Medycyna, zdrowie i środowisko

Tutaj 19 znajdują się sekcje w których jest 44 podsekcji
 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje produkty 2140 w sumie 182
Pakiety operacyjne

Pakiety operacyjne

Oferujemy pakiety operacyjne, które zawierają wszelki konsumpcyjny materiał potrzebny do zabiegów operacyjnych. To unikalne rozwiązanie liczy z indywidualnym zapotrzebowaniem użytkowników. Dzięki optymalnemu składu pakiety operacyjne jednocześnie oferują wyższą przydatność.
Prezentacja firmy: PANEP s.r.o.
Wysłać wiadomość Pakiety operacyjne
Pokrycia operacyjne

Pokrycia operacyjne

Pokrycia operacyjne, fartuchy operacyjne oraz pomoce ochronne. Panep steriset – fartuchy operacyjne, jednorazowe ubrania operacyjne. Pokrycia operacyjne wyprodukowane są według ścisłych norm, wszstkie posiadają certyfikat CE.
Prezentacja firmy: PANEP s.r.o.
Wysłać wiadomość Pokrycia operacyjne
Ultra czysta woda

Ultra czysta woda

Dostarczamy technologie do przygotowania produktu ultra czysta woda dla przemysłu i laboratoriów. W kategorii ultra czysta woda dla przemysłu do dyspozycji są trzy rodzaje urządzeń. Do celów laboratoryjnych można sobie dobrać z sześciu odmian.
Prezentacja firmy: WATEK s.r.o.
Wysłać wiadomość Ultra czysta woda
Urządzenia do opracowania wody

Urządzenia do opracowania wody

Produkujemy i dostarczamy urządzenia do opracowania wody. Oferujemy kompletne usługi w dziedzinie opracowania wody już od roku 1993. Urządzenia do opracowania wody dostarczamy do całego świata. Kombinujemy najbardziej nowoczesne technologie z tradycją oraz gwarancją – w celu maksymalnego zadowolenia klientów.
Prezentacja firmy: WATEK s.r.o.
Wysłać wiadomość Urządzenia do opracowania wody
AKUTOL spray 60 ml

AKUTOL spray 60 ml

AKUTOL spray 60 ml to ochronny bandaż plastyczny bez zapachu w rozpylaczu z gazem napędzającm. AKUTOLl spray 60 ml używa się do szybkiego opatrzenia drobnych ran. Po naniesieni zasycha do 2 minut i stwarza warstwę wodoodporną.
Prezentacja firmy: AVEFLOR, a.s.
Wysłać wiadomość AKUTOL spray 60 ml
Lampa polaryzacyjna

Lampa polaryzacyjna

Lampa polaryzacyjna BIO-V została rozwinięta spółką I.B.C. i sprawdzona w szeregu czołowych ośrodkach klinicznych. Lampa polaryzacyjna ma przeciwbólową i przeciwzapalną skuteczność oraz efekt biostymulujący do aktywacji samoleczniczych przebiegów żywej tkanki.
Prezentacja firmy: I.B.C., a.s.
Wysłać wiadomość Lampa polaryzacyjna
Sucha masaż wodna

Sucha masaż wodna

Sucha masaż wodna DRY jet jest unikalne urządzenie polecające kombinację trzech rodzajów terapii - suchej hydroterapii, terapii ciepłem i terapii masażowej. Sucha masaż wodna ma na ciało dobroczynny efekt, które potwierdza szereg fachowych badań i publikacji.
Prezentacja firmy: I.B.C., a.s.
Wysłać wiadomość Sucha masaż wodna
Łapacz tłuszczów i  olejów

Łapacz tłuszczów i olejów

Nasza spółka specializuje się na produkcję łapaczy tłuszczów i olejów MOBILAP, nierdzewny mobilny odtłuszczacz do umieszczenia po zlewem, zmywarką do naczyń lub do piwnicy. Następnie oferujemy również łapacz z automatycznym zbieraniem olejów, usuwaniem tłuszczów z kanalizacji, ochrona przed zapchaniem rur do kuchni.
Prezentacja firmy: ABIAN s.r.o.
Wysłać wiadomość Łapacz tłuszczów i  olejów
Kontenery podziemne

Kontenery podziemne

Kontenery podziemne przeznaczone do zbioru odpadów brakowanych oraz komunalnych umieszczone częściowo lub całkowicie pod terenem. Część podziemna konteneru ułożona jest w kołowym szybie lub kwadratowe z laminatu szklanego. Kontenery podziemne dostarczamy w szerokiej gamie opracowania materiałowego oraz kolorystycznego.
Prezentacja firmy: REFLEX Zlín, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Kontenery podziemne
Kocyki ogrzewane

Kocyki ogrzewane

Produkujemy elektryczne kocyki ogrzewane różnych kolorów i powłok. Kocyki ogrzewane mają trzystopniową regulację temperatury. Czeski producent. Jakość zapewniona certyfikatem ISO 9001:2001 i certyfikatem produkcji.
Prezentacja firmy: DOPS s.r.o.
Wysłać wiadomość Kocyki ogrzewane
Łóżka opiekuńcze

