Plastik i produkty

Tutaj 10 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji
 
Strona   1 2 3 4 5 Następna
Pokazuje produkty 110 w sumie 41
Wtryskiwanie plastyków

Wtryskiwanie plastyków

Oferujemy jakość oraz długoletnie doświadczenia w dziedzinie wtryskiwania plastyków. Produkujemy elementy do różnych zastosowań do wagi 200g w zależności na materiale. Oczywistością jest całościowe podejście łącznie z produkcją i konserwacją form, 3D projektów i modelów, zapewnieniem pierwowzorów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.vjbpartner.cz  
Prezentacja firmy: VJB PARTNER, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Wtryskiwanie plastyków
Rury zabezpieczające

Rury zabezpieczające

Rury zabezpieczające produkujemy w jednowarstwowym (OPTOHARD, PYROSTOP), lub dwuwarstwowym wykonaniu (DUOFLEX, DUOHARD). Rury zabezpieczające są przeznaczone głównie do ochrony optycznych, metalicznych i współosiowych kabli, które znajdują się w wykopach i kanałach kablowych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MATEICIUC a.s.
Wysłać wiadomość Rury zabezpieczające
Silentbloki

Silentbloki

Spółka FRAM sp.z o.o. produkuje standartowego typu silentbloki. Silentbloki są standartowo wykonywane z gumy NR/SBR o twardości 55°ShA. Zakres temperatury roboczej jest od -40°C do +90°C.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.rubber.cz  
Prezentacja firmy: FRAM spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Silentbloki
Składane osłony mieszkowe

Składane osłony mieszkowe

Składane osłony mieszkowe są prostym i dogodnym ceną rozwiązaniem dla różnego wykorzystania w dziedzinie zamkniętej ochrony elementów ruchomych, zwłaszcza w ciasnej przestrzeni. Oferujemy elastyczne i laminatowe mieszki składane i specjalne osłony mieszkowe.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HESTEGO a.s.
Wysłać wiadomość Składane osłony mieszkowe
Produkcja z plastików

Produkcja z plastików

Pierwszorzędną czynnością naszej spółki jest produkcja z plastików, która zawiera konstrukcję form i narzędzi, produkcję form wtryskowych dla termoplastików, produkcję ram, części maszynowych, oraz części i wtryskiwanie wytłoczek.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Wysłać wiadomość Produkcja z plastików
Plastikowe profile meblowe

Plastikowe profile meblowe

Produkujemy podstawowe profile dla mebli kancelaryjnych i specjalne meblowe profile plastikowe według wymagań klientów. Wszystkie nasze profile są wyprodukowane z PVC. Nasze plastikowe profile meblowe produkujemy dla klientów na miarę. Szerokie zastosowanie profili.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BH - PLAST, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Plastikowe profile meblowe
Prasowanie tworzyw sztucznych

Prasowanie tworzyw sztucznych

Prasownia tworzyw sztucznych zajmuje się prasowaniem i montażem wyrobów z tworzyw sztucznych. Prasowanie tworzyw sztucznych nastawione jest na wtryskiwanie tworzyw sztucznych ( techniczne i wyglądowe wytłoczki, wyroby kształtowane próżniowo, opakowania, sprzęt domowy ). Prasownia tworzyw sztucznych oferuje próżniową metalizację tworzyw sztucznych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: IRISA, výrobní družstvo
Wysłać wiadomość Prasowanie tworzyw sztucznych
Wtryskiwanie plastików

Wtryskiwanie plastików

Wtryskiwanie plastików przedstawia produkcję z własnych form i z form klientów. Oferujemy wtryskiwanie plastików na zlecenie włącznie opracowania oferty i oceny technologii. Wtryskiwanie plastików z materiałów PA, PE, PP, PC, PS, ABS, PBT, SAN i dalszych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: K&S, lisovna plastů
Wysłać wiadomość Wtryskiwanie plastików
Regranulat

Regranulat

Działaniem kluczowym naszej spółki jest recyklizacja PCV, która bardzo oszczędza źródła naturalne. W kilku odmianach oferujemy do sprzedaży regranulat, który jest końcowym produktem tego procesu produkcyjnego. Zupełną listę naszych produktów znajdziecie na naszej stronie internetowej.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Regranulat
Karty zbliżeniowe - bezkontaktowe

Karty zbliżeniowe - bezkontaktowe

Karty zbliżeniowe – bezkontaktowe zawierają wbudowany RFID układ elektroniczny. Karty zbliżeniowe – bezkontaktowe są najczęściej wykorzystywane dla prostej identyfikacji osób w systemach dostępu czy systemach rejestracji czasu pracy. Karty zbliżeniowe – bezkontaktowe są najcześciej produkowane z białego materiału PVC i są dostępne w standartowym ISO formacie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: LUX - IDent s.r.o.
Wysłać wiadomość Karty zbliżeniowe - bezkontaktowe
Strona   1 2 3 4 5 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.