Liny

 
Strona   1
Pokazuje produkty 14 w sumie 4
Liny stalowe nierdzewne

Liny stalowe nierdzewne

Liny stalowe nierdzewne dla systemu linkowego, liny dla ekologii i jachtingu. Liny stalowe nierdzewne dla poręczy, daszków, zazielenienia fasad. Następnie specjalne liny, liny do żurawi, mikroliny, liny stalowe powleczone tworzywem PCV.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.vazaky-online.cz  
Prezentacja firmy: Pavlínek s.r.o.
Wysłać wiadomość Liny stalowe nierdzewne
Urządzenia dźwignicowe

Urządzenia dźwignicowe

Urządzenia dźwignicowe można podzielićdo kilku grup: podnośniki ręczne i elektryczne.Do podnoszenia używa się następujących środków podnoszeniowych: trawersy, żurawie mostowe, wózki, podnośniki elektryczne lub ręczne, wciągarki elektryczne, ręczne i inne urządzenia dźwignicowe.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WANNER s.r.o.
Wysłać wiadomość Urządzenia dźwignicowe
Powroźnictwo bondage

Powroźnictwo bondage

Poza produkcją klasycznych i profesjonalnych powrozów oraz lin zajmujemy się również produkcją i sprzedażą specjalnych materiałów mocujących bondage. Do produkcji stosujemy materiały naturalne takie jak bawełna, len lub konopie, które nie uszkadzają skórę. Bondage wymaga zastosowania specjalnych typów powrozów oraz taśm.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Provaznictví VIKING
Wysłać wiadomość Powroźnictwo bondage
Liny i powrozy

Liny i powrozy

Zajmujemy się produkcja i sprzedażą lin oraz powrozów, REEP ( REP ) sznury, sieci i popręgi. Liny i powrozy wykonujemy z materiałów naturalnych i syntetycznych, w dowolnej szerokości i w różnym kolorze. Zapewniamy dostawy lin roboczych, lin do wspinaczki oraz lin speleologicznych oraz linek lawinowych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Provaznictví VIKING
Wysłać wiadomość Liny i powrozy
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.