Rolnictwo

Tutaj 13 znajdują się sekcje w których jest 27 podsekcji
 
Strona   1 2 3 4 Następna
Pokazuje produkty 120 w sumie 72
Mak siewny

Mak siewny

Mak siewny przeznaczony do celów spożywczych. Mak siewny dostarczamy w opakowaniach – worki papierowe 25 kg, worki polipropylenowe 50 kg oraz big bagi 1000kg.
Prezentacja firmy: FRUMENTA s.r.o.
Wysłać wiadomość Mak siewny
Nasiona gorczycy

Nasiona gorczycy

Dostawa nasion gorczycy pakowanych w workach 25kg, big bagach 1000kg oraz nie pakowane. Nasiona gorczycy – charakterystyka jakościowa: wilgotność maks. 10%, czystość min. 98,5% z tego maks. 0,3% Sinapis arvensis i maks. 0,3% Galium, maks. 5% białych i uszkodzonych nasion.
Prezentacja firmy: FRUMENTA s.r.o.
Wysłać wiadomość Nasiona gorczycy
Siemię lniane

Siemię lniane

Siemię lniane jest przeznaczone do celów spożywczych oraz do zastosowania w karmach z dużą zawartością kwasu linolenowego ( C18-3 ). Siemię lniane jest wzbogacane według normy CSN. Dostawa nasion w workach 25kg i 50kg, w big bagach 1000kg oraz w wersji nie pakowanej.
Prezentacja firmy: FRUMENTA s.r.o.
Wysłać wiadomość Siemię lniane
Nasiona słonecznika prążkowanego

Nasiona słonecznika prążkowanego

Nasiona słonecznika prążkowanego są stosowane jako karma dla ptaków. Zapewniamy dostawę nasion słonecznika prążkowanego nie pakowane, pakowane w big bagach po 1000kg i w workach po 25kg. Charakterystyka jakościowa: wilgotność maks. 10%, czystość minimalnie 98%.
Prezentacja firmy: FRUMENTA s.r.o.
Wysłać wiadomość Nasiona słonecznika prążkowanego
Jednostka napędowa Panter

Jednostka napędowa Panter

Panter to jednostka składana, przeznaczona dla małych hodowców lub ogrodników profesjonalnych. Podstawą jest jednostka napędowa, do której można podłączyć mnóstwo akcesoriów. Można siec trawę, mulczować, przewracać siano, odśnieżać, przewozić ładunek, rozdrabniać gałęzie, spulchniać glebę i zamiatać.
Prezentacja firmy: DAKR spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Jednostka napędowa Panter
Kosiarka

Kosiarka

Kosiarka RZS 121 Panter razem z jednostką napędową FD-3 500 ccm tworzą najmocniejszą kombinację do koszenia dużych gruntów, takich jak łąki i pastwiska. Równomierne koszenie powierzchni kosiarka zapewni dzięki ustawieniu jej noży, które się przekrywają.
Prezentacja firmy: DAKR spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Kosiarka
Gluten pszeniczny

Gluten pszeniczny

Produkujemy gluten pszeniczny, naturalny surowiec licznie wykorzystywany przeważnie podczas produkcji żywności, zwłaszcza w przemyśle piekarskim, młynarskim i mięsnym. Gluten pszeniczny jest dostarczany w opakowaniach po 25 kg workach i 1000 kg worach (bigbag). W większych ilościach można go przetransportować w cysternach.
Prezentacja firmy: Krnovská škrobárna spol. s r.o.
Wysłać wiadomość Gluten pszeniczny
Len oleisty

Len oleisty

Len oleisty jest kolejnym towarem rolno-spożywczym, z którym handlujemy na rynku międzynarodowym. Len oleisty uprawiany jest przeważnie z powodu nasion, z których wyciskany jest olej lniany. Olej lniany jest stosowany np. podczas produkcji lakierów, farb, kitów i ma także inne zastosowanie.
Prezentacja firmy: Gerste s.r.o.
Wysłać wiadomość Len oleisty
Nasiona gorczycy

Nasiona gorczycy

Sprzedaż nasion gorczycy. Nasiona gorczycy przeznaczone są do celów spożywczych. Stosują się podczas konserwacji jarzyn i ryb. Stosują się także podczas przygotowań podstaw pokarmów, oraz do produkcji musztardy. Są także najbardziej rozpowszechnionym ścierniskowym międzyplonem do zielonego gnojenia.
Prezentacja firmy: Gerste s.r.o.
Wysłać wiadomość Nasiona gorczycy
Sprzedaż maku

Sprzedaż maku

Spółka Gerste zajmuje się szczególnie sprzedażą maku (mak niebieski) o jakość I i II. Sprzedaż maku w opakowaniach "big-bag" 1 000 - 1 100 kg, lub w papierowych workach po 25 kg (zafoliowane) na paletach. Ilość 5 - 24 t. Sprzedaż maku i kolejnych towarów rolno-spożywczych.
Prezentacja firmy: Gerste s.r.o.
Wysłać wiadomość Sprzedaż maku
Produkcja karmy na zamówienie

