Pudełka i torebki papierowe

 
Strona   1
Pokazuje produkty 14 w sumie 4
Woreczki papierowe

Woreczki papierowe

Produkujemy woreczki papierowe dla celów przemysłowych i spożywczych, z płaskim dnem, z nadrukiem 1 – 3 kolory. Następnie w kooperacji produkujemy woreczki papierowe z dnem prostokątnym do mąki, soli, cukru i innych, oraz woreczki papierowe – propagacyjne, do kart rentgenowych.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Petr Pultar - NIKI
Wysłać wiadomość Woreczki papierowe
Pudła tekturowe

Pudła tekturowe

Produkcja kartonów – pudła tekturowe. Produkcja pudeł tekturowych, opakowania kaszerowane, pudełka tekturowe do pizzy, kanapek, tortów, ciastek, segregatory, opakowania do CD, DVD i opakowania do kaset wideo, pudła tekturowe – wykrajanie formatowe. Pudła tekturowe do tortów, pudła do odnoszenia.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: B E T A Z s.r.o.
Wysłać wiadomość Pudła tekturowe
Papierowe pudełka upominkowe

Papierowe pudełka upominkowe

Produkujemy papierowe pudełka upominkowe, karty adiustacyjne z eurozamknięciami (ponad 200 rodzai) oraz przywieszki do wszystkich rodzai biżuterii. Zaprojektujemy, zrobimy deseny i wyprodukujemy papierowe pudełka upominkowe przeznaczone do wszystkich rodzai artykułów konsumpcyjnych według wymagań klienta.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BijouxPack
Wysłać wiadomość Papierowe pudełka upominkowe
Torby papierowe prezent

Torby papierowe prezent

Torby papierowe prezent produkujemy w szerokim asortymencie z płaskim i zwiniętym uchwytem z różnych rodzajów papieru. Torby papierowe prezent możemy wyposażyć według wymagań klienta nawet sześciu kolorowym nadrukiem. Nasze torebkisą tanie, praktyczne, ładne i ekologiczne.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: LITOBAL s.r.o.
Wysłać wiadomość Torby papierowe prezent
Strona   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.