Akcesoria kosmetyczne

 
Strona   1
Pokazuje produkty 16 w sumie 6
Dodatki hotelowe

Dodatki hotelowe

Nasza firma specjalizuje się na kosmetyki oraz dodatki hotelowe dostarczane do ponad 100 krajów świata. Nasze dodatki hotelowe podniosą komfort Państwa gości. Uniwersalne dodatki hotelowe jesteśmy zdolni dostarczyć w drugi dzień od zamówienia.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.pacificdirect.cz  
Prezentacja firmy: Pacific Direct, s.r.o.
Wysłać wiadomość Dodatki hotelowe
Aktywny krem odżywczy ASC III

Aktywny krem odżywczy ASC III

Aktywny krem odżywczy z ASC III to nowy typ kremu odżywczego ze współczesną, bardzo aktywną substancją ASC III na podstawie lipozomu. Aktywny krem odżywczy z ASC III potrafi celowo wspierać kreowanie najbardziej jakościowego typu kolagenu w skórze i podwyższa wytrzymałość cery.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: RYOR a.s.
Wysłać wiadomość Aktywny krem odżywczy ASC III
Peeling kosmetyczny

Peeling kosmetyczny

Peeling kosmetyczny to emulsja z mikro-pigułkami Lupolenu. Peeling kosmetyczny podczas masażu usunie nadmierne, twarde komórki cery, która jest przygotowana na przyjmowanie następnie użytych aktywnych substancji. Peeling kosmetyczny jest przeznaczony dla intensywnego czyszczenia głębinowego.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: RYOR a.s.
Wysłać wiadomość Peeling kosmetyczny
Kosmetyki dla psów i kotów

Kosmetyki dla psów i kotów

Kosmetyki dla psów i kotów BEA natur są produkowane z surowców kosmetycznych zawierających składniki roślinne oraz wyciągi ziołowe. Kosmetyki dla psów i kotów są delikatne, niedrażniące, pozytywnie wpływają na sierść i skórę. Szampon dla psów jest odpowiedni również dla wrażliwych osobników.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BEA natur, s.r.o.
Wysłać wiadomość Kosmetyki dla psów i kotów
Szampon dla psów

Szampon dla psów

Szampon dla psów BEA natur jest produkowany z surowców kosmetycznych z zawartością składników roślinnych oraz wyciągów ziołowych. Szampon dla psów jest delikatny, niedrażniący, pozytywnie wpływa na sierść oraz skórę. Szampon dla psów jest odpowiedni również dla wrażliwych osobników.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BEA natur, s.r.o.
Wysłać wiadomość Szampon dla psów
Mleczko do opalania

Mleczko do opalania

Mleczko do opalania Astrid OF 20 zapewnia skuteczną ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych ( UVA i UVB ). Mleczko do opalania Astrid OF 20 dzięki swemu składowi i kombinacji substancji aktywnych przedłuża czas, który można spędzać na słońcu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ASTRID COSMETICS, a.s.
Wysłać wiadomość Mleczko do opalania
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.