Narzędzia lekarskie

 
Strona   1
Pokazuje produkty 16 w sumie 6
Magnetoterapia

Magnetoterapia

Magnetoterapia Biomag korzysta z zasady opatentowanego 3D magnetycznego pola impulsowego, rozwiniętego przez spółkę Biomag. Urządzenia magnetoterapii Biomag mają więc jeszcze wyższą skuteczność leczniczą i dlatego korzystają z nich profesjonaliści, stosowane są również do leczenia domowego.
Strona www.: www.biomag-magnetoterapia.pl  
Prezentacja firmy: Biomag
Wysłać wiadomość Magnetoterapia
Meble lekarskie dla instytutów medycznych

Meble lekarskie dla instytutów medycznych

Modularne składane meble lekarskie. Meble lekarskie przeznaczone do wykorzystania w gabinetach lekarskich, laboratoriach, placówkach pielęgniarek oraz w zapleczu administratywnym instytutów medycznych. Zaletą mebli lekarskich Medica jest możliwość zbudowania funkcjonalnych zestawów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BIOPHYS, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Meble lekarskie dla instytutów medycznych
Częstotliwość radiowa

Częstotliwość radiowa

Częstotliwość radiowa to przełomowy system leczenia pacjentów. Technologia CP umożliwia bezbolesne i bardzo efektywne leczenie bez ryzyk zkaleczenia pacienta. Posiada unikatne funkcję, które można zastosować do różnych rodzai leczeń działających na zasadzie elektrotermolizy selektywnej.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MEDILA spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Częstotliwość radiowa
Stabilizatory zewnętrzne

Stabilizatory zewnętrzne

Produkujemy składane stabilizatory zewnętrzne do stabilizacji wszystkich długich kości, miednicy, śródręczy i członków palców. Składane stabilizatory zewnętrzne PH-fix zbudowane są na zasadzie śrub, prętów i zacisków.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ProSpon, spol. s r.o
Wysłać wiadomość Stabilizatory zewnętrzne
Skolioza

Skolioza

Skolioza ( skoliosa, scoliosis ) jest schorzeniem kręgosłupa. Chodzi o skrzywienie boczne kręgosłupa. Skolioza najczęściej pojawia się i rozwija w okresie wzrostu osobnika. Najczęściej spotykana jest skolioza idiopatyczna, rzadziej występuje skolioza wrodzona czy nerwowo mięśniowa. Do leczenia stosuje się gorset ortopedyczny.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ORTOTIKA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Skolioza
Sprzęt ortopedyczny

Sprzęt ortopedyczny

Sprzęt ortopedyczny jest stosowany w leczeniu schorzeń i wad układu ruchu. Do kategorii sprzętu ortopedycznego zaliczamy zwłaszcza protezy, gorsety ortopedyczne, epitezy, obuwie ortopedyczne i wkładki do butów, bandaże, laski, kule, chodziki, wózki i tym podobne.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ORTOTIKA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Sprzęt ortopedyczny
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.