Artystyczne szkło

Tutaj 3 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji
 
Strona   1 2 3 Następna
Pokazuje produkty 110 w sumie 22
Szklane kule do wróżenia

Szklane kule do wróżenia

Oferujemy Wam szklane kule do wróżenia. Szklane kule do wróżenia o pierwszorzędnej jakości optycznej. NAJWIĘKSZY MAGAZYN SZKLANYCH KUL!! Kule z jakościowego szkliwa optycznego od 16 do 900 mm!! Pierwszorzędna okrągłość – precyzyjne wykonanie. Szklane kule ze szkła kolorowego.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.glass-sphere.com  
Prezentacja firmy: Glass Sphere, s.r.o.
Wysłać wiadomość Szklane kule do wróżenia
Producent żyrandoli kryształowych

Producent żyrandoli kryształowych

Producent żyrandoli kryształowych, które produkowane są technologią tradycyjną w Republice Czeskiej, przez spółkę DBK Glass s.r.o. Jesteśmy producentami żyrandoli kryształowych w wykonaniu klasycznym i nowoczesnym. Żyrandole produkowane są z najbardziej jakościowych komponentów metalowych i zawieszek.
Pokaż na mapie   Strona www.: pl.dbkglass.com  
Prezentacja firmy: DBK Glass s.r.o.
Wysłać wiadomość Producent żyrandoli kryształowych
Czeskie żyrandole kryształowe

Czeskie żyrandole kryształowe

Żyrandole kryształowe produkujemy tradycyjną technologią wyłącznie w Republice Czeskiej z zastosowaniem najbardziej jakościowych komponentów metalowych i zawieszek z kryształu Preciosa i Swarovski. Produkujemy czeskie żyrandole kryształowe własnego rodzaju, lub produkty dopasowane według indywidualnych życzeń.
Pokaż na mapie   Strona www.: pl.dbkglass.com  
Prezentacja firmy: DBK Glass s.r.o.
Wysłać wiadomość Czeskie żyrandole kryształowe
Trofeum sportowe

Trofeum sportowe

Produkujemy szlifowane trofeum sportowe z szkła, z nastawieniem na trofeum golfowe. Wszystkie nasze trofeum sportowe produkujeme z szkła. Szklane trofeum produkujeme za pomocą sprzętu do szlifowania szkła, piaskowaniem oraz trawieniem.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.art-glass.cz  
Prezentacja firmy: AGS -ART GLASS Schovánek
Wysłać wiadomość Trofeum sportowe
Ręczna produkcja szkła artystycznego

Ręczna produkcja szkła artystycznego

Od roku 2004 zajmujemy się ręczną produkcją szkła artystycznego. Naszym celem jest produkcja funkcjonalnych produktów szklanych, które są jednocześnie autentycznym elementem designu wnętrz. Oferujemy własne, ręcznie wyprodukowane szkło artystyczne lub technologie dla projektantów, oraz doświadczenie naszych szklarzy.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.valnerglass.com  
Prezentacja firmy: VALNER GLASS s.r.o.
Wysłać wiadomość Ręczna produkcja szkła artystycznego
Lewary winiarskie

Lewary winiarskie

Produkujemy szklane lewary winiarskie, które są ręcznie dmuchane z SIMAXU ( szkło borokrzemianowe ). Lewary są dekorowane szkłem kolorowym, piaskowanym, malowanym, pozłacanym oraz wypalanymi wyciskami
Pokaż na mapie   Strona www.: www.sklodasa.cz  
Prezentacja firmy: Sklo Dáša s.r.o.
Wysłać wiadomość Lewary winiarskie
Czeskie szkło

Czeskie szkło

Spółka Clarisima produkuje czeskie szkło w formie podarunków szklanych, szkła przeznaczonego do napojów, dekoracji wigilijnych, upominków itp. Czeskie szkło można dalej uszlachetnić piaskowaniem (np. logo spółki), malowaniem ręcznym, ozdabianiem złotem, grawerowaniem szkła przeznaczonego do napojów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Clarisima, s.r.o.
Wysłać wiadomość Czeskie szkło
Szklane produkty

Szklane produkty

Nasze produkty szklane: figurki szlifowane, ozdowy i dekoracja choinkowa, flakoniki na perfumę, szklane pilniki, szklane kwiaty, szkło dmuchane, przyciski, plakiety, Jezusek Praski, szachy, upominki szklane, kryształ szlifowany, szkło na napoje, biżuteria, kule z padającym śniegiem.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Clarisima, s.r.o.
Wysłać wiadomość Szklane produkty
Szklane perły lampowe

Szklane perły lampowe

Produkujemy szklane perły lampowe w szerokim zakresie kolorów i kształtów, w wielkościach 3 aż 35 mm. Szklane perły lampowe ozdabiamy właściwymi srebrnymi lub złotymi foliami. Produkujemy według naszych oryginalnych propozycji, jak również na podstawie indywidualnych życzeń klientów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Špringl
Wysłać wiadomość Szklane perły lampowe
Szkło trawione

Szkło trawione

Nasza firma produkuje artystyczne szkło trawione. Szkło trawione wykonujemy za pomocą głębokiego trawienia, działającego z światłem, odpowiedniego do nowoczesnych wnętrz. Trawienie powierzchniowe stosowane jest na motywy secesyjne, jak również w nowoczesnych wnętrzach, jako kombinacja matowań.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Pelechovská sklárna s.r.o.
Wysłać wiadomość Szkło trawione
Strona   1 2 3 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.