Zabawki, sport i rozrywka

Tutaj 3 znajdują się sekcje w których jest 71 podsekcji
 
Strona   1 2 3 4 5 6 Następna
Pokazuje produkty 120 w sumie 103
Ślizgawki wodne

Ślizgawki wodne

Spółka Tunnelslides s.r.o. produkuje nierdzewne ślizgawki wodne dla strefy publicznej lub prywatnej. naszą domeną są duże i wymagające projekty oraz precyzyjna produkcja miarowa. Najlepszej jakości ślizgawki wodne i zjeżdżalnie, z nastawieniem na każdy szczegół, komfort i bezpieczeństwo.
Prezentacja firmy: Tunnelslides s.r.o.
Wysłać wiadomość Ślizgawki wodne
Nierdzewne zjeżdżalnie tunelowe

Nierdzewne zjeżdżalnie tunelowe

Nasza spółka specjalizuje się na nierdzewne zjeżdżalnie tunelowe. Produkujemy także górskie zjeżdżalnie nierdzewne i zjeżdżalnie wodne, zjeżdżalnie, które służą do ewakuacji osób lub zjeżdżalnie służące do zabawy. Zastosowanie w środku lub na zewnątrz. Produkcja miarowa według wymagań klienta.
Prezentacja firmy: Tunnelslides s.r.o.
Wysłać wiadomość Nierdzewne zjeżdżalnie tunelowe
RC modele samolotów

RC modele samolotów

Spółka ModellStudio CZ, Sp. z o.o rozwija i produkuje RC modele samolotów, na przykład modele samolotów ćwiczeniowych, akrobatyczne samoloty silnikowe, szybowce oraz oldtimery do rozpięcia 7000 mm. Oferuje również próżniowe kształtowanie elementów przeznaczonych dla RC modeli samolotów.
Prezentacja firmy: ModellStudio CZ, s.r.o.
Wysłać wiadomość RC modele samolotów
Zjeżdżalnie z stali nierdzewnej

Zjeżdżalnie z stali nierdzewnej

Produkujemy zjeżdżalnie z stali nierdzewnej jako samodzielny element boiska dla dzieci. Zjeżdżalnie z stali nierdzewnej dostarczamy z własnymi schodami, lub jako część labiryntów dla dzieci, zamków czy innych. Szerokość zjeżdżalni wynosi 0,5m, wysokość zależna jest od włączenia do terenu oraz ewentualnego opracowania powierzchni wypadającej.
Prezentacja firmy: ALFEKO s.r.o.
Wysłać wiadomość Zjeżdżalnie z stali nierdzewnej
Łodzie dla wędkarzy

Łodzie dla wędkarzy

Spółka NAUTIG SE produkuje spawane łodzie aluminiowe dla wędkarzy. Łódź CarpDream dla wędkarzy jest wyposażona w kajutę i wykonuje się ją w dwóch wielkościach. Jest ona teraz naszym głównym produktem. Jest to CarpDream18 (długość 5,3 m) i CarpDream20 (długość 6 m). Konfiguracja dokładnie według życzeń klienta.
Prezentacja firmy: NAUTIG SE
Wysłać wiadomość Łodzie dla wędkarzy
Łodzie aluminiowe

Łodzie aluminiowe

Produkujemy spawane łodzie aluminiowe przeznaczone przede wszystkim do uprawiania wędkarstwa. Głównym produktem jest wyposażona w kajutę łódź CarpDream, którą produkujemy w dwóch wielkościach. Jest to spawana łódź aluminiowa CarpDream 18 (długość 5,3 m) i CarpDream 20 (długość 6 m). Zapewnienie konfiguracji dokładnie według oczekiwań klienta jest rzeczą oczywistą.
Prezentacja firmy: NAUTIG SE
Wysłać wiadomość Łodzie aluminiowe
Karp Třeboński

Karp Třeboński

Chroniona nazwa geograficzna oznaczająca jego pochodzenie Třeboński Karp to gwarancja jakościowego mięsa rybnego, które pozytywnie działa na zdrowie organizmu człowieka. Zapewniamy dostawki żywej ryb oraz wyrobów z ryb, do których można zaliczyć karp wypatroszony, połowy, filety, podkowy.
Prezentacja firmy: Rybářství Třeboň a.s.
Wysłać wiadomość Karp Třeboński
Płytki głosowe

Płytki głosowe

Płytki głosowe to niezbędne elementy akordeonów i harmonijek. Produkujemy płytki głosowe do wszystkich akordeonów z nowymi wiadomościami o technologii dokładnego cięcia szlifowania profilowego, elektroerozyjnej obróbki drutowej oraz półautomatycznego strojenia.
Prezentacja firmy: HARMONIKAS s.r.o.
Wysłać wiadomość Płytki głosowe
Produkcja artykułów sportowych

Produkcja artykułów sportowych

Produkcja artykułów sportowych jest alfą i omegą naszej czynności. Nastawieni jesteśmy przede wszystkim na artykuły sportowe połączone z bowlingiem i kręglami.
Prezentacja firmy: BOWLING - CENTRUM s.r.o.
Wysłać wiadomość Produkcja artykułów sportowych
Tory kręglowe

