Drewno budowlane i deski

 
Strona   1
Pokazuje produkty 14 w sumie 4
Drewno opałowe

Drewno opałowe

Oferujemy Państwu drewno opałowe w postaci klocy łupanych. Drewno opałowe oraz drewno kominkowe produkujemy z drzew liściastych ( na przykład buk, grab, dąb, jesion, brzoza itd ) oraz okrąglaków iglastych ( takich jak świerk, sosna, jodła, modrzew i inne ).
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: JACER - CZ, a.s.
Wysłać wiadomość Drewno opałowe
Tarcica budowlana

Tarcica budowlana

Tarcica budowlana – sprzedaż i produkcja. Tartak Světla nad Sazawą produkuje tarcicę budovaną przeznaczoną głównie do celów budowlanych oraz produkcji profili klejonych. Manipulujemy również z świerkowymi elementami przeznaczonymi do produkcji dommów z bali czy sprzedażu bezpośredniego.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WOOD-FOREST GROUP a.s.
Wysłać wiadomość Tarcica budowlana
Spoiny szczelinowe

Spoiny szczelinowe

Spoina szczelinowa świerkowa i sosnowa wyłącznie z drewna skandynawskiego produkowana i dostarczana jest przez naszą firmę. Dane podstawowe: ciągła spoina szczelinowa o szerokości płytki 40 - 45 mm, minimální długość i szerokość ustala klient, wilgotność 10%, siła 15 – 60 mm ( po uzgodnieniu 10 – 12 mm ).
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Ing. Štefan Madaj
Wysłać wiadomość Spoiny szczelinowe
Listwy obrazowe

Listwy obrazowe

Listwy obrazowe to listwy wykorzystywane do produkcji ramów obrazów. Materiał listw obrazowych to głównie sosna. Na życzenie klienta produkujemy profil listwy z przyniesionej próbki lub z własnego rysunku technicznego listwy.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: P + K Lišty s.r.o.
Wysłać wiadomość Listwy obrazowe
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.