Energetyka

Tutaj 11 znajdują się sekcje w których jest 13 podsekcji
 
Strona   1 2 3 4 Następna
Pokazuje produkty 120 w sumie 61
Pompy wysoko-tłokowe dla pól ropnych

Pompy wysoko-tłokowe dla pól ropnych

Wysoko-tłokowe pompy tłokowe SIGMA wraz z akcesoriami, napędem i sterowaniem do wysoko-tłokowego dopychania do odwiertów ropnych. Tłokowe i jednowrzecionowe pompy do transportu ropy surowej, oraz do wydobywania ropy. Pompy dla przemysłu petrochemicznego.
Prezentacja firmy: SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.
Wysłać wiadomość Pompy wysoko-tłokowe dla pól ropnych
Przewody porcelanowe

Przewody porcelanowe

Produkujemy przewody porcelanowe dla różnego celu wykorzystania. Przewody porcelanowe są przeznaczone np. do bezpieczników wysokiego napięcia, nośniki spiral drutów oporowych, ogrzewacze łaźni itp. Wykonanie glazurowane lub nieglazurowane (brunatne, białe), szlifowane.
Prezentacja firmy: Jizerská porcelánka s.r.o.
Wysłać wiadomość Przewody porcelanowe
Elementy bezpiecznikowe

Elementy bezpiecznikowe

Nasze elementy bezpiecznikowe odznaczają się wysoką trwałością elektryczną i mechaniczną oraz stałością rozmiaru w razie wysokich temperatur. Podane elementy bezpiecznikowe stosowane są głównie w ciepłych urządzeniach odbiorczych, na przykład elektrycznych płytach kuchennych, źródłach promieniowania podczerwonego i podobnych.
Prezentacja firmy: STEATIT s.r.o.
Wysłać wiadomość Elementy bezpiecznikowe
Naprawa silników elektrycznych i generatorów

Naprawa silników elektrycznych i generatorów

EXMONT-Energo a.s. specjalizuje się w naprawach silników elektrycznych i generatorów wszystkich światowych marek do 100 MW. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i naprawiliśmy ponad 1000 silników lub generatorów dla naszych klientów z różnych branży przemysłowych.
Prezentacja firmy: EXMONT-Energo a.s.
Wysłać wiadomość Naprawa silników elektrycznych i generatorów
Produkcja silników elektrycznych i prądnic

Produkcja silników elektrycznych i prądnic

EXMONT-Energo a.s. zajmuje się produkcją silników elektrycznych i generatorów o mocy do 30 MW, głównie na podstawie specjalnych wymagań klientów. Produkcja silników elektrycznych do napędów przenośników, pomp, wentylatorów. Produkcja generatorów dla elektrowni wodnych.
Prezentacja firmy: EXMONT-Energo a.s.
Wysłać wiadomość Produkcja silników elektrycznych i prądnic
Peletki

Peletki

Produkujemy peletki drewniane z jakościowej suchej tarcicy. Peletki drewniane o średnicy 6 mm. Dostarczamy w 15 kg workach, w bigbagu lub swobonie ułożone.
Prezentacja firmy: LATOP spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Peletki
Przeguby zwarte 180°

Przeguby zwarte 180°

Produkcja przegubów zwartych o promieniu R min 0,5D to specjalizacja spółki rt steel s.r.o.. Nasza spółka jest jednym z dwu europejskich producentów tego unikatowego produktu na rynku. Produkujemy przeguby zwarte R min 0,5 – 1D zginaniem ciepłym, R min 1 – 1,3D zginaniem na zimno.
Prezentacja firmy: rt steel s.r.o.
Wysłać wiadomość Przeguby zwarte 180°
Energetyka cieplna

Energetyka cieplna

Czynności przeprowadzamy na podstawie własnych rozwiązań inżynierskich i projekcyjnych, kompletnej dostawki urządzeń w dziedzinie energetyki cieplnej, ciepła i kompletnego zakresu technologii uzdatniania wody.
Prezentacja firmy: INTEKA Brno spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Energetyka cieplna
Rozdrabiarki biomasy

Rozdrabiarki biomasy

Rozdrabiarki biomasy służą do rozmielenia materiału wejściowego na delikatną miazgę, którą można zastosować w prasie do peletek lub w prasie do brykiet. Rozdrabiarki biomasy obrabiają tarcicę, strużyny, szczepy, papier, siano, słomę, kukurydzę, zboże, plewy czy papier tekturowy.
Prezentacja firmy: Green Energy Machine Product s.r.o.
Wysłać wiadomość Rozdrabiarki biomasy
Peleciarki

Peleciarki

Nasza spółka produkuje peleciarki. Peleciarki są przeznaczone do opracowania odpadu drzewnego, papieru oraz agromateriału takiego jak siano, słoma, trzcina, kukurydza, liście. Peleciarki dzięki swojemu prostemu działaniu zapewniają długi okres użytkowania.
Prezentacja firmy: Green Energy Machine Product s.r.o.
Wysłać wiadomość Peleciarki
Generatory do małych elektrowni wodnych