Łóżka opiekuńcze

Łóżka opiekuńcze przeznaczone są dla klientów hospitalizowanych na standardowych i specjalizowanych oddziałach zakładów leczniczych, domach dla seniorów, w domach z opieką socjalną i pensjonatach. Łóżka opiekuńcze odznaczają się wysoką zmiennością i długim okresem użytkowania.
Prezentacja firmy: PROMA REHA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Łóżka opiekuńcze
Wyposażenie zdrowotne

Wyposażenie zdrowotne

Wyposażenie zdrowotne obejmuje oprócz łóżek szpitalnych, opiekuńczych i dziecięcych także produkcję mebli zdrowotnych: szafki nocne, leżaki do badań, transportowe i wieloczynnościowe wózki, meble z możliwością nastawienia i krzesła dla chorych na serce.
Prezentacja firmy: PROMA REHA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wyposażenie zdrowotne
Łóżka pozycyjne

Łóżka pozycyjne

Oferujemy szpitalne łóżka pozycyjne z konstrukcją kolumnową. Łóżka pozycyjne sterowane są najnowocześniejszą elektroniką, która spełnia ścisłe wymagania obecnych nowoczesnych oddziałów zdrowotnych , OIT, OAR, OCHRPIP i bardzo ułatwi pracę personelu zdrowotnemu.
Prezentacja firmy: PROMA REHA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Łóżka pozycyjne
Pompy mułowe

Pompy mułowe

Pompy mułowe są przeznaczone do pompowadnia wód ściekowych, fekalii oraz kałów czy żwiru. Znajdą zastosowanie również w odwadnianiu wykopów podczas robót gruntowych. Pompy mułowe nadają się do użycia w oczyszczarniach wód ściekowych, przemyśle oraz budownictwie.
Prezentacja firmy: DOOS s.r.o.
Wysłać wiadomość Pompy mułowe
Kamionka kanalizacyjna

Kamionka kanalizacyjna

Jesteśmy tradycyjnym producentem czeskim w zakresie kamionki kanalizacyjnej. Naszym klientom możemy zaoferować wieloletnie doświadczenie z produkcją produktów z kategorii kamionki kanalizacyjnej.
Prezentacja firmy: PKZ Keramika Poštorná a.s.
Wysłać wiadomość Kamionka kanalizacyjna
Stacje uzdatniania wody

Stacje uzdatniania wody

Stacje uzdatniania wody do uzyskiwania wody do picia i do celów przemysłowych. Stację uzdatniania wody zaprojektujemy na podstawie aktualnej analizy jakości, przepływu i wymaganej klasy jakości wody. Stacje uzdatniania wody – systemy do zmiękczania, filtracja, systemy dezynfikujące, odwrócona osmoza, pompy dozujące.
Prezentacja firmy: AQUA SYSTEM s.r.o.
Wysłać wiadomość Stacje uzdatniania wody
Zautomatyzowane stacje ciśnieniowe

Zautomatyzowane stacje ciśnieniowe

Zapewniamy projekt, dostawę i montaż zautomatyzowanych stacji ciśnieniowych. Zautomatyzowane stacje ciśnieniowe sterowane przy pomocy przełączników ciśnieniowych oraz zautomatyzowane stacje ciśnieniowe sterowane mikrokomputerem ze zmiennikiem frekwencji drgań. Zautomatyzowane stacje ciśnieniowe z pompami zatapialnymi.
Prezentacja firmy: AQUA SYSTEM s.r.o.
Wysłać wiadomość Zautomatyzowane stacje ciśnieniowe
Zrzuty do bielizny

Zrzuty do bielizny

Zrzuty do bielizny to praktyczne urządzenia transportujące oszczędnie i szybko bielizne z poszczególnych piętr do pomieszczenia magazynującego w suterenie. Zrzuty do bielizny znajdą zastosowanie głównie w szpitalach, hotelach, w domach opieki, domach rodzinnych itd.
Prezentacja firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Zrzuty do bielizny
Taśma do wiązania

Taśma do wiązania

Taśma do wiązania służy do związania sprasowanego odpadu do beli. Dostarczana taśma jest miękka i wystarczy ją związać tylko na węzeł, nie potrzeba klamer ani obcęgów. Wysoka trwałość i elastyczność zapewnia trwałe związanie na długi okres czasu.
Prezentacja firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Taśma do wiązania
Prasy kontenerowe

Prasy kontenerowe

Prasy kontenerowe znajdują zastosowanie do „prasowania” odpadów komunalnych tak i wszelkich rodzajów wyrobów do pakowania. Prasy kontenerowe są najlepszym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie jest wielka ilość odpadów. Prasy kontenerowe zapewnią Państwu porządek w miejscu likwidowania odpadów.
Prezentacja firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Prasy kontenerowe
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.