Handel

Tutaj 44 znajdują się sekcje w których jest 465 podsekcji
 
Strona   Powrót   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Następna
Pokazuje produkty 91110 w sumie 1022
Przesuwne ściany działowe

Przesuwne ściany działowe

Przesuwne ściany działowe MILT ESPERO szybko rozdzielą większą przestrzeń na mniejsze pomieszczenia i jednocześnie spełniają wysokie wymagania dotyczące designu i izolacji dźwięku. Przesuwne ściany działowe są powieszone na sufitowej szynie, za pomocą łożysk płyty łatwo przesuwają się. Można je wyprodukować do wysokości 8 m.
Prezentacja firmy: MILT s.r.o.
Wysłać wiadomość Przesuwne ściany działowe
Ściany przeszklone

Ściany przeszklone

Ściany przeszklone MILT & MILT DESIGN są rozwiązaniem podziału przestrzeni biura. Spełniają wymagania dotyczące designu i izolacji dźwiękowej. Z łatwością można je przemieścić. Przeszklone ściany oferujemy w jakichkolwiek rozmiarach i rodzaju wykonania. Całe szklane, częściowo przeszklone i z całym wypełnieniem.
Prezentacja firmy: MILT s.r.o.
Wysłać wiadomość Ściany przeszklone
Mobilne ściany działowe

Mobilne ściany działowe

Mobilne ściany działowe MILT ESPERO prezentują system przesuwnych ścian akustycznych, który umożliwia szybko rozdzielić przestrzeń na mniejsze pomieszczenia. Mobilne ściany działowe można wyprodukować aż do wysokości 8 m. Są powieszone na szynie sufitowej i za pomocą łożysk płyty z łatwością się przesuwają.
Prezentacja firmy: MILT s.r.o.
Wysłać wiadomość Mobilne ściany działowe
Powierzchniowe opracowanie metali

Powierzchniowe opracowanie metali

Powierzchniowe opracowanie metali jest główną czynnością spółki ELNA-renovace s.r.o. Naszą specjalizacją jest powierzchniowe opracowanie metali i kolejnych materiałów od drewna, przez kamień po mur. Oferujemy natryskiwanie (piaskowanie), cynkowanie, lakiernia i natryskiwanie suchym lodem.
Prezentacja firmy: ELNA-renovace s.r.o.
Wysłać wiadomość Powierzchniowe opracowanie metali
Ślub w Pradze

Ślub w Pradze

Ślub w Pradze w licznych ekskluzywnych lokacjach, jak np Katedra Św. Wita, Ratusz Staromiejski, Ogród Vrtbowski. Organizacja ceremonii, gościny, zapewnienie sukni ślubnej, pierścieni, oznajmieni ślubnych, fotografów, kwiatów. Ślub w Pradze to unikatne przeżycie.
Prezentacja firmy: Perfektní svatba - svatební agentura
Wysłać wiadomość Ślub w Pradze
Ślub w Republice Czeskiej

Ślub w Republice Czeskiej

Ślub w Republice Czeskiej przeznaczony dla par, które pragną dać ślub w pięknym i gościnnym kraju Czech i Moraw. Ślub w Republice Czeskiej oferuje szeroki wybór lokacji, gdzie można urzeczywistnić ceremoniał ślubny razem z gościną oraz zakwaterowaniem na jednym miejscu.
Prezentacja firmy: Perfektní svatba - svatební agentura
Wysłać wiadomość Ślub w Republice Czeskiej
Obrabianie maszynowe

Obrabianie maszynowe

Zajmujemy się rozwojem, produkcją i serwisem w zakresie obrabiania maszynowego. Częścią naszej produkcji są pneumatyczne systemy hamulcowe Dako, które dostarczamy dla lokomotyw, osobowych i towarowych pojazdów. Wszystkie nasze produkty są zgodne z ważnymi normami europejskimi.
Prezentacja firmy: DAKO-CZ, a.s.
Wysłać wiadomość Obrabianie maszynowe
Tory jezdne podwieszane

Tory jezdne podwieszane

Ręczne tory jezdne podwieszane Conductix-Wampfler są zaprojektowane według indywidualnych podkładów klienta. System modułowy, który jest dla torów jezdnych podwieszanych do dyspozycji, zawiera obok prostych profili, łuków, obrotnic i rozjazdów, również ręczne przesunięcia oraz stacje podnoszeniowe.
Prezentacja firmy: Conductix-Wampfler s.r.o.
Wysłać wiadomość Tory jezdne podwieszane
Proszkowe lakierowanie metali

Proszkowe lakierowanie metali

Proszkowe lakierowanie metali wykonujemy na kombinowanej linii przelotowej. Jej głównym zadaniem jest wstępna obróbka fosfatowaniem. Maksymalny rozmiar części jest 3500x2200x2000, maksymalna masa lakierowanej części do 600 kg.
Prezentacja firmy: BISO - Keibel s.r.o.
Wysłać wiadomość Proszkowe lakierowanie metali
Lakierowanie stali

