Handel

Tutaj 44 znajdują się sekcje w których jest 465 podsekcji
 
Strona   Powrót   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następna
Pokazuje produkty 7190 w sumie 1022
Wyroby druciane

Wyroby druciane

Produkujemy wyroby z drutu stalowego i nierdzewnego dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego i meblowego. Wyroby druciane produkowane są miarowo według podanych wymagań. Jakość jest gwarantowana dzięki konsekwentnemu przeglądu wyjściowemu.
Prezentacja firmy: UVAX, s. r. o.
Wysłać wiadomość Wyroby druciane
Piszczałki organowe

Piszczałki organowe

Produkujemy i naprawiamy stalowe piszczałki organowe na podstawie naszej długoletniej praktyki cynowania. Nasze piszczałki organowe wyprodukowane są wyłącznie dokładną, ręczną pracą. W trakcie istnienia naszej spółki stały się ważną częścią mnóstwa organów w Republice Czeskiej lub poza jej granicami.
Prezentacja firmy: Michal Kenis
Wysłać wiadomość Piszczałki organowe
Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe doskonale opracuje napisy grawerowane czy grafikę jak po stronie graficznej, tak również po estetycznej. Oferujemy grawerowanie laserowe form wtryskujących, odlewniczych i przeznaczonych do wytłaczania, które wykorzystywane są w przemyśle plastikowym, gumowym i hutniczym.
Prezentacja firmy: LINTECH, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Grawerowanie laserowe
Dokładne maszynowe CNC obrabianie

Dokładne maszynowe CNC obrabianie

Dokładne obrabianie maszynowe przedstawia podstawowy program i specjalizację spółki Frenos s.r.o. Dokładne obrabianie części przeprowadzamy na obrabiarkach CNC oraz urządzeniach konwencyjnych. Oferujemy obrabianie na tokarce lub frezowanie, wraz z opracowaniem powierzchni.
Prezentacja firmy: Frenos s. r. o.
Wysłać wiadomość Dokładne maszynowe CNC obrabianie
Produkcja wyrobów metalowych na zamówienie.

Produkcja wyrobów metalowych na zamówienie.

Podstawowa działalność gospodarcza spółki KORAMEX a.s. polega na produkcji wyrobów metalowych na zamówienie. Naszą specjalnością jest przede wszystkim spawanie części i podzespołów szynowych pojazdów kolejowych oraz metalowych konstrukcji szaf rozdzielczych.
Prezentacja firmy: KORAMEX a. s.
Wysłać wiadomość Produkcja wyrobów metalowych na zamówienie.
Obróbka wiórowa na zamówienie

Obróbka wiórowa na zamówienie

Spółka MS Protech oferuje kompleksowe rozwiązanie obróbki wiórowej na urządzeniach konwencyjnych lub urządzeniach CNC, które zawiera obrabianie na tokarce urządzeniami napędzanymi, frezowanie pięciu-osiowe, elektroerozyjne obrabianie lub szlifowanie. Oferujemy także obrabianie wiórowe na zamówienie formą outsourcingu.
Prezentacja firmy: MS ProTech s.r.o.
Wysłać wiadomość Obróbka wiórowa na zamówienie
Prasownia plastiku

Prasownia plastiku

Prasownia plastiku spółki Havel - plasty, s.r.o. zajmuje się wtryskiwaniem termoplastów włącznie z zapewnieniem montażowych i wykończeniowych prac. Prasownia plastiku nastawiona jest na wtryskiwanie na zamówienie do form od klientów, oraz na sprzedaż własnych wytłoczek.
Prezentacja firmy: Havel - plasty, s.r.o.
Wysłać wiadomość Prasownia plastiku
Spawanie konstrukcji stalowych

Spawanie konstrukcji stalowych

Głównym produktem wytwórczym naszej spółki jest spawanie konstrukcji stalowych. Wykonujemy przemysłowe produkty spawane według wymagań klienta. Do dyspozycji mamy 40 spawaczy, z których jedna trzecia zdała egzaminy według EN 287-1.
Prezentacja firmy: OK Záchlumí, a.s.
Wysłać wiadomość Spawanie konstrukcji stalowych
Skrzynie blaszane

Skrzynie blaszane

Produkujemy precyzyjne skrzynie blaszane, szafki, pokrywy, ramy, skrzynie rozdzielcze z blachi stalowej, aluminiowej czy miedziannej do grubości 3 mm. Wykonujemy wypalanie laserem elementów do grubości 12mm. Metalowe konstrukcje spawane z rur oraz materiału profilowego.
Prezentacja firmy: ComWa spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Skrzynie blaszane
Hotel w Třebíči

Hotel w Třebíči

Hotel w Třebíči Zlatý kříž oferuje zakwaterowanie nawet dla 77 osób. Oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe, oraz apartamenty. Wszystkie pokoje mają własne WC i łazienkę. Hotel znajduje się w Třebíči w centrum Karlova rynku, więc goście mają tutaj wyjątkowy widok na miejscowe zabytki.
Prezentacja firmy: Hotel Zlatý kříž
Wysłać wiadomość Hotel w Třebíči
Zakwaterowanie w Trzebiczu

