Narzędzia do obróbki

 
Strona   1
Pokazuje produkty 110 w sumie 10
Narzędzia prasujące

Narzędzia prasujące

Oferujemy narzędzia prasujące do kształtowania powierzchniowego. Narzędzia do prasowania według rodzaju: postępowe, transferowe i zespolone. Dalej narzędzie do prasowania kombinowane, do dziurkowania, zginające, ciągające i blokujące.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.tryon.cz  
Prezentacja firmy: TRYON, s.r.o.
Wysłać wiadomość Narzędzia prasujące
Urządzenia do opracowania drewna

Urządzenia do opracowania drewna

Spółka ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. z tradycją od roku 1921 eksportuje urządzenia do opracowania drewna do 67 krajów na całym świecie. Wszystkie nasze urządzenia do opracowywania drewna spełniają najnowsze normy UE.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.rojek.cz  
Prezentacja firmy: ROJEK PRODEJ spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Urządzenia do opracowania drewna
Pilniki igłowe

Pilniki igłowe

Spółka AJAX PILNÍKY rozwija i produkuje jakościowe pilniki igłowe z naciskiem na ergonomię. Oferujemy pilniki igłowe różnych rozmiarów i kształtów (płaskie, czterokrawędziowe, kołowe, odcinkowe i mnóstwo innych). Pilniki igłowe eskportujemy do krajów Europy, Ameryki, Azji oraz Australii.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: AJAX PILNÍKY, a.s.
Wysłać wiadomość Pilniki igłowe
Pilniki warsztatowe

Pilniki warsztatowe

Produkujemy i rozwijamy pilniki warsztatowe klasyczne jak również ergonomiczne z naciskiem na wygodne trzymanie podczas pracy. Oferujemy pilniki warsztatowe w różnych wielkościach i kształtach, np.: nożowe, trójkrawędziowe, półszpiczaste oraz mnóstwo dalszych kształtów, które znajdziecie Państwo na naszych stronach internetowych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: AJAX PILNÍKY, a.s.
Wysłać wiadomość Pilniki warsztatowe
Osełka

Osełka

Osełka używana jest do ostrzenia noży. Osełka posiada szczytowe masywne ostrze z stali nierdzewnej, która jest specjalnie opracowana do osiągnięcia maksymalnego uczynku podczas ostrzenia. Osełka opatrzona jest w komfortową rękojeść, która zapewnia wygodne i bezpieczne uchwycenie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: AJAX PILNÍKY, a.s.
Wysłać wiadomość Osełka
Obrabiarki

Obrabiarki

Do ważnych produktów naszej firmy należą głównie obrabiarki, które produkujemy według własnej lub dostarczonej przez klienta, dokumentacji technicznej. Oprócz asortymentu obrabiarek produkujemy również urządzenia do tłoczenia blach oraz narzędzia do kształtowania metali.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ZV - Nástroje s.r.o.
Wysłać wiadomość Obrabiarki
Wieloostrzowe płytki wymienne

Wieloostrzowe płytki wymienne

Wieloostrzowe płytki wymienne wyprodukowane z węglika spiekanego przeznaczone do toczenia, frezowania oraz wiercenia. Szeroka oferta rozmiarów, kształtów, materiałów skrawających oraz zastosowań (obróbka wykańczająca, zgrubna). Wieloostrzowe płytki wymienne odznaczają się wysoką wydajnością oraz długim okresem użytkowania.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Pramet Tools, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wieloostrzowe płytki wymienne
CNC centra obróbcze

CNC centra obróbcze

Trendy technologiczne w obróbce drewna już przez kilka lat dążą do automatyzacji i robotyzacji. Spółka HOUFEK, s.a. odpowiada na taki trend rozwojem CNC centrów obróbczych w szeregach ORION, MERCURY, TITAN.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HOUFEK a.s.
Wysłać wiadomość CNC centra obróbcze
Szlifierki szerokotaśmowe

Szlifierki szerokotaśmowe

Podstawą produkcji są przerzynarki do specjalnej technologii upraw powierzchniowych. Najbardziej rozszerzonym przedstawicielem tej oto kategorii są szerokotaśmowe szlifierki w szeregach PONY, CINDY, BULDOG, MAXX.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: HOUFEK a.s.
Wysłać wiadomość Szlifierki szerokotaśmowe
Frezujące wytaczarki

Frezujące wytaczarki

Frezujące wytaczarki serii ŠKODA HCW przedstawiają najbardziej doskonałe i technicznie przodujące wytaczarki. Średnica wrzeciona 150 aż 300 mm, moc na wrzecionie aż 140 kW. Wytaczarki frezujące wykorzstują przewody hydrostatyczne na wszystkich osiach.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ŠKODA MACHINE TOOL a.s.
Wysłać wiadomość Frezujące wytaczarki
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.