Kwiaty i rośliny

Tutaj 1 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji
 
Strona   1
Pokazuje produkty 16 w sumie 6
Groch zwyczajny

Groch zwyczajny

W naszym asortymencie znajdziecie także groch zwyczajny. Groch zwyczajny to bardzo znacząca roślina z gatunku bobowatych (Fabaceae). Groch to bardzo ważna roślina strączkowa, która jest uprawiana zwłaszcza z powodu swych smakowitych plonów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.frumenta.cz  
Prezentacja firmy: FRUMENTA s.r.o.
Wysłać wiadomość Groch zwyczajny
Proso zwyczajne

Proso zwyczajne

W naszym asortymencie znajdziecie także proso zwyczajne. Dostarczamy proso czerwone, szare, żółte oraz proso białe. Proso zwyczajne to bardzo dobra pasza z wyższą zawartością błonnika. Proso wypasane jest całe lub w postaci mielonej dodaje się do mieszanek paszowych.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.frumenta.cz  
Prezentacja firmy: FRUMENTA s.r.o.
Wysłać wiadomość Proso zwyczajne
Sadzonki winorośli

Sadzonki winorośli

Oferujemy sadzonki winorośli od doświadczonych dostawców, z którymi współpracujemy już 20 lat. Jeżeli jest rok klimatycznie standardowy, to podane sadzonki winorośli powszechnie przyjmują się na ponad 95 %. Zapewniamy sadzenie sadzonek urządzeniem WAGNER z GPS.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.pemag.cz  
Prezentacja firmy: PEMAG, spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Sadzonki winorośli
Przystawki kwiatowe

Przystawki kwiatowe

Przystawki kwiatowe przeznaczone do wykorzystania w ogrodnictwie. Przystawkę kwiatową zapichniemy do gleby według wielkości wspieranej rośliny. Dla lepszej efektywności polecamy użyć dwie przystawki kwiatowe naprzeciw siebie i stworzyć tym sposobem owalną przystawkę pod całą roślinę.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: DOPS s.r.o.
Wysłać wiadomość Przystawki kwiatowe
Rośliny aromatyczne

Rośliny aromatyczne

Zajmujemy się zakupem, sprzedażą, importem i eksportem ziół leczniczych oraz aromatycznych oraz ich opracowaniem. Rośliny aromatyczne są sortowane, cięte, mieszane, mielone oraz poddawane homogenizacji za pomocą nowoczesnych technologii. Rośliny aromatyczne pochodzenia krajowego i zagranicznego.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BYLINY Mikeš s.r.o.
Wysłać wiadomość Rośliny aromatyczne
Kwiaty online Republika Czeska

Kwiaty online Republika Czeska

Nasza usługa kwiaty online Republika Czeska zapewni dla Państwa doręczenie kwiatów z któregokolwiek kraju świata na którekolwiek miejsce w Republice Czeskiej. Kwiaty możemy jednak doręczyć nawet odwortnie z Czech na jakiekolwiek miejsce na świecie. Kontaktujcie nas i my chętnie maksymalnie wyjdziemy Państwu na przeciw.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Kytice.cz
Wysłać wiadomość Kwiaty online Republika Czeska
Strona   1
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.