Zboże

 
Strona   1
Pokazuje produkty 14 w sumie 4
Gluten pszeniczny

Gluten pszeniczny

Produkujemy gluten pszeniczny, naturalny surowiec licznie wykorzystywany przeważnie podczas produkcji żywności, zwłaszcza w przemyśle piekarskim, młynarskim i mięsnym. Gluten pszeniczny jest dostarczany w opakowaniach po 25 kg workach i 1000 kg worach (bigbag). W większych ilościach można go przetransportować w cysternach.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.krnovskrob.cz  
Prezentacja firmy: Krnovská škrobárna spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Gluten pszeniczny
Linie do peletowania

Linie do peletowania

Dostarczamy linie peletujące do produkcji pelet. Używamy rozwiązań do linii peletujących sprawdzonych ekspolatacją. Dostarczamy jak linie peletujące, tak również linie brykietujące oraz suszące, które posiadają jakościowe suszarnie bębnowe z kotłami na odpad drzewny oraz jakościowe tłocznie.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.
Wysłać wiadomość Linie do peletowania
Peleciarki

Peleciarki

Peleciarki serii TL600 i TL700, znajdująca zastosowanie również do granulkowania mieszanek karmowych takich jak śrut zbożowy, karmy młynskie, trociny oraz kolejne surowce. Peleciarki działa na zasadzie fizykalno-mechanicznych właściwości umożliwiających spajanie wyżej wspominanych surowców.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Gama Pardubice s.r.o.
Wysłać wiadomość Peleciarki
Jagły

Jagły

Jagły produkowane są przez obieranie prosa. Jagły gotowane stosowane są w licznych daniach – na przykład do produkcji jagielników (na słodko i słono), kaszy jagielnej itd. Jagły nie zawierają glutenu, dlatego wykorzystywane są do produkcji chlebu jagłowego podczas diety bezglutenowej.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: SAIK s.r.o.
Wysłać wiadomość Jagły
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.