Producenci szkła

 
Strona   1 2 Następna
Pokazuje produkty 110 w sumie 12
Palniki szklarskie

Palniki szklarskie

Produkujemy palniki szklarskie przeznaczone do różnych sposobów produkcji oraz kształtowania szkła. Palniki szklarskie oraz palniki są jednym z naszych głównych produktów. Większość naszych palników jest przeznaczona do spalania gazu ziemnego, powietra, propan-butanu oraz innych mieszanek.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.sreich.cz  
Prezentacja firmy: NEDFORM s.r.o.
Wysłać wiadomość Palniki szklarskie
Wanny szklarskie

Wanny szklarskie

Jednym z wyrobów naszej spółki to wanny szklarskie. Wanny szklarskie są przeznaczone do przetapiania zestawu szklarskiego w masę szklaną, która jest w następnych etapach produkcji tłoczona lub wydmuchiwana do finalnego kształtu wyrobu. Przez nas oferowane wanny szklarskie są gwarancją jakościowej i niezawodnej pracy.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.teplotechna-prima.com  
Prezentacja firmy: Teplotechna - Prima, s.r.o.
Wysłać wiadomość Wanny szklarskie
Kieliszek potrójny

Kieliszek potrójny

Kieliszek potrójny to jeden z produktów ręcznie wydmuchiwanego szkła. Tą czynnością zajmuje się nasza spółka już od roku 1991. Kieliszek potrójny to sprytny i dowcipny kieliszek, który tworzony jest trzema, w dolnej części połączonymi kieliszkami. Z kieliszka potrójnego można się napić, i nie trzeba się obawiać, że dojdzie do oblania.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.sklodasa.cz  
Prezentacja firmy: SKLO DÁŠA
Wysłać wiadomość Kieliszek potrójny
Szkło trawione

Szkło trawione

Produkujemy szkło trawione, matowane i piaskowe zabudowy, lustra, szklaną mozajkę i trofeum sportowe. Nasze oszklenia czule dokształcają styl wnętrz, czy mogą tworzyć cnotliwą dominantę przestrzeni. Szkło trawione wykorzstywane jest do stolarki budowlanej drzwi, okien i osłon.
Pokaż na mapie   Strona www.: art-glass.cz  
Prezentacja firmy: Václav Schovánek - AGS-ART GLASS
Wysłać wiadomość Szkło trawione
Szklane zawieszki żyrandolowe

Szklane zawieszki żyrandolowe

Nasza firma produkuje również szklane zawieszki żyrandolowe. W ofercie znajdziecie Państwo wszelkich rodzajów zawieszki żyrandolowe – pendle, wachtle, prysmy, ostrza czy inne. Na życzenie klienta jesteśmy zdolni wyprodukować zawieszki żyrandolowe nietypowych kształtów czy udekorowań.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Brusírna skla - Jaroslav Ježek
Wysłać wiadomość Szklane zawieszki żyrandolowe
Szklane pilniki

Szklane pilniki

Nasza firma produkuje szklane pilniki w różnych wielkościach i kształtak, by jak najlepiej dogodzić gustu klienta. Pierwszy silany pilnik wyprodukowaliśmy już w roku 1997. Wysoka wartość użytkowa razem z ciekawym wizerunkiem oraz korzystną ceną na pewno zainteresuje każdego.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: Blažek Glass s.r.o.
Wysłać wiadomość Szklane pilniki
Czeskie żyrandole kryształowe

Czeskie żyrandole kryształowe

Spółka Wranovský projektuje i produkuje jakościowe czeskie żyrandole kryształowe i inne oryginalne urządzenia nowoczesne. Swym klientom oferuje nie tylko klasyczne ponadczasowe czeskie żyrandole kryształowe, lecz produkuje także metalowe lub inne luksusowe urządzenia oświetleniowe do nowoczesnych wnętrz.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Wysłać wiadomość Czeskie żyrandole kryształowe
Szklane opakowania do leków

Szklane opakowania do leków

Szklane opakowania do leków przeznaczone są do produktów farmaceutycznych. Szklane opakowania do leków znajdą zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym czy aptekach, posiadających własny program produkcyjny.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Wysłać wiadomość Szklane opakowania do leków
Szklane kwiaty

Szklane kwiaty

Szklane kwiaty produkujemy ręcznie w bogatej ofercie odcieni kolorystycznych i różnej wielkości. Szklane kwiaty naszej produkcji są produkowane z zastosowaniem rygorystycznych zasad kontroli jakości. Szklane kwiaty naszej produkcji są od wielu lat ulubionym prezentem dla bliskich.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: BOHEMIAN GIFTS s.r.o.
Wysłać wiadomość Szklane kwiaty
Pilniki szklane

Pilniki szklane

Pilniki szklane są produkowane w kilku rozmiarach, jednostronne i dwustronne. Są delikatne do twoich paznokci. Na zlecenie wymagającego klienta można szklane pilniki zdobić drogimi kamieniami lub złotem.
Pokaż na mapie  
Prezentacja firmy: DO.OL.-GLASS s. r. o.
Wysłać wiadomość Pilniki szklane
Strona   1 2 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.