Perły

 
Strona   1
Pokazuje produkty 17 w sumie 7
Produkcja biżuterii

Produkcja biżuterii

Nasza spółka prowadzi swoją działalność w dziedzinie produkcji biżuterii. Nasza firma jest prawdziwym zawodowcem w dziedzinie produkcji biżuterii i dotrzymuje tradycje, które łączą Jablonec nad Nisou z biżuterią już przez stulecia. W naszym asortymencie posiadamy filigrany, biżuterię ze strasu oraz żeliwo.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.fabos.cz  
Prezentacja firmy: FABOS s.r.o.
Wysłać wiadomość Produkcja biżuterii
Szklane perły ściskane

Szklane perły ściskane

Nasza spółka produkuje i sprzedaje szklane perły ściskane różnych kształtów i wielkości, w wszystkich dostępnych kolorach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szklane perły ściskane z awanturynem i w różnych opracowaniach powierzchni.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.nikoglass-shop.cz  
Prezentacja firmy: Nikoglass
Wysłać wiadomość Szklane perły ściskane
Koraliki Czeskie

Koraliki Czeskie

Produkujemy dla Państwa koraliki czeskie w szerokiej gamie odcieni kolorystycznych oraz kształtów. Największa oferta na świecie. Produkty robimy za pomocą najbardziej nowoczesnych technologii. Koraliki czeskie oferujemy w wysokiej jakości, wytrzymałena wpływy zewnętrzne, z stałymi kolorami.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.estrella-es.com  
Prezentacja firmy: ESTRELLA ES - PRESS, spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Koraliki Czeskie
Szklane perły

Szklane perły

Produkujemy perły szklane w oryginalnych kombinacjach kolorów i kształtów. Niektóre perły szklane rozwijamy bezpośrednio dla konkretnych klientów, zapewniamy eksluzywność takich pereł wyłącznie dla nich. Posiadamy obszerny online magazyn hurtowy w postaci e-shopu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: G & B beads, s.r.o.
Wysłać wiadomość Szklane perły
Perły szklane

Perły szklane

Dostarczamy perły szklane w szerokim asortymencie różnych wielkości, kolorów i kształtów. Perły szklane eksportujemy do całego świata. Perły oraz perełki to tradycyjny produkt w naszym obszarze. Nasze produkty są naturalne i nie mogą być zastąpione innymi materiałami.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: JAMAS Co., s.r.o.
Wysłać wiadomość Perły szklane
Szlifowane koraliki szklane

Szlifowane koraliki szklane

Produkujemy szlifowane koraliki szklane w wszystkich odcieniach kolorystycznych. Szlifowane koraliki szklane następnie uszlachetniamy powierzchniowo, na przykład lustrowaniem, woskowaniem czy galwanizacją próżniową.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Zakoglass s.r.o.
Wysłać wiadomość Szlifowane koraliki szklane
Biżuteria szklana

Biżuteria szklana

Biżuteria szklana i modne dodatki z ekskluzywnej biżuterii oferujemy w wysokiej jakości. Kolorowy design, kombinacja różnych rodzai materiałów, wysoka jakość to ekskluzywność naszej firmy. Biżuteria szklana z Czeskiego kryształu z długoletnią tradycją.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: COLLEGIUM Trade, s. r. o.
Wysłać wiadomość Biżuteria szklana
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.