Alkohol

Tutaj 5 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji
 
Strona   Powrót   1 2
Pokazuje produkty 1114 w sumie 14
Alkohol tester

Alkohol tester

Nowy chemiczny alkohol tester ALT do jednego wykorzystania, przeznaczony jest to poważnej detekcji alkoholu w tchu. Podany alkohol tester posiada ocertyfikowanie, nie zawiera substancji toksycznych – bez chromu. Likwidacja do zwykłego odpadu. Wykorzystanie jako środek prewencyjny i reklamowy. Maksymalnie bezpieczna obsługa.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: TEJAS, s.r.o.
Wysłać wiadomość Alkohol tester
Śliwowica

Śliwowica

Prawdziwa a Śliwowica Makovicka jest bardzo jakościową śliwowicą o delikatnym smaku, przeznaczona dla wybranego towarzystwa, nazywana także królewskim piciem. Śliwowica Makovicka oferowana jest w pakowaniach 0,35 L – budzik, 0,7 L graniasta, 0,35 L – dmuchana i budzik opakowanie upominkowe drewno 0,7 L
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: VANAPO CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Śliwowica
Wódka

Wódka

Wódka jest najstarszym produktem gorzelnianym. Dla firmy Vanapo stała się głównym produktem produkcyjnym. Wódka Ambasador wyprodukowana jest z bardzo delikatnego, wystarczająco rafinowanego spirytusa z pszenicy, który został demineralizowany wodą z strumienia górskiego oraz dodatkami, które czynią ją oryginalną.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: VANAPO CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Wódka
Likier

Likier

Likiery Royal Vanapo produkowane z delikatnego spirytusa rafinowanego, według specjalnych sposobów technologicznych, specyficznych dla każdego rodzaju. Należy tujaj likier Harakiri Royal, Horec Vanapo, Herbata Karpacka oraz Karpacka Gorzka Royal, Vanapo Lemon likier i inne.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: VANAPO CZ s.r.o.
Wysłać wiadomość Likier
Strona   Powrót   1 2
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.