Usługi logistyczne

 
Strona   1
Pokazuje produkty 16 w sumie 6
Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy

Nasza spółka zajmuje się głównie transportem międzynarodowym. Nasza specjalizacja to Europa Środkowa i Wschodnia, Azja, Daleki Wschód oraz USA. Zapewniamy transport do wszystkich destynacji na świecie. Oferujemy fleksybilność, efektywność, niezawodność, fachowość.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.ilg-group.com  
Prezentacja firmy: INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY s.r.o.
Wysłać wiadomość Transport międzynarodowy
Regały wspornikowe

Regały wspornikowe

Regały wspornikowe przedstawiają efektywne wykorzystanie powierzchni magazyna. Dostarczamy regały wspornikowe jednostronne i dwustronne. Projekty i opracowanie regałów wspornikowych w zgodności z CSN, EN, DIN, bądź według kolejnych norm ze względu na miejsce dostawki, czy lokalnych wymagań.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: IMTRADEX, a.s.
Wysłać wiadomość Regały wspornikowe
Usługi logistyczne

Usługi logistyczne

MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA s.a. oferuje Państwu oprócz magazynów mrożeniowych również usługi logistyczne. Nasze korzystne położenie znajduje się w ząchodních Czechach, bardzo blisko autostrądy Rozvadov – Plzeń – Praha. Oferujemy usługi logistyczne jak w Republice Czeskiej tak również w zagranicy.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.
Wysłać wiadomość Usługi logistyczne
Regały ruchome

Regały ruchome

Ruchome regały są regały magazynowe zainstalowane na podwoziu. Regały ruchome są ułożone do bloku na wspólnym torze. Regały ruchome przejeżdżają po torach wpuszczonych w podłogę. Na podwoziu mogą być zainstalowane różne typy regałów.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Regały ruchome
Magazynowe regały do archiwum

Magazynowe regały do archiwum

Magazynowe regały do archiwum – systemy regałowe. Półkowe magazynowe regały do archiwum, magazynów, warsztatów, registratur, bibliotek i inne. Magazynowe regały w opracowaniu stacjonarnym i ruchomym. Wielopiętrowe półkowe regały magazynowe.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: STORE Business s.r.o.
Wysłać wiadomość Magazynowe regały do archiwum
Logistyka

Logistyka

Celem firmy Logistyka ATOZ jest informowanie o wydarzeniach w dziedzinach transport, logistyka, magazyny, sprzęt manipulacyjny, regały magazynowe, systemy logistychne, IT w logistyce, devfelopment, nieruchomości przemysłowe oraz nieruchomości logistyczne, management oraz pozycje logistyczne.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: ATOZ Marketing Services,spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Logistyka
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.