Cegły i bruk

 
Strona   1
Pokazuje produkty 18 w sumie 8
Piaskowcowa płyta podłogowa

Piaskowcowa płyta podłogowa

Nasza piaskowcowa płyta podłogowa ma kilka zalet - pierwszorzędną jakość, wytrzymałość, odporność i co jest ważne - bardzo ładnie wygląda. Piaskowcowa płyta podłogowa cięta (formatowane deski według Waszych wymagań, angielska płyta podłogowa). Piaskowcowa płyta podłogowa nieregularna z naturalną powierzchnią.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: KAMENOLOM JAVORKA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Piaskowcowa płyta podłogowa
Farfurowe płytki posadzkowe odporne na mróz

Farfurowe płytki posadzkowe odporne na mróz

Nasze farfurowe płytki posadzkowe oraz okładzinowe swoim rustykalnym charakterem, który osiągany jest surową nieglazurowaną powierzchną z ziarnistą strukturą, przyjemnie dokształca naturalny wygląd oraz doskonale estetycznie uzupełnia eksteriery oraz wnętrza.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: PKZ Keramika Poštorná a.s.
Wysłać wiadomość Farfurowe płytki posadzkowe odporne na mróz
Płyta ceglana

Płyta ceglana

Płyta ceglana "Portlandzka" jest elementem budowlanym, który dodaje przestrzeniom niepowtarzalną i wyjątkową atmosferę dawnych czasów. Płyta jest imitacją starych, wydeptanych, ceglanych i kamiennych płyt. Płyta ceglana nadaje się do wnętrz lub do przestrzeni zewnętrznych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WILD STONE
Wysłać wiadomość Płyta ceglana
Zewnętrzne płytki podłogowe

Zewnętrzne płytki podłogowe

Zewnętrzne płytki podłogowe pochodzenia Hiszpańskiego oferują długi okres użytkowania, wysoką jakość oraz minimalne wymagania na utrzymanie. Oferujemy ceramiczne zewnętrzne płytki podłogowe w odmianach:odporne na działania mrozu, przeciw poślizgowe, do wykorzstania jak w basenach, tak do wszechstronnego użycia. Oferujemy mnóstwo wymiarów i kształtów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.
Wysłać wiadomość Zewnętrzne płytki podłogowe
Betonowe kostki brukowe

Betonowe kostki brukowe

Betonowe kostki brukowe są głównym produktem spółki DITON Sp. z o.o. , do której można zaliczyć również produkty architektury ogrodowej oraz głównie betonowe kostki brukowe. Betonowe kostki brukowe spółki DITON zostały wyprodukowane na jakościowych liniach oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: DITON s.r.o.
Wysłać wiadomość Betonowe kostki brukowe
Zewnętrzna kostka brukowa

Zewnętrzna kostka brukowa

Kostka brukowa do użycia na zewnątrz spółki DITON to kostka, która zaskoczy Państwo kolorowymi colormixami oraz wysoką jakością. Zewnętrzna kostka brukowa to produkt przeznaczony do obróbki powierzchni zewnętrznych o różnych stopniach obciążenia. Zewnętrzna kostka brukowa udekoruje Państwa domy czy ogród.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: DITON s.r.o.
Wysłać wiadomość Zewnętrzna kostka brukowa
Płytki podłogowe

Płytki podłogowe

Wielki wybór towaru dodatkowego płytek ceramicznych i podłogowych. Nie wiecie, który typ, rozmiar czy wzór wybrać? Nasi fachowcy chętnie doradzą Państwu. Płytki ceramiczne i podłogowe, płytki kuchenne, eksterierowe płytki podłogowe przeznaczone do tarasów. Jednolite kolekcje desingnowe.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Stavební keramika spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Płytki podłogowe
Nawierzchnia cegłowa

Nawierzchnia cegłowa

Nawierzchnia cegłowa Brickland to ekskluzywne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można rozwiązać chodniki oraz obciążone powierzchnie pojazdowe przed gardami. Nawierzchnie cegłowe: szeroka paleta kolorów, formatów oraz możliwości, wszystko z szczero naturalnych, skutecznie ekologicznych materiałów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Brickland s.r.o.
Wysłać wiadomość Nawierzchnia cegłowa
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.