Zabawki, sport i rozrywka

Tutaj 3 znajdują się sekcje w których jest 71 podsekcji
 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 Następna
Pokazuje produkty 3150 w sumie 99
Kuchnie dla dzieci

Kuchnie dla dzieci

Produkujemy kuchnie dla dzieci, które posiadają nie tylko kuchenkę, graniasty zmywak z kranem, lecz również zmywarkę z metalowym systemem rozsuwanym, mikrofalówką z talerzem obrotowym oraz nowoczesną płytą do gotowania z bezrozpryskowym pleksi szkłem jak prawdziwej kuchni.
Prezentacja firmy: MAKRA
Wysłać wiadomość Kuchnie dla dzieci
Sprzedaż łodzi

Sprzedaż łodzi

Nasza firma prowadzi sprzedaż nowych i używanych łodzi renomowanych producentów. Oferujemy możliwość sprowadzenia łodzi z zagranicy według wymagań klienta włącznie z załatwieniem wszelkich formalności. Sprzedaż łodzi z możliwością leasingowania oraz doradztwo specjalistyczne. Możliwość sprzedaży łodzi za pośrednictwem komisu.
Prezentacja firmy: PowerBoat.cz
Wysłać wiadomość Sprzedaż łodzi
Serwis łodzi

Serwis łodzi

Nasza firma oferuje serwis łodzi w wysokiej jakości świadczonych usług. Prace serwisowe wykonują doświadczeni mechanicy z wieloletnimi doświadczeniami w tej branży. Usługi serwisowe wykonujemy na podstawie zlecenia klienta. Usługi serwisowe przeprowadzamy na jednostkach wszelkich wielkości i typów.
Prezentacja firmy: PowerBoat.cz
Wysłać wiadomość Serwis łodzi
Produkcja akwariów

Produkcja akwariów

Produkcja akwariów w dwu seriach modelowych. Produkcja akwariów wszystkich rozmiarów. Projektujemy i realizujemy akwaria pod klucz włącznie dostawy roślin i zwierzątek. Serwis i konserwacja akwariów. Komplety akwariowe z wyposażeniem. Produkcja akwariów z tradycją.
Prezentacja firmy: DISCUS CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Produkcja akwariów
Ryby akwariowe

Ryby akwariowe

Ryby akwariowe wyłącznie od sprawdzonych czeskich hodowców. Regularna dostawa do sklepów akwariowych. W ramach Europy ryby akwariowe dostarczymy z reguły własną dostawą, do krajów zamorskich drogą lotniczą. Oferujemy tylko pierwszorzędne ryby akwariowe z gwarancją.
Prezentacja firmy: DISCUS CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Ryby akwariowe
Hodowla karpia

Hodowla karpia

Nasza firma nastawia się głównie na hodowlę karpia pospolitego, która tworzy 90% część z łącznej produkcji rocznej, której większość eksportujemy do zagranicy. Hodowlę karpia uzupełnia hodila i sprzedaż kolejnych wybitnych ryb słodkowodnych.
Prezentacja firmy: Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.
Wysłać wiadomość Hodowla karpia
Kosmetyki dla psów i kotów

Kosmetyki dla psów i kotów

Kosmetyki dla psów i kotów BEA natur są produkowane z surowców kosmetycznych zawierających składniki roślinne oraz wyciągi ziołowe. Kosmetyki dla psów i kotów są delikatne, niedrażniące, pozytywnie wpływają na sierść i skórę. Szampon dla psów jest odpowiedni również dla wrażliwych osobników.
Prezentacja firmy: BEA natur, s.r.o.
Wysłać wiadomość Kosmetyki dla psów i kotów
Szampon dla psów

Szampon dla psów

Szampon dla psów BEA natur jest produkowany z surowców kosmetycznych z zawartością składników roślinnych oraz wyciągów ziołowych. Szampon dla psów jest delikatny, niedrażniący, pozytywnie wpływa na sierść oraz skórę. Szampon dla psów jest odpowiedni również dla wrażliwych osobników.
Prezentacja firmy: BEA natur, s.r.o.
Wysłać wiadomość Szampon dla psów
Wycieczki golfowe

Wycieczki golfowe

CONNEA TRAVEL swoim klientom oferuje wycieczki golfowe z kompletnym serwisem. Wycieczki golfowe do wybranych destynacji całego świata, organizujemy turnieje golfowe oraz szkołę golfu z różnymi typami programów. Miarowe wycieczki golfowe według Państwa pożądań.
Prezentacja firmy: CONNEA TRAVEL, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wycieczki golfowe
Produkcja odzieży sportowej

Produkcja odzieży sportowej

Produkcja odzieży sportowej – produkujemy odzież do klubów sportowych, czeskiej reprezentacji narciarskiej, organizatorów różnych wybitnych konkursów europejskich, ochraniaczy oraz członków parków narodowych – KRNAP, obsłui kolei linowych w całej Republice Czeskiej.
Prezentacja firmy: ALPI SPORT CENTRUM s.r.o.
Wysłać wiadomość Produkcja odzieży sportowej
Szkoły taneczne

