Medycyna, zdrowie i środowisko

Tutaj 19 znajdują się sekcje w których jest 44 podsekcji
 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje produkty 6180 w sumie 182
Przyrząd magnetoterapeutyczny

Przyrząd magnetoterapeutyczny

Przyrząd magnetoterapeutyczny RENAISSANCE tworzy pole magnetyczne o niskiej frekwencji. Łatwe przenoszenie umożliwia wygodne zastosowanie magnetoterapii w Państwa domostwie. Magnetoterapia wykorzystywana jest do rehabilitacji, regeneracji oraz prewencji ochrony Państwa zdrowia.
Prezentacja firmy: ZES Brno, a.s.
Wysłać wiadomość Przyrząd magnetoterapeutyczny
Wyciskarka do soków Green Star Elite

Wyciskarka do soków Green Star Elite

Wyciskarka do soków Green Star Elite została zaprojektowana tak, aby była w stanie wycisnąć każdy surowiec do maksimum. Wyciskarka do soków Green Star Elite jest znakomita do wyciskania soku z różnorodnych rodzajów owoców i warzyw. Wyciskarka Green Star Elite minimalizuje proces utleniania soków.
Prezentacja firmy: Mipam bio s.r.o.
Wysłać wiadomość Wyciskarka do soków Green Star Elite
Wyciskarka soku ze stali nierdzewnej

Wyciskarka soku ze stali nierdzewnej

Wyciskarka soku Angel to pierwsza w świecie wyciskarka do soków w całości wykonana ze stali nierdzewnej. Stalowa wyciskarka soku Angel uważana jest za „Rolls Royce’a” wśród wyciskarek soków. Wyciskarka soku Angel wyciska maksymalną zawartość soku w warzywach i owocach.
Prezentacja firmy: Mipam bio s.r.o.
Wysłać wiadomość Wyciskarka soku ze stali nierdzewnej
Wydłużanie włosów

Wydłużanie włosów

Metoda wydłużania włosów polega na doczepianiu kosmyków włosów między własne włosy. W studio Sonja wykonujemy wydłużanie włosów z wykorzystaniem włosów naturalnych , najczęściej pochodzenia europejskiego, które naturalnie dostosują się do Państwa włosów.
Prezentacja firmy: STUDIO SONJA s.r.o.
Wysłać wiadomość Wydłużanie włosów
Wykup włosów

Wykup włosów

W naszym studio Sonja prowadzimy wykup włosów. Warunki dla wykupu włosów: Włosy muszą być związane, nieskudlone ( końcówka włosa nie może być otoczona w stronę cebulki włosowej ), najlepiej związane w warkocz. Minimalna długość do wykupu to 35 centymetrów.
Prezentacja firmy: STUDIO SONJA s.r.o.
Wysłać wiadomość Wykup włosów
Skolioza

Skolioza

Skolioza ( skoliosa, scoliosis ) jest schorzeniem kręgosłupa. Chodzi o skrzywienie boczne kręgosłupa. Skolioza najczęściej pojawia się i rozwija w okresie wzrostu osobnika. Najczęściej spotykana jest skolioza idiopatyczna, rzadziej występuje skolioza wrodzona czy nerwowo mięśniowa. Do leczenia stosuje się gorset ortopedyczny.
Prezentacja firmy: ORTOTIKA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Skolioza
Sprzęt ortopedyczny

Sprzęt ortopedyczny

Sprzęt ortopedyczny jest stosowany w leczeniu schorzeń i wad układu ruchu. Do kategorii sprzętu ortopedycznego zaliczamy zwłaszcza protezy, gorsety ortopedyczne, epitezy, obuwie ortopedyczne i wkładki do butów, bandaże, laski, kule, chodziki, wózki i tym podobne.
Prezentacja firmy: ORTOTIKA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Sprzęt ortopedyczny
Produkty ziołowe

Produkty ziołowe

Nasze najbardziej skuteczne produkty ziołowe to Krople ziołowe Echinacea, ziołowe produkty kosmetyczne – maści i emulżele serii KOSMÍN, które są bardzo popularne również w zagranicy. Do tradycyjnych produktów ziołowych należą Maść z nagietka, Maść żywokostkowa oraz syropy ziołowe.
Prezentacja firmy: AROMATICA CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Produkty ziołowe
Sprzęt medyczny

Sprzęt medyczny

Sprzęt medyczny – w naszej ofercie główne miejsce zajmują przyrządy do terapii manualnej ( fizykoterapii ), terapii wodnej, kozetki diagnostyczne i terapeutyczne, przyrządy do EKG, defibrylatory, monitory, KTG, fotele ginekologiczne, kolposkopy i inny sprzęt medyczny.
Prezentacja firmy: BTL zdravotnická technika, a.s.
Wysłać wiadomość Sprzęt medyczny
Bandaże hydrofilne