Produkcja karmy na zamówienie

Produkcja karmy na zamówienie dla ryb i pupilów domowych. Możemy wyprodukować karmę na klucz według podstawowych danych. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji karmy na zamówienie wraz z propozycją przepisów, testowaniem i końcowym przyrządzeniem produktów w opakowaniu handlowym.
Prezentacja firmy: EXOT HOBBY s.r.o.
Wysłać wiadomość Produkcja karmy na zamówienie
Artykuły rolne

Artykuły rolne

Artykuły rolne są podstawą działalności spółki ZEVUN. Artykuły rolne z powodzeniem importujemy do Republiki Czeskiej oraz eksportujemy je za granicę.
Prezentacja firmy: ZEVUN, s.r.o.
Wysłać wiadomość Artykuły rolne
Pszenica paszowa

Pszenica paszowa

Ważną część naszego asortymentu przedstawia pszenica paszowa. Pszenica paszowa służy jako potrawa dla zwierząt domowych i gospodarskich. Zaletami pszenicy paszowej są jej wysoka wartość odżywcza, łatwe magazynowanie i stosunkowo długa żywotność.
Prezentacja firmy: ZEVUN, s.r.o.
Wysłać wiadomość Pszenica paszowa
Śruta sojowa

Śruta sojowa

Oferujemy jakościowy towar rolny np. śrutę sojową i grys pszenny. Śruta sojowa i grys pszenny są odpowiednią karmą dla zwierząt gospodarskich. Śruta sojowa zawiera bardzo jakościowe białko i ważne esencjonalne aminokwasy.
Prezentacja firmy: ZEVUN, s.r.o.
Wysłać wiadomość Śruta sojowa
Zielona ściana Bin Fen

Zielona ściana Bin Fen

Zielona ściana Bin Fen jest unikalny i prosty system zielonych ścian. Zielona ściana Bin Fen jest system modułowy do zazielenienia ścian. chodzi o ramę z pięcioma otworami dla wnęk z roślinami. Moduły się potem po połączeniu przymocują do ściany.
Prezentacja firmy: Matouš Hydroponie s.r.o.
Wysłać wiadomość Zielona ściana Bin Fen
Rośliny przeznaczone do wnętrz

Rośliny przeznaczone do wnętrz

Oferujemy rośliny przeznaczone do wnętrz, które importujemy od czołowych hodowców holenderskich. Rośliny przeznaczone do wnętrz mogą być hydroponiczne lub w glebie do hodowania w Seramisu lub substracie zeolitowym. Naczynia wozimy z Holandii i Szwajcarii.
Prezentacja firmy: Matouš Hydroponie s.r.o.
Wysłać wiadomość Rośliny przeznaczone do wnętrz
Dziczyzna

Dziczyzna

Na naszych fermach hodujemy zwierzynę dziką. Zwierzęta hodowlane i dzikie: daniel, lama guanako, muflon, jeleń europejski. Nasze fermy są wyposażone w urządzenia do odchwytywania. Nasze fermy sa przystosowane zwłaszcza do hodowli zwierząt hodowlanych i rzeźnych.
Prezentacja firmy: Pavel Friedberger - chov daňků
Wysłać wiadomość Dziczyzna
Mak niebieski

Mak niebieski

Oferujemy mak niebieski odpowiedni do celów żywnościowych. Jego szczerość wynosi 99,9% i pochodzi z Republiki Czeskiej. Jakość surowców sprawdzamy w własnym laboratorium. W wypadku zainteresowania możemy zaoferować również surowce 2. jakości.
Prezentacja firmy: Podravka - Lagris a.s.
Wysłać wiadomość Mak niebieski
Przystawki kwiatowe

Przystawki kwiatowe

Przystawki kwiatowe przeznaczone do wykorzystania w ogrodnictwie. Przystawkę kwiatową zapichniemy do gleby według wielkości wspieranej rośliny. Dla lepszej efektywności polecamy użyć dwie przystawki kwiatowe naprzeciw siebie i stworzyć tym sposobem owalną przystawkę pod całą roślinę.
Prezentacja firmy: DOPS s.r.o.
Wysłać wiadomość Przystawki kwiatowe
Kosiarki bębnowe

Kosiarki bębnowe

Rotacyjne kosiarki bębnowe są w ostatnich latach bardzo lubiane i poszukiwane nie tylko w Czeskiej Republice lecz również na Słowacji, na Węgrzech i we Włoszech. Szeroki wybór typu silnika umożliwia wybrać najbardziej odpowiednią kosiarkę do konkretnych warunków.
Prezentacja firmy: MOTOR JIKOV Group a.s.
Wysłać wiadomość Kosiarki bębnowe
Strona   1 2 3 4 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.