Lakierowanie stali

Jesteśmy fachowcami na lakierowanie stali. Lakierownie stali zapewnia ciągła kombinowna linia mokrego oraz proszkowego lakierowania, opracowanie wstępne elementów przez fosfatowanie, maksymalne rozmiary elementów 3500x2200x2000, lakierownie stali do wagi 600 kg.
Prezentacja firmy: BISO - Keibel s.r.o.
Wysłać wiadomość Lakierowanie stali
Lakiernia proszkowa

Lakiernia proszkowa

Lakiernia proszkowa – kombinowana ciągła linia. Lakiernia proszkowa - przerób wstępny fosfatowaniem, maksymalne rozmiary elementów 3500x2200x2000, maksymalna waga lakierowanego elementu 600 kg. Obróbka powierzchni – opracowanie końcowe – lakiernia proszkowa.
Prezentacja firmy: BISO - Keibel s.r.o.
Wysłać wiadomość Lakiernia proszkowa
Minibagiery

Minibagiery

Nasze minibagiery przedstawiają wysoką ruchliwość i przenikalność w terenie, stosunkowo dużą moc i wysoką niezawodność. Minibagiery posiadają samodzielne wyjście pompy hydraulicznej, co umożliwia podłączenie kolejnych urządzeń dodatkowych.
Prezentacja firmy: OTAS s.r.o.
Wysłać wiadomość Minibagiery
obróbka CNC

obróbka CNC

Obróbka CNC – maszyny przeznaczone do konkretnego uncia – wiercenie, tokarstwo, gwintowanie i frezowanie. Razem z praca można wykonywać kontrolę obecnici wierconych otworów, badą kontrola integralności narzędzi. Obróbka CNC. Około 90% otrzymujemy z zagranicy.
Prezentacja firmy: NTS Prometal Machining, s.r.o.
Wysłać wiadomość obróbka CNC
Pobyty kąpielowe w Republice Czeskiej

Pobyty kąpielowe w Republice Czeskiej

Oferujemy pobyty kąpielowe w Republice Czeskiej w nowoczesnym ośrodku kąpielowym. W Sanatoriach Klimkovice oferujemy pobyty kąpielowe, wellness i specjalizowane pobyty lecznicze z nastawieniem na leczenie chorób ruchowych oraz chorób neurologicznych.
Prezentacja firmy: Sanatoria Klimkovice
Wysłać wiadomość Pobyty kąpielowe w Republice Czeskiej
Wypożyczalnia łódek

Wypożyczalnia łódek

Wypożyczalnia łódek VODAK sport, Sp. z o.o. – oferuje do wypożyczenia łódki nowe lub jak nowe, nadmuchiwane i z tworzyw sztucznych, kanoe, kajaki, kajaki morskie, pontomy Coloreda i Pulsary. Nasza wypożyczalnia łódek wykonuje darmowe testowanie łódek. Udzielamy doradztwo wodniackie.
Prezentacja firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wypożyczalnia łódek
Przędza do dziergania

Przędza do dziergania

Przędze do dziergania wyprodukowane przez spółkę VSV są wyprodukowane z jakościowej bawełny indyjskiej. Z przędzy do dziergania korzysta się zwłaszcza podczas dziergania serwetek z wzorem koronkowym, lub na dzierganie uzupełnień, damskich bluzek, zwierzątek, udekorowań, dzierganie zabawek itp.
Prezentacja firmy: VSV s.r.o.
Wysłać wiadomość Przędza do dziergania
Lakierowanie proszkowe

Lakierowanie proszkowe

W nowoczesnej wielkoobjętościowej lakierni proszkowej wykonujemy lakierowanie szczytową technologią. Proces produkcyjny w lakierni proszkowej zawiera kompletne usługi. Realizujemy lakierowanie proszkowe, powierzchniową obróbkę metali itd.
Prezentacja firmy: DOPS s.r.o.
Wysłać wiadomość Lakierowanie proszkowe
CNC obróbka materiału

CNC obróbka materiału

CNC obróbka – maszyny specjalistyczne – na tych urządzeniach można równocześnie wykonywać następujące prace: wiercenie, wykrawanie, gwintowanie i frezowanie. Równocześnie można przeprowadzać czynności kontrolne – kontrola obecności wywierconych otworów ewentualnie kontrola integralności narzędzi.
Prezentacja firmy: MOTOR JIKOV Group a.s.
Wysłać wiadomość CNC obróbka materiału
Browar czeski w Pradze

Browar czeski w Pradze

Pierwszy Nowomiejski Browar Restauracyjny – czeski browar w Pradze. Nasz czeski browar w Pradze posiada własną produkcję 11° piwa. Chodzi o niefiltrowane drożdżowe jasne i ciemne piwo wystałe. Czeski browar w Pradze – 400 miejsc w atrakcyjnych przestrzeniach.
Prezentacja firmy: Novoměstský pivovar spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Browar czeski w Pradze
Czeska restauracja w Pradze

Czeska restauracja w Pradze

Pierwszy Novoměstský browar restauracyjny – czeska restauracja w Pradze dysponuje własną produkcją 11° piwa. Chodzi o drożdżowe niefiltrowane jasne i ciemne piwo leżakowe. Czeska restauracja w Pradze – 400 miejsc w atrakcyjnych przestrzeniach.
Prezentacja firmy: Novoměstský pivovar spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Czeska restauracja w Pradze
Strona   Powrót   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.