Gospodarka odpadami

 
Strona   1
Pokazuje produkty 18 w sumie 8
Separator taśmowy

Separator taśmowy

Oferujemy separator taśmowy, który stosowany jest do oddzielania obcych ferromagnetycznych przedmiotów z sypkich i średnioziarnistych materiałów niemagnetycznych. Separator taśmowy służy także jako ochrona przed uszkodzeniem urządzeń do opracowania gleby.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.unikasset.cz  
Prezentacja firmy: UNIKASSET, spol.s r.o.
Wysłać wiadomość Separator taśmowy
Rozdrabniarki przemysłowe

Rozdrabniarki przemysłowe

Projektujemy kompletne technologie rozdrabiania przemysłowego i sortowania różnych materiałów odpadowych. Produkujemy i dostarczamy rozdrabniarki przemysłowe lub całe linie powiązane z likwidacją odpadów, włącznie z aplikowaniem separacji odpadów, różne rodzaje i sposoby odważania, dawkowania itp.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.agrocs.cz  
Prezentacja firmy: AGRO CS a.s. - Strojírenská divize
Wysłać wiadomość Rozdrabniarki przemysłowe
Kontenery prasujące

Kontenery prasujące

GarFen.cz,Sp. z o.o. produkuje, serwisuje i naprawia hidrauliczne oraz ślimakowe kontenery prasujące oraz prasy do odpadów. Kontenery prasujące oraz prasy stosowane są w celu zmniejszenia objętości odpadów oraz ich prostszej manipulacji, tańszego magazynowania oraz transportu.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.garfen.cz  
Prezentacja firmy: GarFen.cz,s.r.o.
Wysłać wiadomość Kontenery prasujące
Zrzuty do bielizny

Zrzuty do bielizny

Zrzuty do bielizny to praktyczne urządzenia transportujące oszczędnie i szybko bielizne z poszczególnych piętr do pomieszczenia magazynującego w suterenie. Zrzuty do bielizny znajdą zastosowanie głównie w szpitalach, hotelach, w domach opieki, domach rodzinnych itd.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Zrzuty do bielizny
Taśma do wiązania

Taśma do wiązania

Taśma do wiązania służy do związania sprasowanego odpadu do beli. Dostarczana taśma jest miękka i wystarczy ją związać tylko na węzeł, nie potrzeba klamer ani obcęgów. Wysoka trwałość i elastyczność zapewnia trwałe związanie na długi okres czasu.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Taśma do wiązania
Recykling odpadów

Recykling odpadów

Do naszych usług należy również recykling odpadów. Recykling odpadów – opracowywujemy materiały takie jak mieszany nasyp budulcowy, nasyp betonowy, czy pozostałe jak również kamienie z torów kolejowych, które można ponownie wykorzystać w budownictwie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ŽSD a.s.
Wysłać wiadomość Recykling odpadów
Zarządzanie odpadami

Zarządzanie odpadami

Depos Horní Suchá, s.a. już od roku 1994 działa na rynku zarządzania odpadami. Spółka akcyjna została założona na podstawie zapotrzebowań dotyczących zarządzań odpadami gmin i miast w powiecie Karwina w związku z ważną legislatywą.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Depos Horní Suchá, a.s.
Wysłać wiadomość Zarządzanie odpadami
Brykiety drewniane

Brykiety drewniane

Brykiety drewniane wyprodukowane z twardego drewna cedrowego. Jakościowe, dobrze sprasowane brykiety drewniane w kształcie tulejki o średnicy 50 mm. Wysoka wartość opałowa 19,1 MJ/kg, sprawdzona instytutem próbnym. Pakowane w big bagach lub w folii, woreczki po 10 kg, układane na palecie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ČECH-ODPADY s.r.o.
Wysłać wiadomość Brykiety drewniane
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.