Prasy do pakietowania

 
Strona   1
Pokazuje produkty 14 w sumie 4
Zgniatarki

Zgniatarki

Zgniatarki są przeznaczone do łatwego zmniejszenia objętości odpadów w stosunku nawet 10:1. Zgniatać można na przykład papier, kartony, folie, butelki plastikowe. Zgniatarki są bardzo proste w obsłudze i zapewnią Państwu porządek w miejscu pracy.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Zgniatarki
Taśma do wiązania

Taśma do wiązania

Taśma do wiązania służy do związania sprasowanego odpadu do beli. Dostarczana taśma jest miękka i wystarczy ją związać tylko na węzeł, nie potrzeba klamer ani obcęgów. Wysoka trwałość i elastyczność zapewnia trwałe związanie na długi okres czasu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Taśma do wiązania
Prasy hydrauliczne

Prasy hydrauliczne

Oferujemy prasy hydrauliczne warsztatowe oraz pneumatyczno hydrauliczne. Produkujemy prasy hydrauliczne przeznaczone do działań prasujących podczas przemysłowej obróbki blachy, w wypadku działań montażowych możliwość wyposażenia możliwościami funkcjonalnymi. Siła prasowania zwykle od 30 kN do 400 kN.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Prasy hydrauliczne
Kontenery stalowe

Kontenery stalowe

Kontenery stalowe są produkowane różnymi systemami manipulacji. Kontenery stalowe służą do transportu, magazynowania różnych materiałów i odpadów. Można ich wykorzystać także do magazynowania maszyn i urządzeń. Kontenery są wyprodukowane ze stali spawanej konstrukcji.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: EUROINTERMETALL s.r.o.
Wysłać wiadomość Kontenery stalowe
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.