Stal i żelazo

Tutaj 1 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji
 
Strona   1 2 Następna
Pokazuje produkty 110 w sumie 19
Nasady do nadlewów

Nasady do nadlewów

Dostarczamy produkty dla odlewni, do których zaliczamy egzotermiczne i izolacyjne nasady do nadlewów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem egzotermicznych i izolacyjnych nasad do nadlewów włoskiej spółki FAPROSID w Republice Czeskiej i na Słowacji.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Z-MODEL, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Nasady do nadlewów
Prasowanie metali na zimno

Prasowanie metali na zimno

H.L.F. spol. s r.o. Zajmuje się prasowaniem metali na zimno. Chodzi o prasowanie małych części metalowych kształtowaniem na zimno, na automatycznych TPO urządzeniach oraz prasach mimośrodkowych, do mocy prasowania 63 ton. Podstawowe materiały do opracowania: miedź, brąz, mosiądz i stal, stal sprężynowa.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: H.L.F. spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Prasowanie metali na zimno
Wanny szklarskie

Wanny szklarskie

Jednym z wyrobów naszej spółki to wanny szklarskie. Wanny szklarskie są przeznaczone do przetapiania zestawu szklarskiego w masę szklaną, która jest w następnych etapach produkcji tłoczona lub wydmuchiwana do finalnego kształtu wyrobu. Przez nas oferowane wanny szklarskie są gwarancją jakościowej i niezawodnej pracy.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Teplotechna - Prima, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wanny szklarskie
Blachy ze stali

Blachy ze stali

Podłużne i poprzecznie dzielone blachy stalowe oraz ocynkowane blachy i taśmy stalowe. Taśmy stalowe dostarczane są według EN 10130. Blachy stalowe – wszelkie dostawki są według EN standarts. Standartowo dostarczana warstwa ZN 275 g / m2.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ALFUN a.s.
Wysłać wiadomość Blachy ze stali
Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Nasza spółka oferuje sprzedaż armatur nierdzewnych, rur, złącz, zaworów oraz przeźroczystników (również aseptycznych). Zajmujemy się także produkcją elementów rurowych z stali nierdzewnej przeznaczonych głównie do przemysłu spożywczego, chemicznego oraz farmaceutycznego.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ARMAT, spol. s.r.o.
Wysłać wiadomość Stal nierdzewna
Osłony teleskopowe

Osłony teleskopowe

Osłony teleskopowe przedstawiają tradycyjną formę pokryw prowadnic, wrzecion, wałów, stojaków i innych wrażliwych części obrabiarek. Osłony teleskopowe produkowane są z jakościowej blachy stalowej o grubości od 1,5 mm do 3 mm, jak również w opracowaniu nierdzewnym.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HESTEGO a.s.
Wysłać wiadomość Osłony teleskopowe
Szlifowana stal narzędziowa

Szlifowana stal narzędziowa

Szlifowana stal narzędziowa oraz stal konstrukcyjna DIN 59350 w długościach 500 i 1000 mm i wymiarach według ważnego katalogu prosto z magazynu. Szlifowana stal narzędziowa w wszystkich najczęściej używanych jakościach. Szlifowana stal narzędiowa = szybkość, jakość, oszczędność.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PRECIZ, s.r.o.
Wysłać wiadomość Szlifowana stal narzędziowa
Dupleksowe stale nierdzewne

Dupleksowe stale nierdzewne

Dupleksowe stale nierdzewne nazwane są "dupleksowymi ", ponieważ mają dwufazową mikrostrukturę - faza austenityczna jest jak "wyspy", otoczona fazą ferrytyczną. Zastosowanie dupleksowych stali nierdzewnych: pompy, przemysł chemiczny, armatury, offshore.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Dupleksowe stale nierdzewne
Hale stalowe

Hale stalowe

Vyrábame a montujeme oceľové haly a konštrukcie, závesné balkóny pre panelové domy a atypické zámočnícke konštrukcie. Firma sa špecializuje na oceľové haly ASTRON ( svetová kvalita za bezkonkurenčné ceny ) a montáž vlastných i nakupovaných halových systémov.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Ocelové konstrukce s.r.o.
Wysłać wiadomość Hale stalowe
Stal pręt B500A, B550A

Stal pręt B500A, B550A

Naszym programem produkcyjnym jest stal pręt B500A, B550A z własnej ciągarni drutu walcowanego, stal betoniarska w zwojach, żebrowana stal betoniarska w prętach B500A, B550A. Stal betoniarska jest podstawą kolejnej produkcji obudowy przestrzennej oraz dystansów stalowych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: FERT a.s.
Wysłać wiadomość Stal pręt B500A, B550A
Strona   1 2 Następna  
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.