Generatory do małych elektrowni wodnych

Generatory do małych elektrowni wodnych są charakterystyczne swą zwięzłą konstrukcją i wysoką wydajnością. Oferujemy generatory do elektrowni wodnych o mocy nawet do 30 MVA.
Prezentacja firmy: TES VSETÍN s. r. o.
Wysłać wiadomość Generatory do małych elektrowni wodnych
Produkcja rozdzielni niskiego napięcia

Produkcja rozdzielni niskiego napięcia

Jesteśmy czołowym producentem rozdzielni niskiego napięcia. Komponenty do produkcji rozdzielni niskiego napięcia stosujemy według zapotrzebowań i życzeń klienta lub projektu. Jesteśmy przygotowani opracować ofertę w krótkim terminie na jakąkolwiek produkcję rozdzielni niskiego napięcia.
Prezentacja firmy: TES VSETÍN s. r. o.
Wysłać wiadomość Produkcja rozdzielni niskiego napięcia
Akumulacyjne zbiorniki stalowe

Akumulacyjne zbiorniki stalowe

Produkujemy akumulacyjne zbiorniki stalowe. Stalowe zbiorniki akumulacyjne są przeznaczone do akumulacji cieplnego lub chłodzącego media od źródła cieplnego takiego jak np. kocioł na paliwo stałe, pomp cieplnych, kotła gazowego, solarnego systemu lub systemu chłodzącego.
Prezentacja firmy: Rolf
Wysłać wiadomość Akumulacyjne zbiorniki stalowe
Przebudowa na eksploatację dualną

Przebudowa na eksploatację dualną

Przebudowa na eksploatację dualną jest działalność, którą zajmujemy się już ponad 15 lat. Jej celem jest za niskie koszty obniżone zużycia paliwa.
Prezentacja firmy: MOTOR SYSTEM s.r.o.
Wysłać wiadomość Przebudowa na eksploatację dualną
Przebudowa silników diesla na dual eksploatację

Przebudowa silników diesla na dual eksploatację

Przebudowa silnika diesla na dual eksploatację polega na obniżeniu zużycia paliwa potrzebnego do zapłonu ( nawet na 10% pierwotnego zużycia ) i zastąpienie brakującej energii energią ze spalania gazu ziemnego. Stosujemy systemy sterujące produkcji spółki Woodward.
Prezentacja firmy: MOTOR SYSTEM s.r.o.
Wysłać wiadomość Przebudowa silników diesla na dual eksploatację
Systemy solarne

Systemy solarne

Firma FLEXTRADE oferuje Państwu ekologiczne, jak również ekonomicznie oszczędne systemy solarne. Systemy solarne działają na zaszadzie odprowadzania ciepła za pomocą cieczy czy powietrza aż do miejsca wykorzystania czy ułożenia. Poza systemami solarnymi zajmujemy się również ogrzewaniem gazowym.
Prezentacja firmy: FLEXTRADE
Wysłać wiadomość Systemy solarne
Części epoksydowe

Części epoksydowe

Produkujemy i dostarczamy części (zespoły) epoksydowe według wymagań klienta. Posługujemy się techniką próżniowego i ciśnieniowego odlewania żywicy do form.
Prezentacja firmy: KPB INTRA s.r.o.
Wysłać wiadomość Części epoksydowe
Transformatory prądu i napięcia dla przyrządów

Transformatory prądu i napięcia dla przyrządów

Transformatory napięcia i prądu dla przyrządów, transformatory małej mocy, czujniki prądu i napięcia w wersji wewnętrznej i zewnętrznej dla 3 do 38kV. Transformatory dla przyrządów produkujemy od roku 1995.
Prezentacja firmy: KPB INTRA s.r.o.
Wysłać wiadomość Transformatory prądu i napięcia dla przyrządów
Kondensatory silnikowe

Kondensatory silnikowe

Kondensatory silnikowe spełniają wszystknie wymagania ogólnoświatowe dotyczące pożarów i wybuchnięć. Kondensatory silnikowe są testowane według normy europejskie EN 60252-1 (kondensatory rozruchowe według normy EN 60252-2).
Prezentacja firmy: HYDRA a.s.
Wysłać wiadomość Kondensatory silnikowe
Remont transformatorów

Remont transformatorów

Zapewniamy remonty i naprawy transformatorów. Remont wszystkich rodzajów rozdzielczych olejowych transformatorów do mocy 2.500 kVA i do napięcia 35 kV bez względu na producenta lub rok produkcji. Nasza stacja obsługi jest najlepiej wyposażoną stacją tego rodzaju w RC. Ofertę dotyczącą remontu i naprawy transformatorów przekażemy Wam na zażądanie!
Prezentacja firmy: Trafo CZ, a.s.
Wysłać wiadomość Remont transformatorów
Strona   1 2 3 4 Następna  
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.