Szkoły taneczne

Klasyczne lekcje tańca dla młodzieży i dorosłych: tańce standartowe i łacińskoamerykańskie jak również polka czeska, blues, rokendrol, czardasz i inne. Poza tym: salsa, salsa dla kobiet, tango argentino. Rozkład kursówj szkoły tanecznej znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.
Prezentacja firmy: PLAMÍNEK PRODUCTION
Wysłać wiadomość Szkoły taneczne
Opony sportowe

Opony sportowe

Oferujemy opony wysokiej jakości – opony sportowe przeznaczone do autocrossu i rallye. Opony sportowe TipTyre w desenach TipTyre v dezęnech Maxcross, Proficross, Proficross2, Ultracross i innych.
Prezentacja firmy: TipTyre s.r.o.
Wysłać wiadomość Opony sportowe
Wędziska

Wędziska

W naszej szerokiej ofercie sprzętu dla rybaków znajdziecie również wędziska. Zakupujcie wędziska on-line, zamawiajcie z naszej szerokiej oferty korzystnie z komfortu Państwa mieszkania. Wędziska karpiowe, teleskopiczne, odległościowe, morskie, muchowe, i inne.
Prezentacja firmy: Braunstar
Wysłać wiadomość Wędziska
Sprzęt rybacki

Sprzęt rybacki

Dla każdego rybaka niezbędny jest jakościowy sprzęt rybacki. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo sprzęt rybacki jak dla początkujących, tak również dla doświadczonych rybaków. Większość towaru posiadamy w magazynie, a więc nie musimy zamawiać go.
Prezentacja firmy: Braunstar
Wysłać wiadomość Sprzęt rybacki
Rybołówstwo

Rybołówstwo

Jest rybołówstwo Państwa hobby? To odwiedźcie nasze rybactwo on-line czy nasz sklep murowany, gdzie znajdziecie wszystko dla rybaków. Nasze rybołówstwo oferuje jakościowe produkty, którym można podczas rybołówstwa maksymalnie zaufać.
Prezentacja firmy: Braunstar
Wysłać wiadomość Rybołówstwo
Łódki aluminiowe

Łódki aluminiowe

Produkujemy łódki aluminiowe Marine wyprodukowane z najtwardszego i najstalszego stopu aluminiowego (H36) na świecie. Łódki aluminiowe posiadają doskonałe właściwości jezdne, są bardzo szybkie również z słabszym silnikiem. Łódki aluminiowe Marine są korzystne ekonomicznie, dynamiczne oraz posiadają długi okres użytkowania.
Prezentacja firmy: MARINE s.r.o.
Wysłać wiadomość Łódki aluminiowe
Wyposażenia siłowni

Wyposażenia siłowni

Oferujemy wyposażenie siłowni urządzieniami do ćwiczeń. Zaletą naszych urządzeń do ćwiczeń jest ich masywna budowa, maksymalna funkcjonalność, niezawodność, atrakcyjny design, doradztwo oraz serwis. Budowa maszyn dla siłowni przeszła wymagającym rozwojem.
Prezentacja firmy: KWK spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Wyposażenia siłowni
Tory bowlingowe (kręglarskie)

Tory bowlingowe (kręglarskie)

Tory bowlingowe dostarczamy jako kompletny zestaw z sznurkowymi ustawiaczami technologii szwajcarskiej SCHMID, które produkowane są w Niemczech. Wykorzystajcie możliwość zastosowania barierek do rynny "Bumperów", które docenią zwłaszcza dzieci. Tory bowlingowe produkujemy już ponad trzydzieści lat.
Prezentacja firmy: BOWLCZECH LIMITED
Wysłać wiadomość Tory bowlingowe (kręglarskie)
Parki Wodne w Republice Czeskiej

Parki Wodne w Republice Czeskiej

Aquapark Aquapalace Praha tworzony jest 3 pałacami, w których znajdziecie Państwo zjeżdżalnie, dziką rzekę, sztuczne fale, łódkę piracką, boiska dla dzieci czy brodziki, whirlpool, basen pływacki czy jamę do nurkowania. Aquapark Aquapalace Praha to największy park wodny w Republice Czeskiej.
Prezentacja firmy: Aquapalace Praha
Wysłać wiadomość Parki Wodne w Republice Czeskiej
Rowery górskie Specialized

Rowery górskie Specialized

Rowery górskie Specialized. Amerykańska firma Specialized jest jednym z założycieli mountainbikinku. Jej początki sięgają do omal trzydziestoletniej przeszłości. Obecnie stoi na samym szczycie wśród producentów rowerów górskich.
Prezentacja firmy: SP KOLO s.r.o.
Wysłać wiadomość Rowery górskie Specialized
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.