Elementy delikatne

 
Strona   1
Pokazuje produkty 15 w sumie 5
Bezpieczniki przeciwko uderzeniu wstecznemu

Bezpieczniki przeciwko uderzeniu wstecznemu

Bezpieczniki przeciwko uderzeniu wstecznemu SG-5 są niezbędnym elementem ochrony podczas wykonywaniu pracy z gazami palnymi i tlenem. Obowiązek zastosowania bezpieczników przeciwko uderzeniu wstecznemu - suche pośredniki podczas procesów autogenicznych definiuje rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych nr. 87/200 Dz.U.
Pokaż na mapie   Strona www.: poland.gcegroup.com  
Prezentacja firmy: GCE, s.r.o.
Wysłać wiadomość Bezpieczniki przeciwko uderzeniu wstecznemu
Nity zrywalne

Nity zrywalne

Produkujemy nity zrywalne. Nity zrywalne to mechaniczne środki łączące, dzięki którym można stworzyć stałe złącza. Posiadają dobře właściwości elektroizolacyjne i są odporne na wibracje i ścieranie się. Nity zrywalne składają się z nitu i kolca.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: NET, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Nity zrywalne
Napędy

Napędy

TOS ZNOJMO, s.a. rozwija i produkuje napędy. Nowością jest dokładna stożkowoczołowa skrzynia biegów, która oferuje szlifowane uzębienie, wielką wariabilność uporządkowania, wielki zakres stosunków biegowych, cichy bieg oraz niską wagę.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: TOS ZNOJMO, akciová společnost
Wysłać wiadomość Napędy
Koła zębate

Koła zębate

Produkcja uzębienia – koła zębate czołowe z prostymi i ukośnymi zębami, koła zębate frezowane i zębate koła dłutowane od modułu 0,3 mm do modułu 5 mm, koła łańcuchowe, wały zębate.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: InFero
Wysłać wiadomość Koła zębate
Koła zębate

Koła zębate

Produkujemy przeważnie koła zębate o zębach prostych lub skośnych. Głównymi naszymi produktami są koła zebate o m=1 aż m=5 mm ( do m=10 konieczne jest rozpatrzenie konkretnych zleceń ) o średnicy modułu głowy do 400mm ( w przypadku kół ze szlifowanymi zebami do 300 mm ).
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ELITEX OK s.r.o.
Wysłać wiadomość Koła zębate
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.