Dodatki do potraw

 
Strona   1
Pokazuje produkty 15 w sumie 5
Paluszki Grissini

Paluszki Grissini

Produkujemy włoskie paluszki Grissini, delikatne i chrupliwe paluszki, odpowiednie jako dodatek do ciepłych i zimnych dań i napoi. Dzięki ich niskiej wartości energetycznej paluszki Grissini są ulubionym i wyszukiwanym dodatkiem diet redukcyjnych czy innych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PEKÁRNA KRÁL s.r.o.
Wysłać wiadomość Paluszki Grissini
Aktywny krem odżywczy ASC III

Aktywny krem odżywczy ASC III

Aktywny krem odżywczy z ASC III to nowy typ kremu odżywczego ze współczesną, bardzo aktywną substancją ASC III na podstawie lipozomu. Aktywny krem odżywczy z ASC III potrafi celowo wspierać kreowanie najbardziej jakościowego typu kolagenu w skórze i podwyższa wytrzymałość cery.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: RYOR a.s.
Wysłać wiadomość Aktywny krem odżywczy ASC III
Peeling kosmetyczny

Peeling kosmetyczny

Peeling kosmetyczny to emulsja z mikro-pigułkami Lupolenu. Peeling kosmetyczny podczas masażu usunie nadmierne, twarde komórki cery, która jest przygotowana na przyjmowanie następnie użytych aktywnych substancji. Peeling kosmetyczny jest przeznaczony dla intensywnego czyszczenia głębinowego.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: RYOR a.s.
Wysłać wiadomość Peeling kosmetyczny
Suszone napoje z roślin

Suszone napoje z roślin

Suszone napoje z roslin są odpowiednim dodatkiem żywności. Suszone napoje z roślin jednocześnie są odpowiednią odmianą napoi mlecznych, które posiadają mnóstwo zalet – niską zawartość cholesterolu, niższą zawartość tłuszczy, nie zawierają cukru mlekowego.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ASP CZECH s.r.o.
Wysłać wiadomość Suszone napoje z roślin
Nalewka czosnkowa

Nalewka czosnkowa

Allivictus to nalewka czosnkowa wyprodukowana ręcznie bez użycia narzędzi metalowych, z cennego gatunku czosnku czeskiego. Nalewka czosnkowa nie zawiera substancji chemicznych ani dodatków uszlachetniających. Allivictus to substancja działająca sprzyjająco na organizm człowieka.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Allivictus s.r.o.
Wysłać wiadomość Nalewka czosnkowa
Strona   1
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.