Środki medyczne

Tutaj 4 znajdują się sekcje w których jest 3 podsekcji
 
Strona   1
Pokazuje produkty 110 w sumie 10
Szafy z przepływem laminarnym

Szafy z przepływem laminarnym

Nowoczesne szafy z przepływem laminarnym, szafy bezpieczeństwa biologicznego (EN 12469) oraz zaawansowane stanowiska pracy z najnowocześniejszym systemem sterowania. Specjalną linią są stacje robocze dla tkanek i komórek, stosowane głównie w laboratoriach IVF. Wbudowana ścieżka audytu, ciągły monitoring, powiadomienia e-mail i push dla alarmów i powiadomień serwisowych, zdalne sterowanie i serwis 24/7.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.labox.eu  
Prezentacja firmy: LABOX spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Szafy z przepływem laminarnym
Łóżka pozycyjne

Łóżka pozycyjne

Oferujemy szpitalne łóżka pozycyjne z konstrukcją kolumnową. Łóżka pozycyjne sterowane są najnowocześniejszą elektroniką, która spełnia ścisłe wymagania obecnych nowoczesnych oddziałów zdrowotnych , OIT, OAR, OCHRPIP i bardzo ułatwi pracę personelu zdrowotnemu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PROMA REHA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Łóżka pozycyjne
Zestawy operacyjne

Zestawy operacyjne

Produkujemy zestawy operacyjne przeznaczone do zabiegów chirurgicznych oraz ambulancyjnych. Proceduralne oraz ambulancyjne. Zestawy operacyjne są jałowe, tworzone szeroką gamą materiałów zdrowotnych. Gwarancją jakości jest 20. lat doświadczenia z produkcją i dystrybucją środków zdrowotnych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MEDICA FILTER spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Zestawy operacyjne
Meble lekarskie dla instytutów medycznych

Meble lekarskie dla instytutów medycznych

Modularne składane meble lekarskie. Meble lekarskie przeznaczone do wykorzystania w gabinetach lekarskich, laboratoriach, placówkach pielęgniarek oraz w zapleczu administratywnym instytutów medycznych. Zaletą mebli lekarskich Medica jest możliwość zbudowania funkcjonalnych zestawów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BIOPHYS, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Meble lekarskie dla instytutów medycznych
Stabilizatory zewnętrzne

Stabilizatory zewnętrzne

Produkujemy składane stabilizatory zewnętrzne do stabilizacji wszystkich długich kości, miednicy, śródręczy i członków palców. Składane stabilizatory zewnętrzne PH-fix zbudowane są na zasadzie śrub, prętów i zacisków.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ProSpon, spol. s r.o
Wysłać wiadomość Stabilizatory zewnętrzne
Skolioza

Skolioza

Skolioza ( skoliosa, scoliosis ) jest schorzeniem kręgosłupa. Chodzi o skrzywienie boczne kręgosłupa. Skolioza najczęściej pojawia się i rozwija w okresie wzrostu osobnika. Najczęściej spotykana jest skolioza idiopatyczna, rzadziej występuje skolioza wrodzona czy nerwowo mięśniowa. Do leczenia stosuje się gorset ortopedyczny.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ORTOTIKA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Skolioza
Sprzęt ortopedyczny

Sprzęt ortopedyczny

Sprzęt ortopedyczny jest stosowany w leczeniu schorzeń i wad układu ruchu. Do kategorii sprzętu ortopedycznego zaliczamy zwłaszcza protezy, gorsety ortopedyczne, epitezy, obuwie ortopedyczne i wkładki do butów, bandaże, laski, kule, chodziki, wózki i tym podobne.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ORTOTIKA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Sprzęt ortopedyczny
Alkohol tester

Alkohol tester

Nowy chemiczny alkohol tester ALT do jednego wykorzystania, przeznaczony jest to poważnej detekcji alkoholu w tchu. Podany alkohol tester posiada ocertyfikowanie, nie zawiera substancji toksycznych – bez chromu. Likwidacja do zwykłego odpadu. Wykorzystanie jako środek prewencyjny i reklamowy. Maksymalnie bezpieczna obsługa.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: TEJAS, s.r.o.
Wysłać wiadomość Alkohol tester
Wózki mechaniczne

Wózki mechaniczne

Wózki mechaniczne Fortuna z konstrukcją składaną. Wózki mechaniczne Fortuna posiadają bardzo trwałe koła lane z atrakcyjnym designem. Najwyższa seria Fortuna HD odznacza się maksymalnym obciążeneiem do 400 kg podczas zachowania optymalnej wagi wózka.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: TINA Mělník,s.r.o.
Wysłać wiadomość Wózki mechaniczne
Apteka internetowa

Apteka internetowa

Apteka internetowa specjalizuje się na odżywki dla dzieci i niemowląt, suplementy sportowe oraz zdrowy styl życia. Nasza apteka internetowa oferuje szeroki asortyment jakościowych produktów w bezkonkurencyjnych cenach. Prezent dla każdego zamówienia.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Lekarnadomu.cz
Wysłać wiadomość Apteka internetowa
Strona   1
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.