Książki

 
Strona   1
Pokazuje produkty 14 w sumie 4
Producent książek

Producent książek

FINIDR, s.r.o., z siedzibą v republice Czeskiej z więcej niż 500 pracownikami, należy między największych producentów książek w branży opraw twardych i miękkich w Europie Środkowej. Jako producent książek dążymy Państwu zaoferować profesjonalny druk oraz jakościowe prace introligatorskie i wykończeniowe.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: FINIDR, s. r. o.
Wysłać wiadomość Producent książek
Oprawa książek

Oprawa książek

Naszą specjalizacją jest oprawa książek z kompletnymi usługami od kolorowego i czarnego druku przez bardzo jakościowe introligatorskie i końcowe opracowanie. Oprawa książek realizowana jest w krótkim terminie i za korzystną cenę.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: FINIDR, s. r. o.
Wysłać wiadomość Oprawa książek
Dzienniki Urzędowe

Dzienniki Urzędowe

MORAVIAPRESS s.a. jest wyłącznym dystrybuterem Dziennika Urzędowego (Sbírky zákonů) w Republice Czeskiej. Zapewniamy dystrybucję nowo wydanych części Dziennika Urzędowego Republiki Czeskiej oraz nowo nawet ich roczników jak w postaci drukowanej, tak również elektronicznej.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MORAVIAPRESS a.s.
Wysłać wiadomość Dzienniki Urzędowe
Kucharka garnuszku gotuj

Kucharka garnuszku gotuj

Czeska garnuszkowa księga kucharska dla łatwego i szybkiego gotowania i pieczenia. Kucharka garnuszku gotuj przeznaczona jest dla wszystkich, którzy znaleźli upodobanie w gotowaniu i pieczeniu. Zawiera przepisy na przekąski, zupy, sosy, potrawy z mięsa, warzyw, owoców oraz mnóstwo przepisów do przyrządzenia deserów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: AMIPA s. r. o.
Wysłać wiadomość Kucharka garnuszku gotuj
Strona   1
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.