Tory kręglowe

Tory kręglowe – produkujemy i dostarczamy tory kręglowe do całej Europy. Dostawki technologii kręglowych włącznie z projektami nastawienia i następnego serwisu. Sprzedajemy potrzeby sportowe dla klubów kręglarskich i ośrodków jak na przykład buty, kule i środki do glansowania.
Prezentacja firmy: BOWLING - CENTRUM s.r.o.
Wysłać wiadomość Tory kręglowe
Produkcja wyciągów narciarskich

Produkcja wyciągów narciarskich

Produkcja wyciągów narciarskich z niskim prowadzeniem liny. Napęd 2,2-7,5 kW. Maksymalna długość wyciągu jest 200m. Cechą charakterystyczną i wspólną dla tego rodzaju wyciągów narciarskich jest wolne prowadzenie liny bez podpór. Wyciągi narciarskie naszej produkcji są przeznaczone do zastosowania na stokach łagodnych i regularnych bez załamań terenu.
Prezentacja firmy: B+J MIKESKA
Wysłać wiadomość Produkcja wyciągów narciarskich
Sprzęt wodniacki

Sprzęt wodniacki

VODÁK sport, Sp. z o.o. oferuje do wypożyczenia wszelki sprzęt wodniacki. Kajaki, plastikowe łódki wyścigowe, łódki nadmuchiwane, kamizelki, wiosła, kaski, ubrania neoprenowe, pompy, pychówki, części zamienne oraz pozostały sprzęt wodniacki. Udzielamy również doradztwo wodniackie.
Prezentacja firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Wysłać wiadomość Sprzęt wodniacki
Wypożyczalnia łódek

Wypożyczalnia łódek

Wypożyczalnia łódek VODAK sport, Sp. z o.o. – oferuje do wypożyczenia łódki nowe lub jak nowe, nadmuchiwane i z tworzyw sztucznych, kanoe, kajaki, kajaki morskie, pontomy Coloreda i Pulsary. Nasza wypożyczalnia łódek wykonuje darmowe testowanie łódek. Udzielamy doradztwo wodniackie.
Prezentacja firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wypożyczalnia łódek
Zabawki z drewna

Zabawki z drewna

Zabawki wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego. Wszystkie pozycje z szerokiej oferty zabawek posiadają certyfikat. Zabawki z drewna są przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia. Wysokiej jakości zabawki dla każdego. Zabawki z drewna w wersji – bujane i jeżdżące.
Prezentacja firmy: Karel Michalík - KAMI
Wysłać wiadomość Zabawki z drewna
Płyty na boiska dla dzieci

Płyty na boiska dla dzieci

Płyty na boiska dla dzieci zmniejszają ryzyko zranienia spowodowane przez upadek z urządzenia do zabaw. Płyty na boiska dla dzieci były testowane zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa pod kątem poranienia głowy (HIC) według normy EN 1177. Płyty na boiska dla dzieci nadają się do budowania nowych boisk jak również do rekonstrukcji boisk starych.
Prezentacja firmy: REGUTEC, s.r.o.
Wysłać wiadomość Płyty na boiska dla dzieci
Modele szybowców

Modele szybowców

W naszej ofercie znajdziecie modele szybowców bez napędu, motoryzowane, akrobatyczne oraz także makiety i zestawy. Modele szybowców są przejrzyście podzielone do kategorii według długości rozpiętości skrzydeł.
Prezentacja firmy: TOPMODEL CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Modele szybowców
RC modele samolotów

RC modele samolotów

Produkcja – RC modele samolotów z naciskiem na oryginalność, niezawodność oraz perfekcyjne opracowanie warsztatowe. RC modele samolotów rozwija ekipa konstrukterów oraz techników z długoletnimi doświadczeniami jak z dziedziny lotnictwa, tak również konstrukcji oraz produkcji modeli samolotów.
Prezentacja firmy: TOPMODEL CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość RC modele samolotów
Elementy do zabawy

Elementy do zabawy

Oferujemy elementy służące do wyposażania i rekonstrukcji placów zabaw oraz obiektów sportowych. Elementy do zabawy takie jak bujaki sprężynowe, karuzele, zjeżdżalnie oraz labirynty dostarczamy w kompleksowym zakresie dla dowolnej kategorii wiekowej. Zapewniamy realizację skate parków oraz zapewniamy ich wyposażenie.
Prezentacja firmy: KOMPAN
Wysłać wiadomość Elementy do zabawy
Rekonstrukcja placów zabaw

Rekonstrukcja placów zabaw

Główną częścią naszej działalności jest rekonstrukcja placów zabaw lub ich kompletna budowa od podstaw. Rekonstrukcja placów zabaw jest związana z projektem i dostawą wysokiej jakości, bezpiecznych elementów do zabawy z minimalnymi wymaganiami na regularną konserwację.
Prezentacja firmy: KOMPAN
Wysłać wiadomość Rekonstrukcja placów zabaw
Wyroby do użytku publicznego

Wyroby do użytku publicznego

Wyroby do użytku publicznego, rekonstrukcje oraz wyposażenie placów zabaw oraz boisk szkolnych, budowa skate parków oraz specjalny program zabawy oparty na zastosowaniu siatki to nasza specjalność od 1994 roku. Wyroby do użytku publicznego w wysokim standardzie design doceniają zarówno architekci jak i inwestorzy.
Prezentacja firmy: KOMPAN
Wysłać wiadomość Wyroby do użytku publicznego
Strona   1 2 3 4 5 6 Następna  
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.