Narzędzia i maszyny rolnicze

Tutaj 2 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji
 
Strona   1
Pokazuje produkty 110 w sumie 10
Cepakowa kosiarka mulczująca

Cepakowa kosiarka mulczująca

Cepakowa kosiarka mulczująca MC 100 została wykonana z myślą o najbardziej wymagających warunkach. W porównaniu z pokrewnymi urządzeniami jest bardziej odporna wobec uderzeniom do kamieni innym stałym przeszkodom. Cepakowa kosiarka mulczująca stosuje się także do koszenia trawy, która jest wysoka ponad 1 m. Nadaje się również do mulczowania krzewów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.dakr.eu  
Prezentacja firmy: DAKR spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Cepakowa kosiarka mulczująca
Leasing maszyn

Leasing maszyn

Znaczącą częścią naszej działalności jest finansowanie leasingowe zakupu maszyn. W szczególności się zajmujemy leasingiem maszyn budowlanych, maszyn dla przemysłu maszynowego i innych. Dla klientów oferujemy również usługi leasingu zwrotnego oraz możliwość finansowania zajętych maszyn leasingowanych.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.agroleasing.cz  
Prezentacja firmy: AGRO LEASING J.Hradec s.r.o.
Wysłać wiadomość Leasing maszyn
Przyczepy zbierające

Przyczepy zbierające

Przyczepy zbierające – jednym z produktów firmy są elementy do rolnictva – przyczepy zbierające do paszy oraz karmy. Przyczepy zbierające produkujemy według długotrwałych doświadczeń, tak jak pozostałe maszyny rolnicze.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BISO - Keibel s.r.o.
Wysłać wiadomość Przyczepy zbierające
Kosiarki

Kosiarki

Oferujemy kosiarki W3500 COMFORT. Design i konstrukcja, to główne czynniki, które wyodrębniają kosiarki W3500 COMFORT od konkurencji. Unikatna kombinacja innowacji, konstrukcji i dokładności każdego szczegółu zapewnia maksymalną wydajność i niezawodność kosiarki.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Kosiarki
Linie pozbiorowe

Linie pozbiorowe

Wykonujemy dostawki i montaż linii pozbiorowych. Tory jezdne dla linii pozbiorowych lakierowane, ocynkowne lub w opracowaniu dla celów spożywczych. Linie pozbiorowe łącznie z przedczyszczeniem oraz czyszczeniem po remoncie generalnym, bądź nowe od różnych producentów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Linie pozbiorowe
Naczepy ciągnikowe

Naczepy ciągnikowe

Naczepy ciągnikowe FARMTECH: jednoosiowe, trzystronne wywrotki, dwuosiowe trzystronne wywrotki, tendemowe trzystronne wywrotki, uniwersalne naczepy podnośnikowe i roztrząsacze obornika.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: UNICOM Agro, a.s.
Wysłać wiadomość Naczepy ciągnikowe
Siewniki

Siewniki

Siewniki AMAZONE – główna cześć produkcji znajduje się w pobliżu miasta Osnabrück. Zapewniamy dostawę siewników mechanicznych, pneumatycznych, i maszyn do precyzyjnego siania. Świadczymy usługi serwisowe siewników.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: UNICOM Agro, a.s.
Wysłać wiadomość Siewniki
Sprzęt komunalny

Sprzęt komunalny

Profesjonalny sprzęt komunalny – sprzedaż i serwis sprzętu komunalnego takiego rodzaju jak rozdrabniacze i frezy, ciągniki jednoosiowe, sprzęt mulczujący, profesjonalne kosiarki benzynowe z napędem kół, ciągniki i inne rodzaje sprzętu komunalnego.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Wysłać wiadomość Sprzęt komunalny
Sprzęt ogrodniczy

Sprzęt ogrodniczy

Sprzęt ogrodniczy – sprzedaż oraz serwis szerokiego asortymentu – ciągniki ogrodnicze, kosy spalinowe, kosiarki do trawy - STIHL, STIGA, BRILL, rozdrabniarki do odpadów z ogrodu, piły spalinowe, odśnieżarki, wertykulatory, pompy, łuparki do drewna, sprzęt do obcinania żywopłotu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Wysłać wiadomość Sprzęt ogrodniczy
Elektryczne narzędzia ręczne

Elektryczne narzędzia ręczne

Sprzedaż, serwis i wypożyczalnia – elektryczne narzędzia ręczne oraz narzędzia marki METABO, NAREX, BOSCH, PROTOOL. Elektryczne narzędzia ręczne – śrubokręty, wiertarki, klucze udarowe, wiertarki modularne.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Wysłać wiadomość Elektryczne narzędzia ręczne
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.