Zakwaterowanie w Trzebiczu

Oferujemy zakwaterowanie w Trzebiczu. Zakwaterowanie w Trzebiczu posiada 77 miejsc noclegowych w pokojach, które są ponad standartowe ze względu na swą wielkość i wyposażenie. Hotel Zlatý kříž jest specyficzny ze względu na swe własne zaplecze dla gości hotelowych i dla szerokiego społeczeństwa.
Prezentacja firmy: Hotel Zlatý kříž
Wysłać wiadomość Zakwaterowanie w Trzebiczu
Gięcie profili

Gięcie profili

CNC gięcie profili. Urządzenie technologiczne, CNC giętarka, jest przeznaczona do: gięcia przestrzennego i zaginania rur oraz profili okrężnych, czterokątnych i specjalnych. Zakres rozmiarów wszystkich profili jest określony przekrojem rury stalowej 110x2 mm.
Prezentacja firmy: RONELT
Wysłać wiadomość Gięcie profili
Gięcie rur

Gięcie rur

Kilkupiętrowa CNC giętarka do rur i profili - w pełni elektryczna. Maszyna jest przeznaczona do gięcia w dużych i mniejszych seriach, duża wydajność i elastyczność systemu dociskowego do gięcia, zaginanie rur w różnych promieniach gięcia, ściśle za sobą.
Prezentacja firmy: RONELT
Wysłać wiadomość Gięcie rur
Cynkowanie galwaniczne

Cynkowanie galwaniczne

Cynkowanie galwaniczne oraz cynkowanie stopowe nikielem. Czołowy dostawca w Republice Czeskiej. Cynkowanie galwaniczne to czynność elektrochemiczna, podczas której z elektrolitu z rozcieńczonym cynkiem przy pomocy prądu stałego wytrącony jest na materiały przewodzące elektrycznie cynk metalowy.
Prezentacja firmy: CVP Galvanika s.r.o.
Wysłać wiadomość Cynkowanie galwaniczne
Oporowe dekady z możliwością programowania i symulatory oporowych czujników temperatury

Oporowe dekady z możliwością programowania i symulatory oporowych czujników temperatury

Oporowe dekady z możliwością programowania przeznaczone są do kalibrowania omomierzów i testowania obliczeniowych jednostek czujników oporowych, takich jak np. przyrządów do mierzenia ciepła. Lecz najlepszą rzeczą jest ich łatwe zastosowanie. Do włączenia automatycznego kalibrowania wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk. Takie to proste.
Prezentacja firmy: MEATEST spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Oporowe dekady z możliwością programowania i symulatory oporowych czujników temperatury
Wielofunkcyjne urządzenie do kalibrowania

Wielofunkcyjne urządzenie do kalibrowania

Wielofunkcyjne urządzenia do kalibrowania są przyrządami, które służą do pomiaru i zawierają wszystko co potrzebne i zarówno oszczędzają koszty. Przeznaczone są do kalibrowania liczników energii elektrycznej, włącznie z cyfrowymi wielofunkcyjnymi miernikami elektrycznymi, przetwornikami i regulatorami. Głównymi wielkościami elektrycznymi są: napięcie, prąd, moc, częstotliwość, faza, opór i temperatura.
Prezentacja firmy: MEATEST spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Wielofunkcyjne urządzenie do kalibrowania
Czujniki siły

Czujniki siły

Czujniki przemysłowe. Czujniki siły, czujniki drogi, czujniki mometu obrotowego. Przepływomierze indukcyjne. Czujniki siły do użycia przemysłowego i laboratoryjnego. Dokładność czujników siły od 0.1%. Zasięg pomiaru do 1000 kN.
Prezentacja firmy: MEATEST spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Czujniki siły
Serwis Case

Serwis Case

Zapewniamy kompletny serwis maszyn CASE. Serwis bagierów CASE, przeglądy gwarancyjne według planów serwisyjnych. Serwis maszyn CASE wykonywany jest technikami serwisyjnymi bezpośrednio na budowie. Jesteśmy zawodowcami na serwis CASE.
Prezentacja firmy: KASTO Tábor, s.r.o.
Wysłać wiadomość Serwis Case
nadruk reklamowy

nadruk reklamowy

Oferujemy szeroką skalę produktów i usług w zakresie reklamy, przedmiotów reklamowych i nadruków, takich jak np.: pokrowce na samochody z reklamą, namioty z reklamą na imprezy, transparenty, billboardy, folie oraz przedmioty reklamowe z nadrukiem.
Prezentacja firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Wysłać wiadomość nadruk reklamowy
Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy

Oferujemy druk wielkoformatowy od wytworzenia projektu graficznego aż po finałową produkcję: plandeki samochodowe, naklejki, transparenty, ulotki, wizytówki itd. Używamy specjalnych drukarek cyfrowych, zapewniających druk wielkoformatowy najlepszej możliwej jakości.
Prezentacja firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Wysłać wiadomość Druk wielkoformatowy
Strona   Powrót   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.