Powierzchniowe obróbki

Tutaj 3 znajdują się sekcje w których jest 5 podsekcji
 
Strona   1 2 3 Następna
Pokazuje produkty 110 w sumie 21
Eloksalowanie AMS 2488

Eloksalowanie AMS 2488

Umożliwiamy nisko-objętościową lub średnio-objętościową pojemność dostaw powierzchniowego opracowania wybranych stopów metali nieżelaznych, przede wszystkim tytanu, procesem eloksalowania AMS 2488, w mocno zasadowym elektrolicie. Linia jest koncypowana do pracy w najbardziej nowoczesnym reżimie oksydacji powierzchniowej MAO/PEO.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.vuhz.cz  
Prezentacja firmy: VÚHŽ a.s.
Wysłać wiadomość Eloksalowanie AMS 2488
Lakierowanie farbami proszkowymi

Lakierowanie farbami proszkowymi

Lakierowanie farbami proszkowymi w Republice Czeskiej. Lakierujemy części metalowe, które sami produkujemy na zamówienie, lub produkty dostarczone przez klientów, z powodu końcowego opracowania powierzchni, którym jest właśnie wysokiej jakości lakierowanie farbami proszkowymi.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.vjbpartner.cz  
Prezentacja firmy: VJB PARTNER, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Lakierowanie farbami proszkowymi
Komory natryskowe

Komory natryskowe

Nasza spółka, która zajmuje się produkcją technologii do lakierowania i opracowaniem powierzchni ma w swym asortymencie także komory natryskowe. Oferujemy miarowe rozwiązanie dotyczące komór natryskowych według wymagań, wraz z zapewnieniem kompletnej dostawy i doradztwem.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.kovolak.eu  
Prezentacja firmy: K o v o l a k s. r. o.
Wysłać wiadomość Komory natryskowe
Kabiny do lakierowania

Kabiny do lakierowania

Kabiny do lakierowania rozpuszczalnikowych i wodą rozcieńczanych powłok farbowych. Kabiny do lakierowania służą do powierzchniowego opracowania różnych części i całych produktów od średnio dużych, przez samochody osobowe, po wielkorozmiarowe (np. wagony kolejowe).
Pokaż na mapie   Strona www.: www.kovolak.eu  
Prezentacja firmy: K o v o l a k s. r. o.
Wysłać wiadomość Kabiny do lakierowania
Kabiny natryskowe

Kabiny natryskowe

Kabiny natryskowe dostarczamy w zamkniętym wykonaniu, lub w wykonaniu otwartym z przodu, z suchym lub mokrym systemem filtracyjnym. Kabiny natryskowe spełniają wymagania higieniczne i umożliwiają dotrzymanie przepisów bezpieczeństwa oraz limitów emisyjnych podczas aplikacji powłok farbowanych.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.kovolak.eu  
Prezentacja firmy: K o v o l a k s. r. o.
Wysłać wiadomość Kabiny natryskowe
Tłoczenie blachy

Tłoczenie blachy

Spółka KBNK ma długoletnie doświadczenia w zakresie tłoczenia blachy na prasach do 160 ton. Do tłoczenia blachy korzystamy z naszego obszernego wyposażenia maszynowego. Dzięki różnej możliwości technologii produkcyjnych jesteśmy w stanie opracować najróżniejsze rozmaite materiały.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.kbnk.cz  
Prezentacja firmy: KBNK s.r.o.
Wysłać wiadomość Tłoczenie blachy
Grawerowanie na zamówienie

Grawerowanie na zamówienie

Jakościowe rotacyjne grawerowanie przedmiotów cylindrowych za przyjazne ceny na zamówienie. Przeprowadzamy grawerowanie na dokładnych urządzeniach CNC do grawerowania. Nasza oferta jest przeznaczona dla wszystkich osób, którym jest potrzebne grawerowanie na zamówienie np. tabliczki, oznakowanie części obrabianych i numery seryjne.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Jiří Honner
Wysłać wiadomość Grawerowanie na zamówienie
Ścierniki powierzchni przewodzących

Ścierniki powierzchni przewodzących

Firma HESTEGO oferuje rozwiązanie do ścierania powierzchni przetworników obrabiarek – materiały ścierne powierzchni przewodzących. Te oto ścierniki można w zależności na ich rodzaju przyśrubować, przynitować, przykleić bądź przyspawać do profilu nośnego.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HESTEGO a.s.
Wysłać wiadomość Ścierniki powierzchni przewodzących
5-ciu osiowe obrabianie

5-ciu osiowe obrabianie

Oferujemy obrabianie 5-ciu osiowe w produkcji seryjnej lub drobnicowej. Wyprodukujemy szeroką skalę części obrabianych do średnicy 1600 mm i masy do 3000 kg. Obrabianie 5-ciu osiowe przeprowadzamy według danych klienta. Do obrabiania 5-ciu osiowego korzystamy z urządzenia MCU1600.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: LAURUS, s.r.o.
Wysłać wiadomość 5-ciu osiowe obrabianie
Posadzki lane

Posadzki lane

Posadzki lane – przemysłowe posadzki na podstawie żywic syntetycznych, przeznaczone do realizacji finałowych podłóg wnętrzowych. Posadzki lane – gładkie, lśniące, z posypem chipsy, opracowanie matujące. Epotec AST – dla osiągnięcia powierzchni elektrycznie przewodzących.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: TECHFLOOR s. r. o.
Wysłać wiadomość Posadzki lane
Strona   1 2 3 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.