reklamowy papieru pakowego i taśm klejących w rolkach nawet do szerokości 1,3m.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.czechpack.cz  
Prezentacja firmy: Czech Pack, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Fleksodruk, taśmy klejące z nadrukiem
Wagi handlowe

Wagi handlowe

Jesteśmy dystrybutorem techniki wagowej CAS, TORREY i SENSOCAR. Produkujemy przemysłowe wagi LESÁK – ZEMAN. Wagi dla laboratoriów, kuchni, magazynów, wagi handlowe, wagi dla supermarketerów i przemysłu tworzyw sztucznych, ważenie tirów i kolejne przemysłowe ważenie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: LESÁK - ZEMAN s.r.o.
Wysłać wiadomość Wagi handlowe
Przedmioty reklamowe

Przedmioty reklamowe

Oferujemy przedmioty reklamowe z możliwością wykonania nadruków z zastosowaniem dowolnej technologii. Przedmioty reklamowe możemy dla Państwa uzupełnić w logo waszej firmy. Bogaty asortyment przedmiotów reklamowych, od najtańszych takich jak na przykład długopisy po drogie, luksusowe prezenty,
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Centrum Reklamy TM
Wysłać wiadomość Przedmioty reklamowe
Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów i plandek. Wykonamy okejanie samochodów oraz wszystkich środków transportu od roweru aż po samolot z nieograniczoną kolorystyką. Do okejeń używamy głównie jakościowe aż 8-miu roczne folie samoklejące, możliwość użycia zdjęć czy innych motywów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ART - JAZZ, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Oklejanie samochodów
Produkcja samoklejek

Produkcja samoklejek

Produkcja samoklejek na solwentowej drukarce wielkoformatowej JV3, obcinanie wykonywane jest na plotterze z optycznym systemem pozycyjnym. Produkcja samoklejek z możliwością opracowania powierzchni - matowa, błyszcząca. Produkcja samoklejek z możliwością motywów jednokolorowych i wielokolorowych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ART - JAZZ, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Produkcja samoklejek
Druk akcji

Druk akcji

Do druku akcji używany jest papier z wysoką, minimalnie pięćdziesięcio procentową zawartością bawełny. Powodem stosowania tego papieru jest konieczność długiego okresu użytkowania podanych papierów wartościowych oraz ich trudniejsze naśladowstwo.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik
Wysłać wiadomość Druk akcji
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.