Bandaże hydrofilne

Bandaże hydrofilne i opatrunki elastyczne, półelastaczne. Bandaże hydrofilne sterylne i niesterylizowane. Bandaże fiksacyjne, chłonne. Materiały bawełna lub strzyżka wiskozowa. Bandaże wiskozowe ( LYMFEDEM i LEO FIX ) posiadają światowe dane i należą do czołówki europejskiej.
Prezentacja firmy: INVAZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Bandaże hydrofilne
Wkładki  ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne są stosowane na przykład w przypadkach wad łuku stopy – poprzeczne i podłużne lub do korygowania ortopedycznych wad nóg. Wkładki ortopedyczne wykonujemy dla Państwa na zlecenie ze specjalnie wybranych skór cielęcych, wieprzowych lub wołowych.
Prezentacja firmy: PRESTO CZ, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wkładki  ortopedyczne
Materiały absorbcyjne

Materiały absorbcyjne

Materiały absorbcyjne CANSORB absorbują wszelkie węglowodory, jak również PCB ( ropa, benzyny, oleje silnikowe, oleje grzejne, zasady, kwasy, farby i rozpuszczalniki ). Przedstawione materiały absorbcyjne są w pełni biodegradujące.
Prezentacja firmy: CANSORB CZ, s.r.o.
Wysłać wiadomość Materiały absorbcyjne
Produkcja naturalnych preparatów kosmetycznych

Produkcja naturalnych preparatów kosmetycznych

Produkcja naturalnych preparatów kosmetycznych firmy Petr Rulc – KC wprowadziła bardziej skuteczną wersję preparatów Gyn-lakt. W dalszym ciągu jedną z głównych działalności naszej firmy jest produkcja naturalnych preparatów kosmetycznych oraz dodatków żywnościowych z szerokim zakresem wykorzystania.
Prezentacja firmy: Petr Rulc - KC
Wysłać wiadomość Produkcja naturalnych preparatów kosmetycznych
Symbi-lakt ®

Symbi-lakt ®

Symbi-lakt ® został wywinięty do regeneracji mikrolory jelit. Symbiotyczne bakterie kwasu mlekowego Symbi-lakt pomagają przy dolegliwościach układu trawiennego, podczas leczenia antybiotykami. Symbiotyczne bakterie kwasu mlekowego Symbi-lakt – skuteczne przeciw powstaniu raka jelita grubego.
Prezentacja firmy: Petr Rulc - KC
Wysłać wiadomość Symbi-lakt ®
Alkohol tester

Alkohol tester

Nowy chemiczny alkohol tester ALT do jednego wykorzystania, przeznaczony jest to poważnej detekcji alkoholu w tchu. Podany alkohol tester posiada ocertyfikowanie, nie zawiera substancji toksycznych – bez chromu. Likwidacja do zwykłego odpadu. Wykorzystanie jako środek prewencyjny i reklamowy. Maksymalnie bezpieczna obsługa.
Prezentacja firmy: TEJAS, s.r.o.
Wysłać wiadomość Alkohol tester
Masaże

Masaże

Masaże, które oferujemy w szerokiej gamie wykonania w naszych stylowych studiach SABAI, przeprowadzają wyszkolone tajskie masażystki. Masaże refleksyjne, aromatyczne, relaksacyjne, jak również zdrowotne, wykonane przez fachowców ulżą Państwu od bólu, stresu i napięcia mięśniowego..
Prezentacja firmy: SABAI, s.r.o.
Wysłać wiadomość Masaże
Masaże tajskie

Masaże tajskie

W ośrodku masaży tajskich SABAI będą się Państwu poświęcać wyszkolone tajskie masażystki. Do dyspozycji jest cała gama masaży i oczywiście bardzo ulubione klasyczne masaże tajskie. Te przede wszystkim działają na punkty ciśnieniowe, zawierają również przeciąganie i rozluźnienie mięśni.
Prezentacja firmy: SABAI, s.r.o.
Wysłać wiadomość Masaże tajskie
Vonné oleje

Vonné oleje

Importujemy jakościowe orientalne oraz azjatycjie olejki, pałeczki, świeczki oraz dodatki zapachowe przeznaczone do aromaterapii ( aroma lampy, stojaki na pałeczki zapachowe, świeczniki ). W magazynie posiadamy esencyjne aromaty oraz masażowe olejki i balsamy zapaczowe ( masło bambuckie ) marki Salus ( Saloos ).
Prezentacja firmy: Batavia s.r.o.
Wysłać wiadomość Vonné oleje
Pudełka pamiątkowe

Pudełka pamiątkowe

Importujemy tekstylne, papierowe i drewniane pudełka i kasetki pamiątkowe. Posiadamy w magazynie i do całej Republiki Czeskiej oferujemy damskie drewniane i orientalne kasetki pociągnone materią dekoracyjną, poamiątkowe pudełka blaszane o różnych motywach ( rasta, Bob Marley, hemp i inne ).
Prezentacja firmy: Batavia s.r.o.
Wysłać wiadomość Pudełka pamiątkowe
Tytoń do fajek wodnych

Tytoń do fajek wodnych

Dostarczamy i sprzedajemy tytoń do fajek wodnych Prince Molasses cherry, fruit mix, arbuz, jabko. truskawka, cytrus oraz kolejny tytoń. Oferujuemy również szybkozapalny węglik do fajki wodnej Alladin, kruszarki tytoniu, zaciągarki oraz kolejne potrzeby do kopcenia czy inne dodatki do palenia.
Prezentacja firmy: Batavia s.r.o.
Wysłać wiadomość Tytoń do fajek wodnych
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.