Ż

Żywica epoksydowa

Żywica epoksydowa

Żywica epoksydowa to materiał polimeryczny pochodzenia syntetycznego. Przedstawia substancje zawierające co najmniej dwie grupy epoksydowe, które cechuje bardzo dobra przyczepność (adhezja) do mnóstwa różnych materiałów, a po utwardzeniu także inne znaczące i w praktyce pożyteczne właściwości.
Prezentacja firmy: CHEMOTEX Děčín a.s.
Wysłać wiadomość
Żyrandole koszowe

Żyrandole koszowe

Zajmujemy się produkcją kryształowych urządzeń oświetleniowych i w naszym asortymencie oferujemy także żyrandole koszowe, które mogą zostać unikalną częścią każdego wnętrza. Wszystkie urządzenia oświetleniowe łącznie z żyrandolami koszowymi produkowane są w Republice Czeskiej, która jest znana z jakościowej i tradycyjnej produkcji wyrobów szklanych.
Prezentacja firmy: DBK Glass s.r.o.
Wysłać wiadomość
Żakardy

Żakardy

Produkujemy żakardy, tkaniny żakardowe dla tapicerzy, restauratorów i dekoratorów. Żakardy w szerokiej kolekcji różnych odmian tkamy we własnej tkalni. Żakardy, repliki historyczne tkanin żakardowych i żakardy w wykonaniu niepalnym.
Prezentacja firmy: KOLOVRAT, ČM spol. s r.o.
Wysłać wiadomość
Żyrandole kryształowe

Żyrandole kryształowe

Żyrandole kryształowe odpowiednie do każdego wnętrza. Dostarczamy oświetlenia kryształowe jak standartowe według naszego katalogu, tak rónwież na życzenie klienta. Najbardziej pożądane żyrandole kryształowe z elementami z szlifowanego mosiądzu, wypolerowane do lustrzanego blasku.
Prezentacja firmy: TITANIA LUX, s.r.o.
Wysłać wiadomość
Żeliwo

Żeliwo

Produkcja i sprzedaż żeliwa szarego należy między główne przedmioty działalności naszej spółki. Produkujemy odlewy z żeliwa szarego i z żeliwa sferoidalnego. Odlewy mają masę około 0,5-20 kg.
Prezentacja firmy: MOTOR JIKOV Group a.s.
Wysłać wiadomość
Żeliwo sferoidalne

Żeliwo sferoidalne

Również produkcja żeliwa sferoidalnego i odlewów wykonywanych z tego gatunku żeliwa należy miedzy główne przedmioty działalności produkcyjnej naszej spółki. Technologia stosowana – urządzenie formujące – linia formująca bezramowa DISAMATIC 2013 LP / PLC-B, wertykalna równia dzieląca, wielkość form piaskowych 535 x 650 x 120 - 360 mm.
Prezentacja firmy: MOTOR JIKOV Group a.s.
Wysłać wiadomość
Żaluzje wewnętrzne iso VM – w całości zacieniające

Żaluzje wewnętrzne iso VM – w całości zacieniające

Żaluzje wewnętrzne iso VM – w całości zacieniające. Jeżeli zdecydują się Państwo na kupno naszych żaluzji wewnętrznych uzyskacie między innymi kompletny montaż do listew szyb i produkt na najwyższym poziomie estetycznym. Żaluzje wewnętrzne w całości zacieniające na pewno powinni Państwo posiadać!
Prezentacja firmy: MONROS v.o.s.
Wysłać wiadomość
Żeliwo szare

Żeliwo szare

Nasza odlewnia nastawiona jest głównie na żeliwo szare. Żeliwo szare produkowane jest w ilości około 16 000 ton. Odlewy z żeliwa szarego poruszają się w kategorii ciężkościowej od 1-50 kg. Odlewy z żeliwa szarego produkujemy w seriach środkowych i wyższych.
Prezentacja firmy: FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
Wysłać wiadomość
Żurawie samochodowe

Żurawie samochodowe

Żurawie samochodowe i warsztat samochodowy – firma Radek Petr MECHANIZACE powstała roku 1991 i oferuje następujące usługi: żurawie samochodowe, prace żurawiami samochodowymi z dosięgiem aż 33m, wynajem żurawia samochodowego nawet z kierowcą. Autoserwis samochodów ciężarowych, osobowych i użytkowych.
Prezentacja firmy: Radek PETR MECHANIZACE
Wysłać wiadomość
Żaroodporne kosze

Żaroodporne kosze

Specjalizujemy się w produkcji żaroodpornych koszy. Kosze żaroodporne są produkowane z surowców żaroodpornych i są przeznaczone do obróbki chemiczno cieplnej części. Wykonujemy kosze żaroodporne w różnym kształcie i o różnej wielkości według wymagań klienta.
Prezentacja firmy: Zámečnictví Zajíček
Wysłać wiadomość
Żurawie mostowe

Żurawie mostowe

Żurawie mostowe – projekt, produkcja, inspekcja, kompleksowy serwis. Żurawie mostowe z jednym wysięgnikiem, z dwoma wysięgnikami, obrotowe żurawie mostowe, suwnice, jednobiegowe, dwubiegowe, programowane automaty. Produkujemy żurawie o udźwigu 100kg aż 50 ton.
Prezentacja firmy: D.F.V. MATE s.r.o.
Wysłać wiadomość
Żaluzje

Żaluzje

Produkujemy i montujemy wewnętrzne i zewnętrzne żaluzje, żaluzje horyzontalne i wertykalne. Bardzo popularne żaluzje z sterowaniem łańcuszkowym, odpowiednie do okien plastikowych, aluminiowych oraz drewnianych eurookien. Eleganckie drewniane żaluzje Woodlite.
Prezentacja firmy: SICO. s.r.o.
Wysłać wiadomość
Żyrandole kryształowe

Żyrandole kryształowe

Nowoczesne i klasyczne żyrandole kryształowe. Żyrandole kryształowe produkujemy z mosiądzu polerowanego i zdobimy ręcznie, bąďz maszynowo szlifowanymi elementami kryształowymi oraz zawieszkami Asfour, Strass Swarovski, Spectra Swarovski oraz zawieszkami historycznego typu czeskiej proweniencji.
Prezentacja firmy: Bořivoj Tomeš – Art Crystal
Wysłać wiadomość
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.