Drewno

 
Strona   1
Pokazuje produkty 110 w sumie 10
Drewniane skrzynie transportowe

Drewniane skrzynie transportowe

Produkujemy drewniane skrzynie transportowe przeznaczone do transportu krajowego i międzynarodowego. Wszystkie skrzynie transportowe są w pełni zgodne z międzynarodową dyrektywą FAO Nr 15 dotyczącą eksportu drewnianych opakowań do zagranicy. Nasze skrzynie są również oznakowane zgodnie z podaną dyrektywą.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.moiry.cz  
Prezentacja firmy: MOIRY, s.r.o.
Wysłać wiadomość Drewniane skrzynie transportowe
Skup i sprzedaż drewna

Skup i sprzedaż drewna

Wykonujemy skup i sprzedaż drewna. Skupujemy wszelki asortyment drewna iglastego z odwiezieniem drewna z lasu, które przebiega w naszych kosztach. Skorzystajcie z jednej usługi czy usług kompletnych fachowo zapewnianych wykwalifikowaną ekipą pracowników w dziedzinie skup i sprzedaż drewna.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.
Wysłać wiadomość Skup i sprzedaż drewna
Płyty sklejkowe

Płyty sklejkowe

Płyty sklejkowe - produkujemy z łuszczonych fornirów drzew iglastych lub liściastych, płasko prasowanych w wykonaniu kombi, bukowym i całobukowym. Niektóre płyty sklejkowe opracowane są na wierzchu papierem impregnowanym żywicą fenolformaldehydową.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PLOMA, a.s.
Wysłać wiadomość Płyty sklejkowe
Materiały drewniane

Materiały drewniane

Materiały drewniane – sprzedaż tarcicy stolarskiej i egzotycznej, belki klejone i konstrukcyjne ( KVH, BSH ), płyty podłogowe i do obkładania, spoiny szczelinowe, biodeski, okładzina elewacyjna THERMOWOOD ( drewno cieplnie przygotowane ). Sprzedaż wysokiej jakości tarcicy z całego świata.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Weyland Holz spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Materiały drewniane
Sprzedaż i zakup drewna

Sprzedaż i zakup drewna

Zakup i sprzedaż drewna od pozostałych właścicieli lasów. Sprzedaż drewna jest prowadzona w wszystkich klasach grubości oraz jakości drewna: świerk, sosna, modrzew, buk oraz długościach 2-14 m. Zakup drewna iglastego oraz liściastego w wszystkich długościach oraz klasach jakościowych orad rodzajach drzew.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MP LESY, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Sprzedaż i zakup drewna
Drewno opałowe

Drewno opałowe

Oferujemy Państwu drewno opałowe w postaci klocy łupanych. Drewno opałowe oraz drewno kominkowe produkujemy z drzew liściastych ( na przykład buk, grab, dąb, jesion, brzoza itd ) oraz okrąglaków iglastych ( takich jak świerk, sosna, jodła, modrzew i inne ).
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: JACER - CZ, a.s.
Wysłać wiadomość Drewno opałowe
Drewniane podkładki robocze

Drewniane podkładki robocze

Drewniane podkładki robocze przeznaczone dla wszystkich typów wibropras – zajmujemy się ich produkcją już szereg lat, za ten czas uzyskaliśmy mnóstwo doświadczeń, które wykorzystujemy podczas produkcji. Jako nowość produkujemy drewniane podkładki robocze również z sklejki oraz płyt OSB.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Miloš Falta - pracovní podložky
Wysłać wiadomość Drewniane podkładki robocze
Spoiny szczelinowe

Spoiny szczelinowe

Spoina szczelinowa świerkowa i sosnowa wyłącznie z drewna skandynawskiego produkowana i dostarczana jest przez naszą firmę. Dane podstawowe: ciągła spoina szczelinowa o szerokości płytki 40 - 45 mm, minimální długość i szerokość ustala klient, wilgotność 10%, siła 15 – 60 mm ( po uzgodnieniu 10 – 12 mm ).
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Ing. Štefan Madaj
Wysłać wiadomość Spoiny szczelinowe
Stół warsztatowy

Stół warsztatowy

Stół warsztatowy – PROFI model A. Ten oto stół warsztatowy wyprodukowany jest z jakościowego materiału bukowego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w pierwszorzędnej jakości wykończenia.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: RAMIA TOOLS s.r.o.
Wysłać wiadomość Stół warsztatowy
Łupane drewno opałowe

Łupane drewno opałowe

Oferujemy łupane drewno opałowe przeznaczone do palenia w kotłach i kominkach w długościach 33, 40 i 50 cm z różnych rodzai drzew. Oferujemy również możliwość nałupania Państwa przywiezonego drewna. Łupane drewno opałowe buk, dąb, łupane drewno opałowe paletowane, sypane.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: TAŠ-STAPPA beton, spol. s r. o.
Wysłać wiadomość Łupane drewno opałowe
Strona   1
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.